Сила волі. Шлях до влади над собою
Паперова книга | Код товару 755656
Yakaboo 4.8/5
Автор
Келлі Макгонігал
Видавництво
Наш Формат
Мова
Українська
Рік видання
2017
Перекладач
Ірина Павленко
Кількість сторінок
264
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
140х210 мм

Усе про книжку Сила волі. Шлях до влади над собою

Книжка «Сила волі. Шлях до влади над собою» відомого американського психолога, викладачки Стенфордського університету Келлі Макґоніґал стала світовим бестселером. 

Тематика

Психологія, мотиваційна література, селфмейд, саморозвиток, поведінка, звички

Про книжку

Мова, література, математика, фізика, хімія. А що було б, якби у школах та університетах нас вчили розвивати силу волі? Наскільки успішнішими ми могли б стати? Келлі Макґоніґал допомогла тисячам людей змінитися: кинути пити чи курити, пробігти марафон, зайнятися спортом, створити власний бізнес, налагодити стосунки в сім’ї тощо. Свою методику вона узагальнила в цій книжці.

Авторка з наукового боку показує, як влаштовано наше мислення, чому ми уникаємо змін і сповна не використовуємо власний потенціал. Але, окрім теорії, Макґоніґал подає безліч фактів і цікавих прикладів. Та найбільша перевага книжки — це вправи. Виявляється, завдяки ним мозок можна натренувати, як м’язи.

Для кого книжка

Для тих, хто любить ставити цілі, але через брак сили волі так і не досягає їх.

Чому ця книжка

Основою книжки став курс «Наука сили волі», який Келлі Макґоніґал викладає в Стенфордському університеті. Професорка вдало поєднала цікаві факти про те, як функціонує наш мозок, із вправами, які тренують силу волі. Ви довідаєтеся, чому в стресовій ситуації тягнетеся за цукеркою та «провалюєте» більшість планів на рік.

Про автора

Келлі Макґоніґал — відомий американський психолог та письменниця. Викладає в Стенфордському університеті та консультує неприбуткові організації. Макґоніґал стала однією з перших учених, які започаткували галузь «наукової допомоги». Вона вважає своїм завданням трансформувати здобутки психології та неврології в практичні стратегії, які допомагатимуть людям покращити їхнє життя. Авторка трьох книжок із психології та однієї з йоги, яку також викладає.

Відгуки про книжку

«Це рішення для хронічно лінивих».

— USA Today

«Дотепне й легке для читання дослідження, яке робить філософію сили волі доступною кожному з нас».

— TIME

«"Сила волі" — це новий тип книжки із саморозвитку. Макґоніґал з наукового погляду пояснює «чому», використовуючи стратегії «як». Вона написала маст-рід для кожного, хто хоче змінити своє життя як у дрібних аспектах, так і на глобальному рівні».

— Book Page

«Кожен окремий розділ є корисним. Та поєднані в книжку, вони насправді можуть змінити ваше життя. Якщо ви хочете скинути зайву вагу, побудувати успішну кар’єру, позбутися шкідливих звичок…Зрештою, якщо ви ЛЮДИНА, вам варто прочитати цю книжку».

— Library Thing

Цитати

«Сила волі — це здатність опановувати три вміння: «я буду», «я не буду» та «я хочу» — вони й допомагають вам досягти мети (або ж не вскочити в халепу)».

«Якщо вночі ви спите менше шести годин, існує велика вірогідність, що ви взагалі не пам’ятаєте, що таке сила волі. Незначне, але хронічне недосипання підсилює стрес, позбавляючи здатності опиратися імпульсивним бажанням і спокусам».

«Будь-який м’яз можна зміцнити тренуваннями: біцепси — вправляючись зі штангою, а великі пальці — набираючи текстові повідомлення. Якщо самоконтроль — це м’яз (навіть у переносному розумінні), його теж можна натренувати».

«Іноді наша найпотужніша мотивація — це зовсім не те, що нам здається. Якщо ви хочете змінитися, щоб задовольнити когось іншого або стати кращою людиною, спробуйте знайти якесь інше «хочу», важливе особисто для вас».

«Якщо ми намагаємося зберегти енергію, відлежуючи боки на дивані, то можемо втратити й ту дещицю сили, що в нас є. Однак і щоденні марафони для сили волі призведуть лише до цілковитого краху. Тренуватися потрібно, наче мудрий спортсмен, — розширюючи межі обережно і поступово».

«Основна функція дофаміну — змусити нас шукати щастя, а не власне робити нас щасливими».

«В усьому світі з’явилася тенденція розміщувати натуралістичні й дуже страшні фотографії ракових пухлин та мерців як попередження на пачках цигарок. Здається, не така вже це й хороша ідея. Як свідчить теорія керування страхом, що моторошніше зображення, то сильніше воно змушуватиме курців позбуватися страху, викуривши цигарку».

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Келлі Макгонігал
Видавництво
Наш Формат
Мова
Українська
Рік видання
2017
Перекладач
Ірина Павленко
Кількість сторінок
264
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
140х210 мм
Рецензії
 •  
  Эффективные и простые методы по повышению силы воли! 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  "Сила волі. Шлях до влади над собою" - мотивационная книга Келли Макгонигал.
  Это не очередная книга по самопомощи из разряда "делай так, как делаю я". В основе этой книги 10-недельный учебный цикл занятий, который специально разработан самим автором. В книге приводится самая последняя информация по нейробиологии, чтобы объяснить, как именно протекает в наших мозгах процесс мышления и принятия решения, и как мы все можем этот процесс использовать для достижения целей и повышения чувства самоконтроля. Это, возможно, уже сейчас кажется очень скучным, но у Келли есть своя специфическая манера преподносить сложные научные термины и выводы простым для понимания языком с отличным чувством юмора.
  В предисловии говорится, что книга не обещает очень простых уловок для повышения силы воли. Я не согласен с этим, так как большинство техник, представленных в книге, довольно просты. Например, даже 5-минутное упражнение может повысить силу воли. Или замедление дыхания всего на одну минуту также может помочь с силой воли. Меня приятно удивили некоторые научные факты, которых я ранее не знал. Я обычно слежу за новинками в нейробиологии, поэтому я не особо ожидал от книги чего-то нового.
  Я очень рекомендую эту книгу всем, кто увлечен такими темами, как постановка целей, мотивация или сила воли.
 •  
  На рівні фізіології книга описує, чому ми живемо неправильно, і як це можна змінити 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Перед вами не якась низькопробна література, а дійсно класний продукт з особистісного росту! Книга, яка розставляє все по поличках. Тут багато різних історій про проведені наукові експерименти / випробування, пов'язані з силою волі. Дається чудове роз'яснення й теоретична база, необхідна для розвитку сили волі. Описано безліч граблів, на які ми наступаємо кожного дня, а також чому і ким вони розставлені, та найголовніше - як обійти ці пастки.
  «Сила Волі. Шлях до влади над собою» - це дивовижна подорож всередину себе. Нескінченно захопливо читати про те, що ти реально переживаєш, але раз по раз не можеш придумати, що з цим робити. А тут - реальна практика, пояснення, приклади, життя інших людей. Цікаво, що я прочитав цю книгу після того, як захопився медитацією, де усвідомленість та прийняття грають найважливішу роль. Знання та практика за кілька днів читання дали мені більше, аніж я придумав за роки. Є реально зрозумілі моделі вольової поведінки людини в контексті нейробіології та етології. Що чудово, як для книг подібного жанру, кожну тезу тут аргументовано та обґрунтовано, перш за все, з науково-практичної точки зору.
  Книга написана з любов'ю до людей, дуже по-дружньому. І це надихає. Як на мене, це одна з кращих робіт на тему особистісного зростання з тих, що мені траплялися. Просто бери й роби - покращуй свою силу волі!
  Чи допомогла мені книга? Так! Я з упевненістю можу сказати, що став частіше замислюватися про те що я роблю, а головне те, що не роблю. Мені дуже допоміг один з прийомів книги: якщо виникає тимчасове бажання, яке різниться з моїми цілями (бути в хорошій формі), я даю собі десятихвилинну паузу. Якщо за 10 хвилин я не передумаю, то виконую. Але я практично завжди за ці 10 хвилин знаходжу правильні аргументи й вибираю те, що співвідноситься з моїми цілями, а не миттєвими бажаннями.
  Мені дуже сподобались практичні завдання. Два види вправ - теоретичні та практичні, що дозволяє з одного боку зрозуміти, як працює наш організм, а з іншого - вміти користуватися цими знаннями у повсякденному житті.
  Якщо узагальнити прочитане, то можна сказати наступні речі:
  • сила волі складається з трьох сил: «Я буду», «Я не буду» і «Я хочу» - вони допомагають нам стати краще.
  • Сила волі - біологічний інстинкт, такий самий, як і стрес, і він виник, щоб захищати нас від нас самих.
  • Самоконтроль схожий на м'яз. Він втомлюється, коли його тренують, але постійні тренування роблять його сильніше.
  • Коли ми перетворюємо вольові випробування в мірила моральної цінності, хороші вчинки дають нам право вести себе погано. Щоб зміцнити самоконтроль, забудьте про чесноти, зосередьтеся на цілях і цінностях.
  • Каяття підштовхує нас до спокуси. Не звинувачуйте себе - і будете сильніше.
  • Коли нам не вдається бачити майбутнє чітко, ми піддаємося спокусам та зволікаємо.
  • Суспільство впливає на наш самоконтроль, тому і сила волі, і спокуси - заразливі.
  • Спроби витісняти думки чи емоції завжди виходять боком та змушують думати, відчувати й робити те, чого ви найбільше хочете уникнути.
  Насправді, книга мотивує. Мотивує працювати над собою, своїми звичками та м'язом волі. Отож, читайте та здобувайте цю якість. Успіху.
Купити - Сила волі. Шлях до влади над собою
Сила волі. Шлях до влади над собою
210 грн
Немає в наявності
 

Рецензії Сила волі. Шлях до влади над собою

 •  
  Эффективные и простые методы по повышению силы воли! 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  "Сила волі. Шлях до влади над собою" - мотивационная книга Келли Макгонигал.
  Это не очередная книга по самопомощи из разряда "делай так, как делаю я". В основе этой книги 10-недельный учебный цикл занятий, который специально разработан самим автором. В книге приводится самая последняя информация по нейробиологии, чтобы объяснить, как именно протекает в наших мозгах процесс мышления и принятия решения, и как мы все можем этот процесс использовать для достижения целей и повышения чувства самоконтроля. Это, возможно, уже сейчас кажется очень скучным, но у Келли есть своя специфическая манера преподносить сложные научные термины и выводы простым для понимания языком с отличным чувством юмора.
  В предисловии говорится, что книга не обещает очень простых уловок для повышения силы воли. Я не согласен с этим, так как большинство техник, представленных в книге, довольно просты. Например, даже 5-минутное упражнение может повысить силу воли. Или замедление дыхания всего на одну минуту также может помочь с силой воли. Меня приятно удивили некоторые научные факты, которых я ранее не знал. Я обычно слежу за новинками в нейробиологии, поэтому я не особо ожидал от книги чего-то нового.
  Я очень рекомендую эту книгу всем, кто увлечен такими темами, как постановка целей, мотивация или сила воли.
 •  
  На рівні фізіології книга описує, чому ми живемо неправильно, і як це можна змінити 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Перед вами не якась низькопробна література, а дійсно класний продукт з особистісного росту! Книга, яка розставляє все по поличках. Тут багато різних історій про проведені наукові експерименти / випробування, пов'язані з силою волі. Дається чудове роз'яснення й теоретична база, необхідна для розвитку сили волі. Описано безліч граблів, на які ми наступаємо кожного дня, а також чому і ким вони розставлені, та найголовніше - як обійти ці пастки.
  «Сила Волі. Шлях до влади над собою» - це дивовижна подорож всередину себе. Нескінченно захопливо читати про те, що ти реально переживаєш, але раз по раз не можеш придумати, що з цим робити. А тут - реальна практика, пояснення, приклади, життя інших людей. Цікаво, що я прочитав цю книгу після того, як захопився медитацією, де усвідомленість та прийняття грають найважливішу роль. Знання та практика за кілька днів читання дали мені більше, аніж я придумав за роки. Є реально зрозумілі моделі вольової поведінки людини в контексті нейробіології та етології. Що чудово, як для книг подібного жанру, кожну тезу тут аргументовано та обґрунтовано, перш за все, з науково-практичної точки зору.
  Книга написана з любов'ю до людей, дуже по-дружньому. І це надихає. Як на мене, це одна з кращих робіт на тему особистісного зростання з тих, що мені траплялися. Просто бери й роби - покращуй свою силу волі!
  Чи допомогла мені книга? Так! Я з упевненістю можу сказати, що став частіше замислюватися про те що я роблю, а головне те, що не роблю. Мені дуже допоміг один з прийомів книги: якщо виникає тимчасове бажання, яке різниться з моїми цілями (бути в хорошій формі), я даю собі десятихвилинну паузу. Якщо за 10 хвилин я не передумаю, то виконую. Але я практично завжди за ці 10 хвилин знаходжу правильні аргументи й вибираю те, що співвідноситься з моїми цілями, а не миттєвими бажаннями.
  Мені дуже сподобались практичні завдання. Два види вправ - теоретичні та практичні, що дозволяє з одного боку зрозуміти, як працює наш організм, а з іншого - вміти користуватися цими знаннями у повсякденному житті.
  Якщо узагальнити прочитане, то можна сказати наступні речі:
  • сила волі складається з трьох сил: «Я буду», «Я не буду» і «Я хочу» - вони допомагають нам стати краще.
  • Сила волі - біологічний інстинкт, такий самий, як і стрес, і він виник, щоб захищати нас від нас самих.
  • Самоконтроль схожий на м'яз. Він втомлюється, коли його тренують, але постійні тренування роблять його сильніше.
  • Коли ми перетворюємо вольові випробування в мірила моральної цінності, хороші вчинки дають нам право вести себе погано. Щоб зміцнити самоконтроль, забудьте про чесноти, зосередьтеся на цілях і цінностях.
  • Каяття підштовхує нас до спокуси. Не звинувачуйте себе - і будете сильніше.
  • Коли нам не вдається бачити майбутнє чітко, ми піддаємося спокусам та зволікаємо.
  • Суспільство впливає на наш самоконтроль, тому і сила волі, і спокуси - заразливі.
  • Спроби витісняти думки чи емоції завжди виходять боком та змушують думати, відчувати й робити те, чого ви найбільше хочете уникнути.
  Насправді, книга мотивує. Мотивує працювати над собою, своїми звичками та м'язом волі. Отож, читайте та здобувайте цю якість. Успіху.
 •  
  ШЛЯХ ДО ВЛАДИ НАД СОБОЮ 66% користувачів вважають цей відгук корисним
  Купила цю книгу в улюбленому книжковому інтернет-магазині «Yakaboo» ;)
  Вибрала її по одному лише реченні з рецензії – не банальна!
  І це те, що треба!
  А який підхід з любов'ю – зелененька закладочка.
  Я просто закохалася в книгу не читавши її.

  Це моя перша книга в такому стилі.
  І що хочу сказати: «Я приємно вражена!»
  Взагалі відкрила для себе видавництво «Наш формат»,
  яке виявляється пише багато книг в подібному стилі.

  Отож, якщо Ви мрієте:
  - схуднути, але всі спроби закінчуються провально.
  - відкрити власний бізнес, але ніяк не можете назбирати стартовий капітал
  - кинути палити, але рука знову і знову тягнеться до цигарки…
  Та багато інших цілей…
  Якщо Ви хочете, щоб Ваші «я буду», «я хочу» і «я не буду» працювали на Вас, то ця книга – те, що лікар прописав.

  Вона дійсно – не банальна.
  Читати її потрібно повільно і намагатися максимально застосувати в життя.
  В ній і нейробіологічні пояснення, і цікаві приклади, і практичні поради.
  Авторка дуже крутезна.

  Завдяки їй я навчилася краще розбиратися в своїх реакціях і бажаннях.
  Почала ефективно стрункішати 
  Відкрила давно омріяний інтернет магазин з власними творчими виробами.
  А ще скільки можу зробити, якщо буду працювати над собою ;)
  Вам теж бажаю здійснювати свої мрії, йти до своїх цілей.
  Хай Вам в цьому допоможе Бог і ця супер-книга! :)

  Дуже рекомендую всім!
 •  
  Найважливіша риса 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Найважливіше в людській свідомості, це високий показник сили волі. Це велика частина що формує і впливає на нас і наше життя. Книга розкриває і допомагає в цьому напрямі, це можна сказати посібник для дій і роздумів. На жаль, більшість людей обирає легші шляхи, де не треба стикатися з новим чи чимось тяжким. На жаль це впливає і на навколишніх. Сила волі це не просто "я візьму і кину палити", це різнонаправлений термін як підказує книга. Воно виражається в "я буду" чи "не буду", і "я хочу".
  Також порадували нейробіологічні цікавинки і приклади. Автор вміло пояснює такі теми. Що ширше допоможуть зрозуміти себе і свої можливості.
  Книга мотивує до змін в собі і в своєму житті. На мою думку це найкраще, і найкращий шанс до кращого життя і майбутнього. Відмовки про лінивість і складність нічого хорошого не дадуть, нічого не покращать, як здається багатьом людям.
  Книга допоможе теоретично, і в вигляді вправ розкрити і показати ваші здібності. Нові досі не відомі нам можливості особистісного росту.
 •  
  Полезная книга! 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Отменная книга о силе воли, автор которой удивила меня своей проницательностью и отличным слогом. Популярные книги по психологии часто получают плохую репутацию за упрощение науки или усложнение ее до такой степени, что ее невозможно понять. Келли МакГонигал, однако, предлагает краткие стратегии, направленные на то, как достичь целей - от здорового питания до меньшего курения и даже сохранения верности своему супругу.

  Мне больше всего понравилась эта книга за ее акцент на сострадании к себе. А ведь действительно, прекрасное отношение в первую очередь по отношению к себе не означает жертвовать амбициями или решимостью, скорее, это влечет за собой использование нашей способности прощать себя как движущую силу, чтобы стать еще лучше. Кроме того, МакГонигал делится тоннами интересных трюков из более фундаментальных и ориентированных на науку любопытных исследований, направленных на повышение силы воли, ее последовательный толчок к любви к себе повысил глубину и значимость этой замечательной книги.
 •  
  Що потрібно для розвитку сили волі?
  Неймовірна книга про волю, яка мене здивувала своєю проникливістю і чистою мовою. Книги на тему популярної психології часто отримують погану репутацію через надмірне спрощення наукових фактів та термінів. Однак, це видання надає стислі, підтверджені дослідженнями стратегії, що допомагають досягнути власні цілі. Вона пропонує якісну суміш гумору, аналізу та аналітики, щоб гарантувати, що читачі зможуть змінити свої звички на краще. Мені найбільше сподобалася ця книга за акцент на самопочутті. Ми повинні позитивно ставитися до самих себе і тоді тільки можемо очікувати схвальну критику зі сторони. Дійсно, увага до самого себе означає використовувати нашу здатність тверезо оцінити власні шанси та таланти. Книга має, на мій погляд, дуже привабливе та яскраве оформлення, виконана якісно. Текст написаний легкою мовою, читається досить швидко. Загалом, рекомендую всім, хто цікавиться психологією або намагається змінити своє життя. Якщо ви хочете більш глибоко подивитися на те, як ви живете, то однозначно читайте це видання!
 •  
  Как развить и укрепить силу воли
  Часто сила воли воспринимается, как отказ от чего-то, но Келли Макгонигал объясняет, что не стоить воспринимать это так утрированно.
  На самом деле, сила воли состоит из трех составляющий.
  Первая — «я не буду». Эта сила работает, когда мы хотим избавиться от вредной привычки.
  Вторая — «я буду». Она включается, когда мы хотим сформировать у себя полезные привычки, например, заниматься спортом, регулярно читать, пить стакан теплой воды с утра.
  Третья — «я хочу». Эта сила очень важна, поскольку представляет наши долгосрочные цели. Для кого-то это «я хочу похудеть на 20 килограммов», «я хочу получить продвижение по службе», «я хочу выучить английский до уровня С1» и т.д.
  Но не все могут похвастаться достижением поставленных целей. По мнению Келли Макгонигал, причин несколько:
  1) Энергетический кризис. Важно, чтобы и ум, и тело были готовы к изменениям, которые их ждут. В этом случае восстановить и укрепить силу воли помогут качественный, правильное питание и физических упражнений. Медитация также способна развить силу воли.
  2) Режим автопилота, в то время, как лучше принимать решения осознанно. Автор рекомендует провести эксперимент: в течение одного дня понаблюдайте за собой, как вы принимаете решения. Соответствуют или противоречат эти принятые решения вашим долгосрочным целям.
  3) Ошибочные мотивы. Помните, что если у вас есть важные цели, которые вы хотите достичь, то запас вашей силы воли гораздо больше, чем вам может показаться.
  4) Принимаем желание за счастье. Наш мозг устроен так, что между сиюминутным удовольствием и долгосрочными целями, он выберет наслаждение сейчас.
  5) Право на поблажку.
  6) Чувство вины. Макгонигал подчеркивает, что если ваша сила воли не прошла испытание и вы не достигли желаемой цели, важно — уметь себя простить за этот провал. Важна не сама ошибка, а наша реакция на неё.
  Все иногда ошибаются, это не делает их неудачниками, это лишь доказывает, что все мы люди, которые имеют право на ошибку, мы пытаемся стать лучшей версией себя.


 •  
  Книга, яка не дозволить лінитися
  Якими ми б були, якби повністю контролювали себе, свою лінь, своє небажання щось робити, свої емоції? Це основне питання не яке відповідає ця книга, а її автор мотивує діяти, не зупинятися, не придумувати відмовки, а робити те, що веде на до успіху, не шукати причини чому ні, а відмовлятися від шкідливих звичок, почати вести здоровий спосіб життя, читати книги, вивчити щось нове, зробити те чого так давно хотілося... Основне в цій книзі, що вона вчить концентруватися на дії, а не слідувати страху, що часто нас зупиняє, думати про власні бажання, а не про те, як це сприймуть оточуючі. Авторка вчить нас як стати і бути успішними, незважаючи ні на що.
  В книзі багато реальних життєвих історій, прикладів, а ще вправи, що якісно вирізняє її з поміж інших. Адже це не одна з чергових книг по мотивації, які перечитали і поклали на полицю. Це книга - тренер, що працює не з тілом, а мозком, і націлений розвинути нашу силу волі. І завжди коли чи хочемо досягти якоїсь цілі, реалізувати задумане вона буде ефективним помічником, не дозволить лінитися, а мотивуватиме діяти. І це безперечно важливо, не закинути книгу. Автор вчить тренувати силу волі поступово, спочатку розвинути її в одній сфері життя, потім перейти в іншу і з часом ви помітите, як легко вам слідувати силі волі в житті, а отже і досягати успіху. Книга, яка точно не дасть вам лінитися, дозволить чітко розставити пріоритети і в сказати «так» діям, «ні» бездіяльності та шкідливим звичкам і «я хочу» своїм бажанням та цілям.
 •  
  Не банальна книга
  Останнім часом хочеться читати мотиваційну літературу, так званий нон - фікшн, а ніж художню. Бо розумієш, що часу на читання не так вже й багато і хочеться використати його напрочуд продуктивно та корисно.
  Книга "Сила волі. Шлях до влади над собою" Келлі Макгонігал привернула мою увагу дуже гарною обкладинкою та зелененькою закладинкою, що при читанні дуже і дуже зручно! Суцільне задоволення естета. А ще тим, що поради у ній не банальні, як це буває у більшості мотиваційної літератури. Так, водичка теж тут є, але її реально мало. Часом і уваги не звертаєш, бо цінних порад у книзі значно більше.
  Мені ця книга допомогла розпочати свою справу. Бізнес - план уже давно сидів в голові, та все не було мотивації назбирати стартовий капітал та почати щось робити у потрібному напрямку. Завжди знаходила собі всілякі відмовки та причини не робити нічого. А ця книга стала таким собі поштовхом перестати працювати щодня в офісі, на дядька, а мати свій власний графік роботи. До того ж робити справу, яка подобається. А коли робота подобається, вона перестає бути роботою. Правда ж?
  Тому, хто хоче чогось досягти, та все йому цього не вдається через малу самомотивацію, то раджу прочитати дану книгу. Надіюсь вона і Вам допоможе у саморозвитку.


 •  
  Саморозвиток
  Книга «Сила волі. Шлях до влади над собою» американського психолога Келлі Макґоніґал належить до так званого мотиваційного типу літератури. В певний період свого життя кожна людина, яка прагне розвиватися, відчуває потребу в нових знаннях та нових цілях. Книга Келлі Макґоніґал присвячена авторській методиці саморозвитку. Важко сказати чи підійде ця методика абсолютно всім, адже в такому разі існувала б лише одна книга з саморозвитку, яка просто періодично перевидавалася б і все.
  Автор не просто розповідає як виробляти в себе силу волі, вона пропонує читачеві спеціальні вправи, які змусять ваш мозок розвиватися та самовдосконалюватися. Однак варто підкреслити, ця книга не панацея від всіх проблем. Ця книга це методика роботи над собою, праця, праця і ще раз праця, лише в такому разі можна досягти мети. Найкращим епіграфом для цієї книги буде українське прислів’я: «під лежачий камінь вода не тече».
  Методика автора досить проста – мета, шлях до мети та постійний самоконтроль. І найголовніше – бажання змінюватися: «допоможи собі сам і небо тобі допоможе».
 •  
  Рецензія на книгу "Сила волі"
  Зізнаюсь, що ставилась скептично до цієї книги, втім, прочитавши тут позитивні рецензії - вирішила прочитати. Скептицизм був, оскільки думала, що все знаю про силу волі як із теорії, так і з практики. Книга написала у дуже цікавому стилі - там є багато наукової інформації, особистих історій авторки і завдань, проте отримувала ще й читацьку насолоду від саркастичного стилю авторки. Після кожного розділу чи подекуди всередині у книжці є завдання, які допоможуть не лише краще засвоїти отриману інформації, а й справді зробити багато змін. Найбільше мені сподобалось те, що авторка, говорячи про силу волі не говорить про "самордування" чи "самобичування", навпаки, вона говорить про те, що шлях до змін починається із самоусвідомлення того, чого ви хочете досягти, знати свої "хочу" і "буду", а також пробачати собі моменти слабкості, якщо такі є. Також цікавою є тема згубного впливу на наше емоційне та психологічне здоров'я надмірного самоконтролю і самодисципліни, такі речі не дуже добре відбиваються на нашому житті, принаймні, у довгостроковій перспективі.
 •  
  Измения точно будут
  Книга хорошая для ленивых людей потому что после прочтения многие что-то меняют в жизни пусть не глобальное, но важное. В книге приводят пример как стресс вызывает заболевания и отвлекает организм от обычных функций. Есть пример жизни как человек повредил зону головного мозга и как он изменился после и некоторые примеры связаны с эти случаем. Также есть исследования про сон, техники дыхания и медитаций, о том что мы можем себя контролировать но не делаем и становится стыдно когда читаешь потому что мы сами все можем контролировать и менять. После этой книги я начала заниматься спортом, учить язык и делаю это с удовольствием и систематично. Речь будет еще и о самоконтроле, но и интересно то, что постоянный самоконтроль это стресс тоже. Силой воли может овладеть каждый и подрывает ее недосыпание, плохие привычки, плохое питание, при понижении сахара самоконтроль ухудшается и при снижении энергии наши плохие черты высвобождаются. В книге одна и та же мысль повторяется много раз, но разными словами возможно это приём чтоб человек запомнил и понял материал.
 •  
  Рецензія
  Ця книга зацікавить всіх хто хоче зміцнити силу волі. Авторка розвиває концепцію про те, що силу волі можна тренувати як м’язи. Потрібно поступово збільшувати навантаження на силу волі. Це ресурс, який швидко вичерпується. Дослідження показують, що якщо, наприклад, сидіти на дієті, то підвищується ризик зради. Потрібно розвивати три компоненти сили волі. Я буду, тобто робити те, що потрібно. Я не буду, полягає у відмові від шкідливих звичок. Я хочу, являється нашим орієнтиром, завдяки йому ми можемо застосовувати перші два компоненти. По суті це наша мета, яку ми маємо постійно підживлювати. Наприклад людині, яка хоче пробігти марафон, потрібно відмовитися від куріння та почати щоденного бігати. Постійний самоконтроль поглинає багато енергії. Звісно ж не стільки, як при фізичних тренуваннях, але більше ніж інтелектуальна діяльність. Авторка застерігає від приймання значної кількості швидких вуглеводів, таких як солодка вода, або солодощі. В короткій перспективі це може принести результати, але потім це може завдати серйозних проблем зі здоров’ям. Тому краще дотримуватися здорового та збалансованого харчування, в якому присутні білки та повільні вуглеводи. Це допоможе силі волі боротися з різними спокусами.
 •  
  Сила волі
  Це не той вид наукпопу, де тобі дається суха інфа та далі роби що хочеш. Авторка вбачає силу волі не як незмінну характеристику, а як м’яз, який можна і треба тренувати. Тут чимало практики, яку досить легко виконувати, яку захочеться виконувати, бо до цього розписані наслідки недостачі сили волі. Окрема подяка за саммарі до кожного розділу. 
  ⠀⠀
  Келлі викладає у Стенфордському університеті, компетентна у психології. Вона демонструє факти на прикладах, героями яких часто є її студенти, з якими легко себе порівняти, побачити свої проблеми та шляхи їхнього вирішення. 
  ⠀⠀
  Книжку варто прочитати хоча б для кращого розуміння вчинки власні та людей довкола.⠀
 •  
  Сила воли
  Прочла я эту книгу, но ощущение будто она прошла абсолютно мимо меня. Давайте сначала

  Книга рассказывает о том, как усилить свою волю практическим курсом из 10 недель. Всё с научным подходом, различными социологическими исследованиями. Никаких «вот у Боба, есть вот это и он делает так, если ты будешь делать так, то у тебя будет тоже, что и у Боба». То есть, книга явно не для тех, кто читает обычную литературу по самопознании, самопомощами и ещё куча слов, что начинаются с «само».

  Автор на самом деле не автор, точнее не писатель. Она профессор, преподаёт в Университете психологию. Оно то и понятно по книге, всё о чём говорится обязательно будет уточняться ссылаясь на исследования, книги, слова докторов и многое другое. Это с одной стороны просто прекрасно, а с другой немного получилось перегруженное для меня.

  Прочитав перед покупкой сотни хваленных отзывов, я думала что и мне обязательно понравится. Но увы и ах, хотя это дело вкуса.

  Книга заставляет многое обдумать. Абсолютно все ваши аспекты жизни попадают под сомнения, после прочтения книги. Правильное ли у вас окружение, то от вы делаете, что вы хотите. Куда вообще стремитесь и стоит ли эта игра тех свеч, что вы заплатили сейчас и заплатите в будущем. Это, наверное, единственное что я вынесла с книги.

  Людям с РПП, абсолютно не советую. Много и очень много говорится о еде, что может стать катализатором не самых приятных событий и ощущений.

  Почему книга прошла мимо? Обычно я помню достаточное количество своих выводов с каждой прочитанной книги, эта же книга не оставила у меня ничего такого. Никакого осадка, ни положительного, ни негативного. Это скорее практический курс, чем книга. Автор проводит курс подобного содержания в реальной жизни, но теперь перенесла это в книгу.

  Книга хорошая, но не моё
 
Характеристики Сила волі. Шлях до влади над собою
Автор
Келлі Макгонігал
Видавництво
Наш Формат
Мова
Українська
Рік видання
2017
Перекладач
Ірина Павленко
Кількість сторінок
264
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
140х210 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
ISBN
978-617-7513-32-1
Тип
Паперова