Семь навыков эффективных менеджеров. Самоорганизация, лидерство, раскрытие потенциала
Аудіокнига | Код товару 1235345
Автор
Стівен Кові
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2012
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Семь навыков эффективных менеджеров. Самоорганизация, лидерство, раскрытие потенциала

Цитата:

"Високоефективного менеджера від посереднього відрізняє не тільки набір умінь. Успіх починається в серці. Можна намагатися використовувати певні техніки і тактики, щоб змусити людей робити те, що вам потрібно: краще працювати, проявляти зацікавленість, добре ставитися до вас і один до одного. Але якщо при цьому самому бути нещирим і лукавим, стійкого результату не домогтися. Нещирість викличе у людей недовіру, і всі ваші заклики і дії будуть сприйматися як маніпуляції. А якщо довіри мало або немає зовсім, то немає азів для довгострокового успіху".
Стівен Кові

Про що книга:

Ви хочете стати високопрофесійним управлінцем, який впевнено крокує дорогою успіху? Тоді вам необхідно опанувати 7 звичок ефективності, навчитися новому способу мислення і досліджувати глибини власного "я". На основі свого всесвітньо відомого бестселера "7 звичок надзвичайно ефективних людей" спеціально для менеджерів Стівен Кові розробив програму підвищення ефективності, що враховує специфіку ділового середовища.

Чому книга гідна уваги:

Ця книга - програма підвищення ефективності, розроблена Стівеном Кові спеціально для менеджерів на основі свого супербестселера "7 звичок надзвичайно ефективних людей", який справив великий вплив на життя мільйонів людей, включаючи Білла Клінтона, Ларрі Кінга і Стівена Форбса. Половина найбільших світових корпорацій, що входять в рейтинг Fortune 500, вважає своїм обов'язком ознайомити своїх співробітників з філософією ефективності, викладеною в "Семи звичках". Автор книги входить в число 25 найвпливовіших людей США.

Для кого ця книга:

Для всіх, хто прагне домогтися видатних успіхів у професійній сфері, живучи у злагоді зі своїми принципами і моральними цінностями.

Хто автор:

Стівен Кові - визнаний авторитет в області лідерства, фахівець із сімейних і організаційних проблем, викладач, співзасновник і віце-голова ради директорів FranklinCovey. Автор світових бестселерів "7 звичок надзвичайно ефективних людей", "Восьма звичка", "Жити, використовуючи сім звичок", "Головна увага - головним речам", "Фокус".

Ключові поняття:

Ефективність, навик, розкриття потенціалу, лідерство.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Стівен Кові
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2012
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Семь навыков эффективных менеджеров. Самоорганизация, лидерство, раскрытие потенциала
Семь навыков эффективных менеджеров. Самоорганизация, лидерство, раскрытие потенциала

Звичайна ціна: 100 грн

Спеціальна ціна: 75 грн

Доступні формати для скачування:
 
Інформація про автора
Стівен Річардз Кові
Стівен Річардз Кові

Відомий і популярний американський письменник, бізнесмен, експерт в питаннях керівництва. Всі книги Стівена Кові присвячені управлінню компанією і персоналом, вихованню в собі лідерських якостей, ефективному менеджменту, а також проблемам правильного розподілу часу і уваги між бізнесом і родиною. Його «Сім навичок високоефективних людей» престижний журнал Time назвав одним з найважливі...

Детальніше

Рецензії Семь навыков эффективных менеджеров. Самоорганизация, лидерство, раскрытие потенциала

 
Характеристики Семь навыков эффективных менеджеров. Самоорганизация, лидерство, раскрытие потенциала
Автор
Стівен Кові
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2012
Тип
Аудіо
 

Про автора Семь навыков эффективных менеджеров. Самоорганизация, лидерство, раскрытие потенциала