Руководство астронавта по жизни на Земле. Чему научили меня 4000 часов на орбите
Аудіокнига | Код товару 1235338
Автор
Крістофер Гедфілд
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Перекладач
Дмитро Лазарєв
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Руководство астронавта по жизни на Земле. Чему научили меня 4000 часов на орбите

Про що книга

Кріс Хедфілд провів в космосі майже 4000 годин і вважається одним з найдосвідченіших і популярних астронавтів у світі. Його знання про космічні польоти і вміння розповісти про них цікаво і захоплююче не мають рівних. Його відео в Інтернеті б'ють рекорди переглядів.

Однак ця книга не тільки про те, що являє собою політ в космос і життя на орбіті. Це історія людини, яка мріяла про космос з дев'яти років, але і змогла реалізувати свою мрію, хоча, здавалося б, шансів на це не було ніяких. Це справжній підручник життя для тих, у кого є мрія і прагнення її реалізувати.

Чому книга гідна прочитання

  • Кому не цікаво дізнатися, як влаштовані житлові модулі МКС, як в космосі чистять зуби, як їдять, сплять і ходять в туалет? Чому навчають космонавтів перед польотом і чим керуються при наборі команди? Чому найкорисніша якість для кар'єри астронавта - скромність, а найшкідливіша - високий зріст? Які навички необхідні на орбіті і чому вони корисні в повсякденному житті на Землі?
  • Кріс Хедфілд підкорив серця мільйонів людей, розповідаючи з гумором і добротою про життя на космічній станції, побут космонавтів, їх секрети і труднощі. Пройшовши непростий шлях до космосу, Хедфілд виробив свою особливу життєву філософію, яка зовсім не схожа на поради бізнес-тренерів, але без якої не вижити в екстремальній ситуації.

Хто автор

Крістофер Хедфілд - один з найдосвідченіших і популярних астронавтів у світі. Він брав участь в 25 запусках космічних шатлів в якості оператора зв'язку, працював в Зоряному містечку директором по операціях НАСА, очолював відділ робототехніки в Космічному центрі ім. Л. Джонсона в Х'юстоні, був керівником служби управління Міжнародною космічною станцією. Хедфілд, будучи командиром екіпажу МКС, не тільки провів рекордну кількість наукових експериментів і здійснював контроль над екстреним виходом астронавтів у відкритий космос, а й отримав всесвітнє визнання за серію приголомшливих фотографій і освітніх відеороликів про життя в космосі.

Його музичне відео - записане в невагомості на версію пісні Девіда Боуї "Space Oddity" - подивилися більше 10 мільйонів разів за перші три дні після публікації в Мережі. Народився в Канаді, одружений, має трьох дітей.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Крістофер Гедфілд
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Перекладач
Дмитро Лазарєв
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Руководство астронавта по жизни на Земле. Чему научили меня 4000 часов на орбите
Руководство астронавта по жизни на Земле. Чему научили меня 4000 часов на орбите

Звичайна ціна: 140 грн

Спеціальна ціна: 98 грн

Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Руководство астронавта по жизни на Земле. Чему научили меня 4000 часов на орбите

 
Характеристики Руководство астронавта по жизни на Земле. Чему научили меня 4000 часов на орбите
Автор
Крістофер Гедфілд
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Перекладач
Дмитро Лазарєв
Тип
Аудіо