С ума сойти! Путеводитель по психическим расстройствам для жителя большого города
Електронна книга | Код товару 1234434
Автор
Дар'я Варламова, Антон Зайнієв
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
ISBN
9785961442946
Тип
Електронна

Все про електронну книгу С ума сойти! Путеводитель по психическим расстройствам для жителя большого города

Про що книга:

14,9% чоловіків і 22% жінок в найближчий рік зіткнуться з будь-яким розладом психіки. За статистикою ВООЗ, зі ста чоловік семеро хворіють на депресію, троє - біполярним розладом, один - соціопат і один має великі шанси стати шизофреніком. Будь-хто, абсолютно будь-яка людина може захворіти серйозним або не дуже психічним розладом. Звучить як катастрофа? Зовсім ні, якщо мати хоча б базові знання про будову психіки і сучасні методи лікування. Як зрозуміти, що з тобою відбувається, і пояснити це рідним? Як навчитися відрізняти об'єктивну реальність від дивних продуктів своєї свідомості? І як зрозуміти, хто взагалі здоровий, а хто ні, якщо поняття «норми» зовсім не таке чітке, як нам би хотілося? Дарина Варламова і Антон Зайнієв знайомі з темою не з чуток. Обоє зіткнулися з клінічною депресією, її неприйняттям оточуючими і браком адекватної інформації з психіатрії. Тоді вони перерили купу наукових публікацій, поговорили з фахівцями і розклали по поличках не тільки депресію, а й інші поширені захворювання: біполярне, антисоціальне, тривожне і прикордонні розлади, синдром Аспергера і шизофренію. Результатом стала унікальна книга, яка допоможе не зійти з розуму, виявивши психічний розлад у себе або близьких.

Чому книга гідна прочитання:

• Похід до психотерапевта (а тим більше психіатра) досі вважається у нас показником ганебної слабкості духу - мовляв, нормальна людина свої проблеми повинна вирішувати сама. Навіть той рідкісний, хто вже прийшов, не вважає свої проблеми об'єктивними. Йому здається, що емоції - це щось на рівні коливань ефіру, а лікар з коренем псих - хтось на кшталт шамана, який за допомогою ритуальних співів та бубна поверне все назад на місце. Сімдесят років тому лікування психіатричних захворювань дійсно було схоже на чаклунство на жаб'ячих лапках, а вивчення емоцій і свідомості входило в сферу компетенції швидше філософів, ніж лікарів або біологів. Але сьогодні завдяки МРТ та багатьом іншим досягненням науки ми розуміємо набагато більше.

• Це єдина в своєму роді книга, яка популярно пояснює найчастіші психічні розлади. Пояснює на зрозумілих прикладах, людською мовою, але з опорою на наукові публікації.

• Ви дізнаєтеся напевно, чим відрізняється соціопатія від соціофобії, звідки береться внутрішній голос (і чому іноді у внутрішній монолог вклинюються інші голоси), як шизофренія допомогла становленню джазу, і навіть побуваєте на психологічних сеансах з рок-зірками і героями поп-культури.

Автори:

Дарина Варламова - випускниця медіафакультету Вищої школи економіки, журналістка. Зараз співпрацює з сайтами «Теорії і практики» і Slon.ru. Вивчає сценарну майстерність в Московській школі кіно. Цікавиться божевіллям у всіх його проявах.

Антон Зайнієв - випускник факультету менеджменту Вищої школи економіки, бізнес-аналітик музичного сервісу Zvooq. У 22 роки відкрив для себе базу наукових публікацій з медицини PubMed в спробі знайти спосіб вилікувати мігрень. З тих пір цікавиться нейробіологією, особливо впливом біохімії мозку на поведінку людини.

Ключові поняття:

Депресія, психіатрія, біполярні розлади, тривожність, дефіцит уваги, аутизм, синдром Аспергера, шизофренія, голоси, білочка, соціопатія, соціофобія, прикордонний розлад, гамівна сорочка, психологічна норма.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Дар'я Варламова, Антон Зайнієв
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
ISBN
9785961442946
Тип
Електронна
Рецензії
Купити - С ума сойти! Путеводитель по психическим расстройствам для жителя большого города
С ума сойти! Путеводитель по психическим расстройствам для жителя большого города
120 грн
Доступні формати для скачування:
 

Рецензії С ума сойти! Путеводитель по психическим расстройствам для жителя большого города

 
Характеристики С ума сойти! Путеводитель по психическим расстройствам для жителя большого города
Автор
Дар'я Варламова, Антон Зайнієв
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
ISBN
9785961442946
Тип
Електронна