Следующая пандемия. Инсайдерский рассказ о борьбе с самой страшной угрозой человечеству
Аудіокнига | Код товару 1251596
Автор
Вільям Патрік, Алі Хан
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Серія книг
Сердце медицины
Мова
Російська
Рік видання
2020
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Следующая пандемия. Инсайдерский рассказ о борьбе с самой страшной угрозой человечеству

Інфекційні хвороби - наймасовіші вбивці в історії людства: тільки Чорна смерть, іспанка та інші забрали більше ста мільйонів життів. Ця книга - інсайдерська розповідь лікаря про боротьбу з найбільш небезпечними захворюваннями на планеті, а також про паніку, яка посилює проблему.

Як тільки у світі виникають епідеміологічні загрози, доктор Алі Хан - «Індіана Джонс медицини» - поспішає на допомогу. Хантавірус. Ебола. Пташиний грип. Сибірська виразка. Атипова пневмонія. Віспа мавп. Бубонна чума. Лихоманка Західного Нілу. Лихоманка долини Ріфт. SARS. А ще біологічний тероризм і ураган «Катріна». Африка, Азія, обидві Америки, острови, Росія. Війна, хаос, паніка.

Доктор Хан шукає збудників епідемій, відстежує шлях до нульового пацієнта, ідентифікує загрозу, присікає її поширення і робить все, щоб епідемія не переросла у пандемію. Від заражених пацієнтів його відділяла лише тонка маска, йому доводилося спати під сіткою, щоб врятуватися від тарантулів і малярійних комарів, приймати рішення про життя і смерть на основі обмеженої та суперечливої інформації. В результаті він прийшов до висновку, що мікроби, які вийшли з-під контролю, завжди будуть створювати нам проблеми.

«Наступна пандемія» - це розповідь безпосереднього учасника боротьби проти сибірської виразки, пташиного грипу та інших катастроф і розповідь про те, що ще ми можемо зробити, щоб вони не повторилися. Це захоплююча розповідь про моменти, коли ми всі були на волосині від загибелі, і одночасно про те, як нам захиститися від неминучої наступної пандемії.

Книга супроводжена міркуванням автора про поточну пандемію COVID-19.

Від автора

За ці роки мені довелося побувати в загублених серед джунглів хатинах, в чилійських селах, дістатися до яких можна лише верхи, в багатолюдних містах Азії, закритих на карантин, на бойнях султанатів Перської затоки, де гастарбайтери в жахливих умовах ріжуть кіз і овець. Ми з колегами боролися з розповсюдженням Еболи та атипової пневмонії (важкого гострого респіраторного синдрому), близькосхідного респіраторного синдрому і багатьох інших страшних захворювань. Після біотерористичної атаки 2001 року в Вашингтоні я безпосередньо брав участь в роботі щодо стримування поширення сибірської виразки, а після руйнівного урагану «Катріна» - у відновленні медичної інфраструктури Нового Орлеана.

Сподіваюся, мої розповіді про всі ці пригоди будуть цікавими самі по собі. Однак я ділюся ними для того, щоб наочно показати, наскільки глибокою є прірва між сплесками істерії після гучних заголовків, які забудуть через пару тижнів, і цілком реальними, постійними загрозами, які дійсно мають всерйоз, до смерті нас лякати і, що найголовніше, вести до довгострокових структурних змін в нашому підході до глобальної охорони здоров'я.

Для кого ця книга

Для всіх, хто вважає, що попереджений - значить озброєний.

Для любителів медичних історій.

  • Виконавець: Олексій Багдасаров
  • Тривалість: 12 годин 3 хвилини 33 секунди
Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Вільям Патрік, Алі Хан
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Серія книг
Сердце медицины
Мова
Російська
Рік видання
2020
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Следующая пандемия. Инсайдерский рассказ о борьбе с самой страшной угрозой человечеству
Следующая пандемия. Инсайдерский рассказ о борьбе с самой страшной угрозой человечеству

Звичайна ціна: 181 грн

Спеціальна ціна: 136 грн

Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Следующая пандемия. Инсайдерский рассказ о борьбе с самой страшной угрозой человечеству

 
Характеристики Следующая пандемия. Инсайдерский рассказ о борьбе с самой страшной угрозой человечеству
Автор
Вільям Патрік, Алі Хан
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Серія книг
Сердце медицины
Мова
Російська
Рік видання
2020
Тип
Аудіо