Стільчик для купання Smoby Жабка Cotoons (110606)
Код товару 692564
Бренд
Smoby
Вік
До 2-х років
Артикул
110606

Все про товар Стільчик для купання Smoby Жабка Cotoons (110606)

Стільчик для купання малюків "Жабка Cotoons" (110606) від французької компанії Smoby - це оновлена версія вже відомого нам стільчик Жабка, який полюбили всі матусі країни. Це дуже зручний аксесуар, який допомагає легко і без проблем купати малюка, перетворюючи цей нелегкий процес в дуже захопливу і цікаву гру.

Відволікає дитину від кусючого шампуню і гелів симпатичне оформлення самого стільчика - це зелененька жабка з чорними очима, а також знімна іграшка - Жабеня, якого малюк зможе купати під невеликих фонтанчиком. Цей фонтан оформлений у вигляді квіточки, туди наливається водичка і красиво стікає вниз. Дуже веселий та цікавий процес!

Коло-жабка Cotoons має плавні форми, без ребер і гострих кутів, тому дитині в ньому буде максимально комфортно знаходиться. А м'яке сидіння тільки збільшить цей комфорт. Стільчик кріпиться до дна ванни за допомогою 4 присосок, які зможуть надійно його зафіксіровать.С таким аксесуаром, купання дитини перетворюється на легкий і невимушений процес, від якого і мамі легше, і малюкові приємно і весело.

Особливості:

  • Мінімальна вага дитини повинен складати близько 6-ти кілограм, а максимальний - 13
  • Розміри стільчика: (Д) 49 см х (Ш) 34 см х (В) 26 см
  • Рекомендовано від півроку.
Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Бренд
Smoby
Вік
До 2-х років
Артикул
110606
Відгуки
Купити - Стільчик для купання Smoby Жабка Cotoons (110606)
Стільчик для купання Smoby Жабка Cotoons (110606)
 
Товар більше не виробляється
 
Інформація про бренд
Smoby (Франция)
Smoby (Франция)

Іграшки «Smoby» (Франція) — продукція найвищої якості для вікових категорій дітей від народження й до 10-12 років. Для кожної вікової категорії було розроблено свій асортимент продукції, який випускають серіями. Для найменших призначено 2 серії: «Cotoons», до якої належать нічники, іграшки для купання, брязкальця та інші подібні речі і «Vroom Planet» — машинки й паркування. Для дітей від 1,5 рок...

Детальніше

Найкращі відгуки Стільчик для купання Smoby Жабка Cotoons (110606)

 
Характеристики Стільчик для купання Smoby Жабка Cotoons (110606)
Бренд
Smoby
Вік
До 2-х років
Артикул
110606