Стратегия жизни
Аудіокнига | Код товару 1235353
Автор
Клейтон Крістенсен
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Стратегия жизни

Про що книга

Чому так часто гонитва за посадами і зарплатами не приносить щастя? Чому близькі не розуміють нас? Чому цілі, до яких ми прагнемо, часто не приносять нічого, крім розчарування? Ці та багато інших питань виникли у гуру менеджменту Клейтона Крістенсена після декількох зустрічей випускників Гарвардської школи бізнесу. Він виявив, що за зовнішніми атрибутами успіху більшість його колег глибоко нещасні. Але чому ж ці розумні люди, які розробляють стратегії величезних корпорацій, не впоралися зі стратегією свого життя? Замість того щоб давати готові поради, Крістенсен і його співавтори пропонують нам використовувати відомі теорії менеджменту, які дуже просто спроектувати на своє життя. На прикладі відомих компаній в книзі показано, які помилки ми робимо, неправильно розподіляючи свої ресурси. Автори розглядають всі сторони життя, від яких залежить наше щастя.

Чому книга гідна уваги

• Ця книга - путівник по вашому майбутньому. Зібрані в ній теорії та ситуації допоможуть вам прийняти переломні рішення, які наповнять ваше життя щастям.
• Вона не нав'язує, що вам думати, а скоріше вчить, як треба думати - про життя і своє призначення, і дає вам в руки потрібні інструменти, що дозволяють вести те життя, про яке ви мрієте.
• В основі книги лежать масштабні дослідження успіхів і невдач, проведені в Гарвардській школі бізнесу. Вона не вказує вторований шлях до успіху, а скоріше дає його.

Для кого ця книга

Ця книга для тих, хто хоче змінити своє життя на краще і уберегти себе від фатальних помилок.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Клейтон Крістенсен
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Стратегия жизни
Стратегия жизни
120 грн
Доступні формати для скачування:
 
Інформація про автора
Клейтон М. Крістенсен
Клейтон М. Крістенсен

Клейтон Крістенсен — бізнес-консультант, підприємець та професор Гарвардського Університету. Крістенсен широко відомий у всьому світі перш за все завдяки книгам з теоретичної економіки та бізнесу. У 2011 році журнал Forbes назвав його одним з найвпливовіших теоретиків бізнесу за останні 50 років. Схожу думку про нього і в рейтингу Thinkers 50 — у 2011 та 2013 він обидва рази опинявся на першому мі...

Детальніше

Рецензії Стратегия жизни

 
Характеристики Стратегия жизни
Автор
Клейтон Крістенсен
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Тип
Аудіо
 

Про автора Стратегия жизни