Спиральная динамика на практике. Модель развития личности, организации и человечества
Аудіокнига | Код товару 1235541
Автор
Дон Бек, Теді Ларсен, Сергій Солонін
Подивитися всі
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Михайло Попов
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Спиральная динамика на практике. Модель развития личности, организации и человечества

Про що книга

Ідея «бірюзових» компаній як цілісних, еволюціонуючих, живих організацій захопила бізнес-співтовариство. Чи існують такі компанії насправді і чи можна перейняти їх досвід? Як побудувати компанію нового типу - без традиційної ієрархії і бюрократії, ефективну і гнучку? Чому керівникам важливо усвідомлювати, які цінності домінують в людині, колективі чи товаристві? На всі ці запитання відповідає спіральна динаміка - модель еволюції ціннісних систем. Вона описує інструменти, які допоможуть вийти за межі старих, авторитарних моделей лідерства і менеджменту.

Чому книга гідна уваги

  • Спіральна динаміка дає можливість адаптувати існуючі концепції, теорії та методології (роботи Іцхака Адізеса, ефект асиміляції - контрасту, управління за цінностями, цикл Демінга та ін.) під конкретні потреби, рівень розвитку і образ мислення різних груп.
  • Ця книга - результат багаторічної роботи соціопсихолога і геополітика Дона Бека і його колег з різних країн. Тут ви знайдете приклади використання цієї теорії на мікро- і макрорівнях: від вирішення конфліктів на підприємстві до програми по стабілізації геополітичної обстановки на Близькому Сході.

Для кого ця книга

Книга буде цікава керівникам і фахівцям з організаційного управління, а також політикам, психологам і соціологам.

Хто автор

Дон Бек - геополітичний радник, соціопсихолог, бізнес-консультант і один з творців концепції спіральної дінаміки. Починаючи з 1980-х рр. неодноразово відвідував ПАР для того, щоб допомогти в організації переходу від системи апартеїду до демократії. Співпрацював з урядами Великобританії, США, Мексики і Сінгапуру. Співавтор книг «Плавильний котел» і «Спіральна динаміка». Активно працює над проблемами трансформації з лідерами бізнесу, громадськими інститутами, навчальними закладами та некомерційними організаціями.

Теді Ларсен - сертифікований міжнародний експерт по спіральній динаміці. Протягом багатьох років тісно співпрацює з Доном Беком і працює над розвитком теоретичних положень спіральної динаміки і практичних аспектів застосування її принципів. З 2009 року працює в данській фармацевтичній компанії H.Lundbeck на посаді старшого віце-президента по кадрах. Його головне завдання - створення нової корпоративної культури в компанії і нового способу мислення її працівників по всьому світу.

Сергій Солонін - генеральний директор групи компаній QIWI Group. Має ступінь магістра в галузі фінансів і міжнародний сертифікат про закінчення програми бізнес-менеджменту Стенфордського університету. Один із засновників Об'єднаної системи моментальних платежів (ОСМП). Поряд з участю в управлінні групою компаній QIWI Group Сергій здійснює приватні інвестиції в перспективні проекти в області фінансових технологій. Є президентом Асоціації розвитку фінансових технологій Росії (Асоціація Фінтех).

Ріка Вільен - ад'юнкт-професор в Школі бізнесу Хенлі Університету Редінга в ПАР і старший науковий співробітник Університету Йоганнесбурга. Вільен активно включає теорію спіральної динаміки в свої курси постуніверситетської освіти. Вона також консультант з питань організаційного розвитку, член Інституту по управлінню персоналом, Інституту консультантів в області менеджменту ПАР і Американської психологічної асоціації.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Дон Бек, Теді Ларсен, Сергій Солонін
Подивитися всі
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Михайло Попов
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Спиральная динамика на практике. Модель развития личности, организации и человечества
Спиральная динамика на практике. Модель развития личности, организации и человечества

Звичайна ціна: 192 грн

Спеціальна ціна: 144 грн

Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Спиральная динамика на практике. Модель развития личности, организации и человечества

 
Характеристики Спиральная динамика на практике. Модель развития личности, организации и человечества
Автор
Дон Бек, Теді Ларсен, Сергій Солонін, Ріка Вільен, Томас Джонс
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Михайло Попов
Тип
Аудіо