Спокойные и самостоятельные (комплект из 2 книг)
Аудіокнига | Код товару 1331443
Автор
нед Джонсон, Уільям Стіксруд, Кеті Кресвелл
Подивитися всі
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2020
Перекладач
Ірина Матвеєва
Вік
Батькам
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Спокойные и самостоятельные (комплект из 2 книг)

Книга 1. Спокійні. Як допомогти дітям впоратися зі страхами та тривогою

Покроковий посібник з боротьби з дитячими страхами, розроблений психологами, які спеціалізуються на лікуванні тривожності та депресії у дітей та підлітків.

Чи відчуває моя дитина себе в безпеці? Чи не турбують її страхи і тривога? Батькам важливо бути впевненими в тому, що їх дитина щаслива і спокійна. Це практичне керівництво створили фахівці з дитячої тривожності, щоб батьки могли допомогти своїм дітям справлятися з емоційними проблемами.

Багато дітей відчувають занепокоєння і страх перед невідомими ситуаціями або у випадках, коли не знають, що робити. Іноді занепокоєння стає настільки сильним, що починає впливати на життя дитини, заважаючи спілкуватися, вчитися, розвиватися і пізнавати світ. Такий стан не можна залишати без уваги. Але як виправити ситуацію?

Ця книга, заснована на результатах п'ятнадцятирічних клінічних досліджень і практичному досвіді роботи з сотнями сімей, допоможе батькам навчити дитину (і самих себе) не ховатися від власних страхів, а справлятися з ними; не уникати проблем, а поступово, крок за кроком, самостійно їх вирішувати.

Описаний в книзі підхід змінить ваше звичне ставлення до страхів. Ця методика зробить вашу дитину щасливою і впевненою у собі людиною, якій тривоги не зможуть перешкодити жити повноцінним життям.

Для кого ця книга

  • Для батьків, які хочуть допомогти своїм дітям (і самим собі) впоратися з тривогою і страхами, які заважають їм жити повноцінним життям.
  • Для педагогів, учням яких зайве занепокоєння заважає добиватися успіхів у навчанні.
  • Виконавець: Нона Трояновська
  • Тривалість: 5 годин 20 хвилин 38 секунд

Ця книга - грамотний навігатор для батьків, які хочуть виростити свою дитину самостійною, повноцінною особистістю.

Батьківська опіка часто заважає дитині не тільки зрозуміти себе і проявити талант, а й елементарно розкрити свій потенціал у навчанні, спорті та повсякденних справах. Поступово, від голови до голови, крок за кроком автори підводять нас до думки: навіть якщо вам здається, що ваша дитина не здатна прийняти жодного правильного рішення (або навіть має особливості) - потрібно дати їй шанс. Для цього вони пропонують в кінці кожного розділу конкретні кроки-вправи, які можна використовувати вже сьогодні ввечері.

Що ж, на думку авторів, допомагає на шляху до дитячої самостійності? Основа - це відсутність стресу. Він може бути обумовлений примусом, гіперопікою, різними страхами, особливостями дитини і т.д. За відсутністю страху слідує почуття безпеки, яке дарує любов батьків, хороший сон, внутрішня мотивація, вправи. І, звичайно, робота батьків над собою і над їхніми новими відносинами з дитиною.

Дана методика має під собою нейропсихологічную основу. Все перераховане вище дійсно допомагає правильній роботі мозку дитини і формуванню лобових часток, що відповідають за самостійне прийняття рішень, організацію і контроль. Книга буде корисна як батькам, так і всім, хто працює з дітьми, в тому числі, з особливостями розвитку.

Для кого ця книга

Для всіх батьків, які хочуть виростити щасливих і успішних дітей.

Для тих, хто цікавиться нейропсихологією.

Для вчителів і вихователів.

  • Виконавець: Андрій Левін
  • Тривалість: 12 годин 41 хвилина
Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
нед Джонсон, Уільям Стіксруд, Кеті Кресвелл
Подивитися всі
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2020
Перекладач
Ірина Матвеєва
Вік
Батькам
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Спокойные и самостоятельные (комплект из 2 книг)
Спокойные и самостоятельные (комплект из 2 книг)

Звичайна ціна: 433 грн

Спеціальна ціна: 325 грн

Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Спокойные и самостоятельные (комплект из 2 книг)

 
Характеристики Спокойные и самостоятельные (комплект из 2 книг)
Автор
нед Джонсон, Уільям Стіксруд, Кеті Кресвелл, Люсі Віллеттс
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2020
Перекладач
Ірина Матвеєва
Вік
Батькам
Тип
Аудіо