Самосострадание для родителей
Електронна книга | Код товару 1330985
Автор
Сьюзен Поллак
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2021
ISBN
9785001697978
Тип
Електронна

Все про електронну книгу Самосострадание для родителей

Книга, яка допоможе виростити щасливих дітей в атмосфері любові та гармонії, спираючись на принципи самоспівчуття і усвідомленості.

Сьюзен Поллак, психологиня з більш ніж 30-річним стажем і мама двох дітей, на власному досвіді знає, що ростити дітей непросто. У прагненні дати дитині найкраще батьки часто вступають в нескінченне змагання за звання «ідеальна мама» або «ідеальний тато». Вони забувають про себе і в результаті відчувають себе втомленими і вигорілими, зриваються на дітей, а потім лають себе за це.

Ця книга допоможе вам вибратися з подібної пастки і крок за кроком вибудувати нові відносини з собою і своїми близькими. Відносини, наповнені любов'ю, турботою і увагою не тільки до рідних людей, а й до самого себе. Підтримайте себе, як ви підтримали б друга в складній життєвій ситуації. Утіште себе, як втішили б свого малюка, який плаче. Скажіть собі ті слова співчуття, які сказали б коханому. Обійміть себе міцніше.

Сьюзен Поллак розповідає про прості ефективні вправи, які допоможуть розвинути в собі ці якості. Виконання однієї вправи займе не більше трьох хвилин на день (це як чищення зубів). Важливою є не тривалість, а регулярність (пам'ятаєте: як чищення зубів?). Крім того, для практики усвідомленості не обов'язково сидіти нерухомо. Ви можете тренувати усвідомленість, коли гуляєте, чекаєте в черзі, ведете машину, лежите в ліжку, навіть коли міняєте підгузник. Для цього вам не обов'язково перебувати на самоті і тиші в кімнаті для медитацій або на вершині гори. Це те, що має стати частиною вашого божевільного життя, коли ви як батько намагаєтеся встигнути за 24 години все. Коли ви найбільше цього потребуєте.

Батькам освоїти принцип самоспівчуття буде навіть простіше, ніж іншим, адже все їхнє життя - це сплетені воєдино подолання і співпереживання. Їм просто потрібно розгорнути вектор свого співчуття на 180º, направити його на себе і з подивом виявити, наскільки покращилось їхнє життя і стосунки в сім'ї.

Фішки книги

  • Короткі ефективні вправи, які допоможуть розвинути самоспівчуття і усвідомленість.
  • Список інструментів «швидкої психологічної допомоги» в кризових ситуаціях - від дитячих кольок і істерик до суперництва між братами та сестрами і підліткового бунту.
  • Вправи спираються на результати багаторічних наукових досліджень і спеціальний курс «Усвідомлене самоспівчуття» (Mindful Self-Compassion), розроблений Крісом Гермером і Крістін Нефф.
  • Автор, Сьюзен Поллак, докторка педагогічних наук, клінічна психологиня з більш ніж 30-річним стажем і мама двох дітей.

Для кого книга

  • Для батьків на межі нервового зриву, які прагнуть повернути собі контроль над ситуацією і мир в сім'ю
  • Для тих, хто планує стати батьками, і хоче зрозуміти, як виростити щасливих дітей і не збожеволіти
  • Для всіх, хто хоче отримувати задоволення від спілкування в колі сім'ї і наповнити відносини спокоєм і радістю

Від авторки

Бути батьками складно для всіх. Що б ми не робили - це недостатньо добре. День ніколи не складається так, як ми планували. І тоді ми звинувачуємо себе, критикуємо дітей, тиснемо на них і намагаємося контролювати все ще більше. Як випускниця Гарварду, психолог, мама двох дорослих дітей і фахівець c 30-річним клінічним досвідом я працювала з багатьма батьками і дітьми. І прочитала багато книжок про те, як треба виховувати дітей. Найчастіше все зводиться до того, як виправити дітей, як змусити їх слухатися, як домогтися повноцінного сну, як допомогти їм вступити до хорошого коледжу і забезпечити їм успіх. Іншими словами, як зробити їх такими, якими ми хочемо їх бачити. Дуже рідко у кого це виходить.

У цій книзі зібрано мій багаторічний досвід батьківства, клінічної роботи та медитації. Теоретичний і науковий фундамент книги - революційна робота моїх колег доктора Кріса Гермера і Крістіни Нефф, авторів трансформуючого курсу з усвідомленого самоспівчуття (MSC), який я веду з самої його появи в 2010 році. Крім курсу MSC, який прослухали вже десятки тисяч людей, в цьому посібнику для батьків ви знайдете історії та приклади моєї клінічної практики з батьками та дітьми і мого власного батьківського досвіду. Всі історії доповнено вправами і роздумами, заснованими на моєму розумінні ефективних методів, і на досвіді багатьох людей, яким ці вправи принесли реальну користь.

Усвідомленість і самоспівчуття доступні кожному з нас: для цього не треба бути веганом, не вживати цукор і не пити кави. Можна бути напруженим, втомленим до напівсмерті, розсіяним і роздратованим. Можна бути яким завгодно. Можна бути собою. Якщо ви дихаєте (а ви, безсумнівно, зараз саме це й робите), вам це під силу.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Сьюзен Поллак
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2021
ISBN
9785001697978
Тип
Електронна
Рецензії
Купити - Самосострадание для родителей
Самосострадание для родителей

Звичайна ціна: 165 грн

Спеціальна ціна: 124 грн

Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Самосострадание для родителей

 
Характеристики Самосострадание для родителей
Автор
Сьюзен Поллак
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2021
ISBN
9785001697978
Тип
Електронна