Стартап. Настольная книга основателя
Аудіокнига | Код товару 1235471
Автор
Стів Бланк, Боб Дорф
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2020
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Стартап. Настольная книга основателя

Acronis, PayPal, ABBYY - все це вдало реалізовані технологічні бізнес-проєкти, які в світі сьогодні вважаються корифеями. Можливо, у Вас в руках є хороший план стартапу, який Ви хочете перетворити в успішну компанію і навіть корпорацію Земних масштабів. Фактично, перед Вами стоїть лише одне, але глобальне, питання - як здійснити це чарівне перетворення? Не питання. Вам варто купити і прочитати книгу «Стартап. Настільна книга засновника», тут все докладно описано.

Автори Стів Бланк і Боб Дорф пропонують ряд методик і практик для підприємців, де буквально по кроках розписані дії, які йому потрібно зробити. Рекомендації аж ніяк не умоглядні, вони підтверджені успіхами компаній. Головна ідея книги - отримувати якомога більше зворотного зв'язку з ринку, інтегрувавши його таким чином, щоб на момент початку активної діяльності Ваш бізнес вже був досить відомий. Тільки так, розуміючи свого клієнта на всі 100%, можна вибрати правильний вектор розвитку компанії.

Вивчивши цю книгу, Ви навчитеся не тільки слухати клієнтів, але і ЧУТИ їх. А це, фактично, найголовніший козир в руках стартапера. Книга - класна річ, де крок за кроком молодий підприємець буде слідувати своїй мрії - реалізації власного бізнесу в Києві. Навіть якщо Ви вже більш-менш відбулися на ринку, Вам все одно варто пройти даний «курс». Адже, в будь-якому випадку, Вам не уникнути помилок, однак автори підкажуть, як зробити їх мінімальними.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Стів Бланк, Боб Дорф
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2020
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Стартап. Настольная книга основателя
Стартап. Настольная книга основателя

Звичайна ціна: 240 грн

Спеціальна ціна: 192 грн

Доступні формати для скачування:
 
Інформація про автора
Стів Бланк
Стів Бланк

Стіва Бланка називають "стартапером" третього тисячоліття. Таке прізвисько він отримав завдяки цілому ряду бізнес-проектів, які зумів запустити в роботу і розвинути до значних розмірів. Також він допомагає вже існуючим компаніям піднятися на якісно новий рівень. Автор книги "Стартап. Настільна книга засновника" ділиться своїми невичерпними ідеями щодо сьогоднішнього бізнесу і цінними порадами зі с...

Детальніше

Рецензії Стартап. Настольная книга основателя

 
Характеристики Стартап. Настольная книга основателя
Автор
Стів Бланк, Боб Дорф
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2020
Тип
Аудіо
 

Про автора Стартап. Настольная книга основателя