Стратегия жизни
Електронна книга | Код товару 1234848
Автор
Карен Діллон, Клейтон Крістенсен, Джеймс Олворт
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Перекладач
Катерина Виноградова
ISBN
9785961408935
Тип
Електронна

Все про електронну книгу Стратегия жизни

Про книгу

"Це одна з найбільш значущих книг про особисту філософію XXI століття".

Forbes

"Книга, яку ви тримаєте в руках, - про життя. Про таке життя, про яке можна тільки мріяти. Про таке життя, яке ви можете прожити. Давайте почуємо Клейтона Крістенсена! Давайте прочитаємо його книгу як інструкцію! Давайте, нарешті, займемося тим, що так давно відкладали, - стратегією власного життя!"
Радислав Гандапас бізнес-тренер, фахівець з лідерства, риторики та особистої ефективності

Про що книга

Чому так часто гонитва за посадами і зарплатами не приносить щастя? Чому близькі не розуміють нас? Чому цілі, до яких ми прагнемо, часто не приносять нічого, крім розчарування? Ці та багато інших питань виникли у гуру менеджменту Клейтона Крістенсена після декількох зустрічей випускників Гарвардської школи бізнесу. Він виявив, що за зовнішніми атрибутами успіху більшість його колег глибоко нещасні. Але чому ж ці розумні люди, які розробляють стратегії величезних корпорацій, не впоралися зі стратегією свого життя? Замість того щоб давати готові поради, Крістенсен і його співавтори пропонують нам використовувати відомі теорії менеджменту, які дуже просто спроектувати на своє життя. На прикладі відомих компаній в книзі показано, які помилки ми робимо, неправильно розподіляючи свої ресурси. Автори розглядають всі сторони життя, від яких залежить наше щастя.

Чому книга гідна прочитання

• Ця книга - путівник по вашому майбутньому. Зібрані в ній теорії та ситуації допоможуть вам прийняти переломні рішення, які наповнять ваше життя щастям.
• Вона не нав'язує, що вам думати, а скоріше вчить, як треба думати - про життя і своє призначення, і дає вам в руки потрібні інструменти, що дозволяють вести те життя, про яке ви мрієте.
• В основі книги лежать масштабні дослідження успіхів і невдач, проведені в Гарвардській школі бізнесу. Вона не вказує вторований шлях до успіху, а скоріше дає його.

Для кого ця книга

Ця книга для тих, хто хоче змінити своє життя на краще і уберегти себе від фатальних помилок.

Хто автори

Клейтон Крістенсен - професор Гарвардської школи бізнесу, автор семи книг, п'ятикратний лауреат премії McKinsey Award за кращу статтю в Harvard Business Review і засновник чотирьох компаній. У 2011 році названий найвпливовішим мислителем ділового світу.

Джеймс Оллворт - закінчив Гарвардську школу бізнесу з найвищою відзнакою. Працював в Booz & Company і Apple.

Карен Діллон - до 2011 року обіймала посаду редактора Harvard Business Review. У 2011 році організація Ashoka назвала її однією з найвпливовіших жінок в світі.

Ключові поняття

Стратегія, кар'єра, теорії менеджменту, виховання, сім'я.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Карен Діллон, Клейтон Крістенсен, Джеймс Олворт
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Перекладач
Катерина Виноградова
ISBN
9785961408935
Тип
Електронна
Рецензії
Купити - Стратегия жизни
Стратегия жизни

Звичайна ціна: 92 грн

Спеціальна ціна: 64 грн

Доступні формати для скачування:
 
Інформація про автора
Клейтон М. Крістенсен
Клейтон М. Крістенсен

Клейтон Крістенсен — бізнес-консультант, підприємець та професор Гарвардського Університету. Крістенсен широко відомий у всьому світі перш за все завдяки книгам з теоретичної економіки та бізнесу. У 2011 році журнал Forbes назвав його одним з найвпливовіших теоретиків бізнесу за останні 50 років. Схожу думку про нього і в рейтингу Thinkers 50 — у 2011 та 2013 він обидва рази опинявся на першому мі...

Детальніше

Рецензії Стратегия жизни

 
Характеристики Стратегия жизни
Автор
Карен Діллон, Клейтон Крістенсен, Джеймс Олворт
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Перекладач
Катерина Виноградова
ISBN
9785961408935
Тип
Електронна
 

Про автора Стратегия жизни