Создавая бестселлер. Шаг за шагом к захватывающему сюжету, сильной сцене и цельной композиции
Електронна книга | Код товару 10107183
Автор
Марта Олдерсон
Видавництво
Манн, Иванов и Фербер
Серія книг
МИФ. Креатив
Мова
Російська
Рік видання
2018
ISBN
978-5-00117-270-3, 9785001172703
Тип
Електронна

Все про електронну книгу Создавая бестселлер. Шаг за шагом к захватывающему сюжету, сильной сцене и цельной композиции

Про книгу

Це книга про те, як написати історію, наповнену сценами, що легко запам'ятовуються. Маючи правильний план - і інструменти, щоб слідувати йому, - ви зможете створити таку історію самостійно. Робота над планом і сценами - стрес для початківців письменників. Ця книга піднімає завісу над процесом, розкриваючи письменницькі стратегії і ефекти: вони перетворюють створення сцен книги в зрозуміле і захопливе заняття.

Використовуючи ці ефективні і доступні методи, ви зможете:

• Опрацювати сюжет від початку до кінця з упором на драматичну дію, емоційний розвиток персонажів і значущість теми.
• Переконайтеся, що кожна сцена вносить свій внесок в розповідь, простеживши сім основних елементів сцени.
• Навчитеся прописувати сцени, причини і наслідки, щоб створити єдине полотно оповіді.
• Додавати напруженості і конфліктів, щоб тримати інтерес читачів до кінця книги.
• Визначати слабкі місця у вашій історії і знати, як їх виправити.

Від автора

Якщо ви - інтуїтивно пишучий автор, який звик, що текст сам виливається на папір, можливо, деякі техніки будуть придушувати вас. Визнайте це і рухайтеся вперед. Поради, наведені в цій книзі, стосуються діяльності лівої півкулі вашого мозку. А вам, швидше за все, більш комфортно «працювати правою».. Якщо під час читання вам раптом захочеться кинути книгу і повернутися до написання свого тексту, тут же кидайте! Пам'ятайте: викладені тут думки - не правила. Це всього лише показники, які можна повернути, можна не помічати, можна як завгодно пристосувати для потреб вашої розповіді.

Для кого ця книга

Для всіх, хто мріє писати чудові тексти.

Про автора

Марта Олдерсон - відома як Заклинателька сюжетів завдяки своїм книгам: «Заклинатель сюжетів, таємниці сюжетної структури, яку може опанувати будь-який автор», «Практичний посібник заклинателя сюжетів: покрокові вправи для створення захопливих історій», «Книга підказок заклинателя сюжетів: прості вправи, щоб почати писати» і «Як писати захопливі сцени: розвиток сюжету на рівні дії, емоцій і руху головної ідеї» (спільно з Джорданом Розенфельдом), а також завдяки своєму блогу «Заклинатель сюжетів», який отримував найвищі нагороди з 2009 по 2015 роки за версією Writer's Digest.

Марта досліджує поняття «універсальної історії», допомагає початківцям авторам в написанні сюжету. Нещодавно вона розширила поле діяльності і тепер допомагає письменникам в зміні творчого шляху.

На сьогоднішній день Марта Олдерсон веде дві відеопередачі: «27 кроків: як написати роман, біографію, кіносценарій» і «Повчання письменникам: таємниці особистісної трансформації».

Цитати з книги

Сила сюжету
Якщо вам важко зрозуміти, куди рухається ваша історія, якщо думки крутяться в голові, але ви не знаєте, як почати, якщо ваш рукопис раз за разом повертає видавець, швидше за все, вам потрібна допомога з сюжетом.

Помирає король
Ось приклад того, чим сюжет не є: «Помирає король. Помирає королева». А ось приклад справжнього сюжету: «Вмирає король. І королева помирає від туги». Те, що королева помирає, сумуючи за своїм чоловіком, показує емоційний розвиток персонажа.

Та сама думка
Через місяці після прочитання якої-небудь великої книжки багато хто не може пригадати, що там відбувалося і до чого прийшли герої. Але навіть через роки читач хай туманно, але буде пам'ятати головну думку твору, про що він.

Ризикуємо по-книжному
Самі читачі роблять все, щоб уникнути ризиків, поворотів і ударів долі. Але вони будуть раді почитати про це і пережити драму, так би мовити, через підставну особу. Вони читають, щоб пожити на краю, в стані крайньої напруги, до якої вони б у своєму житті ніколи не дійшли.

Світ деталей
Є одна хитрість, яка допоможе вам написати епізоди середини роману: потрібно придумати другорядні сюжетні лінії з безліччю деталей унікальної справи. Наприклад, багато епізодів в середині книги «Таємне життя бджіл» Сью Монк Кідд включають в себе технології бджільництва.

Конфлікт
У житті ми будь-яким способом намагаємося уникнути конфлікту. Але у випадку з написанням історій виберіть протилежну позицію. Люди читають історії, щоб побачити, як персонажі ростуть і змінюються, навіть якщо ці зміни їм не на користь.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Марта Олдерсон
Видавництво
Манн, Иванов и Фербер
Серія книг
МИФ. Креатив
Мова
Російська
Рік видання
2018
ISBN
978-5-00117-270-3, 9785001172703
Тип
Електронна
Рецензії
Купити - Создавая бестселлер. Шаг за шагом к захватывающему сюжету, сильной сцене и цельной композиции
Создавая бестселлер. Шаг за шагом к захватывающему сюжету, сильной сцене и цельной композиции

Звичайна ціна: 154 грн

Спеціальна ціна: 100 грн

Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Создавая бестселлер. Шаг за шагом к захватывающему сюжету, сильной сцене и цельной композиции

 
Характеристики Создавая бестселлер. Шаг за шагом к захватывающему сюжету, сильной сцене и цельной композиции
Автор
Марта Олдерсон
Видавництво
Манн, Иванов и Фербер
Серія книг
МИФ. Креатив
Мова
Російська
Рік видання
2018
ISBN
978-5-00117-270-3, 9785001172703
Тип
Електронна