С ума сойти! Путеводитель по психическим расстройствам для жителя большого города
Аудіокнига | Код товару 1235339
Автор
Дар'я Варламова, Антон Зайнієв
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу С ума сойти! Путеводитель по психическим расстройствам для жителя большого города

Про що книга:

14,9% чоловіків і 22% жінок в найближчий рік зіткнуться з будь-яким розладом психіки. За статистикою ВООЗ, зі ста чоловік семеро хворіють на депресію, троє - біполярним розладом, один - соціопат і один має великі шанси стати шизофреніком. Будь-хто, абсолютно будь-яка людина може захворіти серйозним або не дуже психічним розладом. Звучить як катастрофа? Зовсім ні, якщо мати хоча б базові знання про будову психіки і сучасні методи лікування. Як зрозуміти, що з тобою відбувається, і пояснити це рідним? Як навчитися відрізняти об'єктивну реальність від дивних продуктів своєї свідомості? І як зрозуміти, хто взагалі здоровий, а хто ні, якщо поняття «норми» зовсім не таке чітке, як нам би хотілося? Дарина Варламова і Антон Зайнієв знайомі з темою не з чуток. Обоє зіткнулися з клінічною депресією, її неприйняттям оточуючими і браком адекватної інформації з психіатрії. Тоді вони перерили купу наукових публікацій, поговорили з фахівцями і розклали по поличках не тільки депресію, а й інші поширені захворювання: біполярне, антисоціальне, тривожне і прикордонні розлади, синдром Аспергера і шизофренію. Результатом стала унікальна книга, яка допоможе не зійти з розуму, виявивши психічний розлад у себе або близьких.

Чому книга гідна уваги:

• Похід до психотерапевта (а тим більше психіатра) досі вважається у нас показником ганебної слабкості духу - мовляв, нормальна людина свої проблеми повинна вирішувати сама. Навіть той рідкісний, хто вже прийшов, не вважає свої проблеми об'єктивними. Йому здається, що емоції - це щось на рівні коливань ефіру, а лікар з коренем псих - хтось на кшталт шамана, який за допомогою ритуальних співів та бубна поверне все назад на місце. Сімдесят років тому лікування психіатричних захворювань дійсно було схоже на чаклунство на жаб'ячих лапках, а вивчення емоцій і свідомості входило в сферу компетенції швидше філософів, ніж лікарів або біологів. Але сьогодні завдяки МРТ та багатьом іншим досягненням науки ми розуміємо набагато більше.

• Це єдина в своєму роді книга, яка популярно пояснює найчастіші психічні розлади. Пояснює на зрозумілих прикладах, людською мовою, але з опорою на наукові публікації.

• Ви дізнаєтеся напевно, чим відрізняється соціопатія від соціофобії, звідки береться внутрішній голос (і чому іноді у внутрішній монолог вклинюються інші голоси), як шизофренія допомогла становленню джазу, і навіть побуваєте на психологічних сеансах з рок-зірками і героями поп-культури.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Дар'я Варламова, Антон Зайнієв
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - С ума сойти! Путеводитель по психическим расстройствам для жителя большого города
С ума сойти! Путеводитель по психическим расстройствам для жителя большого города
120 грн
Доступні формати для скачування:
 

Рецензії С ума сойти! Путеводитель по психическим расстройствам для жителя большого города

 
Характеристики С ума сойти! Путеводитель по психическим расстройствам для жителя большого города
Автор
Дар'я Варламова, Антон Зайнієв
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Тип
Аудіо