Сказать жизни "Да!". Психолог в концлагере
Електронна книга | Код товару 1234085
Автор
Вiктор Франкл
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2017
ISBN
9785961423174
Тип
Електронна

Все про електронну книгу Сказать жизни "Да!". Психолог в концлагере

Про що книга

Ця дивовижна книга зробила її автора одним з найвизначніших духовних вчителів людства в XX столітті. У ній філософ і психолог Віктор Франкл, який пройшов нацистські табори смерті, відкрив мільйонам людей всього світу шлях осягнення сенсу життя. У страшних, убивчих умовах концтаборів він показав надзвичайну силу людського духу. Дух упертий, всупереч слабкості тіла і розладу душі. Людині є заради чого жити!

Чому книга гідна прочитання

Книга розійшлася мільйонними тиражами в десятках країн, найвизначніші філософи вважали її одним з найбільших творів людства, а мільйонам простих людей вона допомогла змінити своє життя. За опитуванням Національної бібліотеки конгресу США, книга увійшла в десятку книг, які найбільше вплинули на життя людей в усьому світі.

Для кого ця книга

Для тих, хто досліджує себе і свій внутрішній світ. Хто знає сенс, і хто його втратив. Для тих, у кого все гаразд, і для тих, хто втомився від життя. Ця велика книга навчить здатності знайти сенс в будь-якій ситуації.

Хто автор

Віктор Франкл (1905-1997) - знаменитий австрійський лікар-психотерапевт, психолог і філософ. У роки Другої світової війни він отримав страшну можливість випробувати на собі власну концепцію. Пройшовши нацистські табори смерті, він побачив, що найбільший шанс вижити в нелюдських умовах мали не міцні тілом, а сильні духом. Ті, хто знав, заради чого живе. У самого Франкла було заради чого жити: в концтабір він взяв з собою рукопис, який мав стати великою книгою.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Вiктор Франкл
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2017
ISBN
9785961423174
Тип
Електронна
Рецензії
Купити - Сказать жизни "Да!". Психолог в концлагере
Сказать жизни "Да!". Психолог в концлагере
92 грн
Доступні формати для скачування:
 
Інформація про автора
Віктор Франкл
Віктор Франкл

Світ стає складніше, різноманітніше, багатше, проте люди все сильніше відчувають брак свідомості буття, не можуть відшукати в ньому позитивний сенс. Якщо проблема пошуку сенсу існування вам знайома не з чуток, рекомендуємо купити книги Віктора Франкла. Знаменитий австрійський психолог, психіатр і філософ присвятив життя вивченню цього питання. Його програмна робота - книга «Людина в пошуках...

Детальніше

Рецензії Сказать жизни "Да!". Психолог в концлагере

 
Характеристики Сказать жизни "Да!". Психолог в концлагере
Автор
Вiктор Франкл
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2017
ISBN
9785961423174
Тип
Електронна
 

Про автора Сказать жизни "Да!". Психолог в концлагере