Скучаю по тебе. Как пережить боль расставания, восстановить отношения или отпустить
Паперова книга | Код товару 985062
Автор
Ілсе Санд
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Анастасія Наумова, Н. Фітісов
Кількість сторінок
172
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
130х205 мм

Усе про книжку Скучаю по тебе. Как пережить боль расставания, восстановить отношения или отпустить

Про що книга

Книга Ілсе Санд, психотерапевта і автора міжнародних бестселерів «Близько до серця» та «Компас емоцій», - про втрату зв'язку з близькими людьми. Ми часто переживаємо, що перестали спілкуватися зі старими друзями. Засмучуємося, що відносинам з коханою людиною не вистачає колишньої відкритості. Шкодуємо, що діти віддалилися і рідко дзвонять, або, навпаки, ми самі так і не помирилися з батьками після давньої сварки.

Ілсе Санд аналізує причини розриву відносин і пропонує прості прийоми і вправи, щоб їх повернути або поліпшити. Особлива увага приділяється ситуаціям, коли колишні відносини неможливо відновити через об'єктивні причини. Для таких випадків автор дає поради, як пережити біль розставання або втрати і навчитися відпускати з легким серцем.

Цитати

Уміння висловлювати свої думки допомагає скинути камінь з душі, і не важливо, зроблено це в усній або письмовій формі. Зміни навряд чи почнуться, якщо все тримати в собі. Але варто втілити думки в слова, як тут же починаються зміни.

Люди, значимі для нас або які були колись такими, займають у нас в голові певне місце - в тій чи іншій мірі. Частково з цієї причини невирішені конфлікти або напруга в стосунках психологічно навантажують нас зсередини, навіть якщо ми вже давно не бачили самого «винуватця» всіх наших проблем. Домігшись примирення в зовнішньому світі, ми знаходимо спокій і у внутрішньому.

Ставши дорослими, ми часто думаємо, що своїх дітей будемо виховувати зовсім інакше. Однак через деякий час ми з жалем помічаємо, що діємо за тим же шаблоном і робимо ті самі помилки, що і наші батьки.

Навіщо читати

Ми придумуємо тисячу виправдань, чому перестали спілкуватися з близькими людьми, - і стільки ж відмовок, щоб не робити перший крок. Автор книги на прикладах з власного життя і історіях зі своєї практики пояснює, що нам заважає налагодити відносини, і показує прості стратегії для того, щоб налагодити зв'язок з коханими.

Прості вправи в кожному розділі допоможуть вам поглянути на себе з боку, оцінити ситуацію, що склалася і розібратися в тому, що варто зробити, щоб повернути втрачені відносини.

Часом в силу об'єктивних причин (відстань між вами, небажання іншого йти назустріч або втрата близької людини) налагодження відносин, які дали тріщину, неможливе. Автор розповідає, як правильно розлучатися і відпускати людину.

Для кого

Для тих, хто хоче розібратися в причинах розриву відносин і відновити їх.

Про автора

Ілсе Санд - датська письменниця, психотерапевт, священик. Авторка міжнародних бестселерів «Близько до серця», «Компас емоцій», «Від щирого серця» пише про те, як справлятися з неприємними емоціями, знаходити вихід з конфліктних ситуацій і жити в гармонії з собою, своїми почуттями і оточуючими людьми.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Ілсе Санд
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Анастасія Наумова, Н. Фітісов
Кількість сторінок
172
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
130х205 мм
Рецензії
Купити - Скучаю по тебе. Как пережить боль расставания, восстановить отношения или отпустить
Скучаю по тебе. Как пережить боль расставания, восстановить отношения или отпустить
265 грн
Є в наявності
 
Інформація про автора
Ілсе Санд
Ілсе Санд

Ілсе Санд – данська письменниця, психотерапевт і колишня пасторка, має ступінь магістра теології Орхуського університету. Перш ніж стати успішним автором декількох книг з саморозвитку, Ілсе Санд протягом одинадцяти років працювала парафіяльним пастором. Серед багатьох її обов'язків було надання психологічної допомоги парафіянам. Для цього Ілсе вивчала різні види та напрямки психотерапії. У...

Детальніше

Рецензії Скучаю по тебе. Как пережить боль расставания, восстановить отношения или отпустить

 
Характеристики Скучаю по тебе. Как пережить боль расставания, восстановить отношения или отпустить
Автор
Ілсе Санд
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Анастасія Наумова, Н. Фітісов
Кількість сторінок
172
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
130х205 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
ISBN
978-5-9614-2657-1
Вага
300 гр.
Тип
Паперова
 

Про автора Скучаю по тебе. Как пережить боль расставания, восстановить отношения или отпустить