Сила мгновенных решений. Интуиция как навык
Аудіокнига | Код товару 1235346
Автор
Малкольм Гладуелл
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2017
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Сила мгновенных решений. Интуиция как навык

Про що книга

У цій книзі Малкольм Гладуелл аналізує процес прийняття рішень. На багатому матеріалі з області мистецтв, науки, дизайну, медицини, політики та бізнесу він розкриває закономірності несвідомих рішень і аналізує фактори, які спотворюють цей процес.

Автор стверджує, що всі рішення ми приймаємо з першого погляду - за дві секунди. «Сила миттєвих рішень» - книга саме про ці перші дві секунди.

Чому книга гідна уваги

  • День у день ми вирішуємо якісь проблеми, шукаємо відповіді на питання, приймаємо важливі рішення і часом пояснення всім цим рішенням не знаходимо, ця книга допоможе відповісти на питання "Чому?";
  • інтуїція дуже складний інструмент людської підсвідомості, як ним управляти відомо мало, Гладуелл якраз і намагається пояснити незрозуміле на чітких прикладах і експериментах;
  • в деяких ситуаціях інтуїція, підсвідомість, перше враження нас підводять, ведучи до помилок, але, на думку Гладуелла, і цьому обов'язково має бути пояснення, саме тому він шукає і аналізує фактори, які призводять до неправильних кроків.

Для кого ця книга

Книга буде цікава психологам, політологам, маркетологам - всім фахівцям, успішність діяльності яких залежить від уміння приймати важливі рішення, а також широкому колу читачів, які цікавляться останніми досягненнями психології.

Хто автор

Малкольм Гладуелл - автор міжнародних бестселерів "Переломний момент" і "Генії та аутсайдери". Раніше працював журналістом і писав про бізнес і науку для газети "Washington Post", зараз співпрацює з журналом "New Yorker". Малкольм Гладуелл народився в Великобританії, виріс в Канаді, а в даний час живе в Нью-Йорку.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Малкольм Гладуелл
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2017
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Сила мгновенных решений. Интуиция как навык
Сила мгновенных решений. Интуиция как навык
100 грн
Доступні формати для скачування:
 
Інформація про автора
Малкольм Гладуэлл
Малкольм Гладуэлл

Сучасний канадський письменник, один з 100 найвпливовіших людей Канади і США за версією журналу Time Magazine. Купити книги Малкольма Гладуелла варто всім поціновувачам захоплюючої публіцистики про сучасне суспільство. Він автор п'яти всесвітньо відомих бестселерів, тематика яких присвячена дослідженням в галузі соціальної психології і соціології. Творчістю Малкольма Гладуелла, якого вважають гені...

Детальніше

Рецензії Сила мгновенных решений. Интуиция как навык

 
Характеристики Сила мгновенных решений. Интуиция как навык
Автор
Малкольм Гладуелл
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2017
Тип
Аудіо
 

Про автора Сила мгновенных решений. Интуиция как навык