Робот WowWee MiP чорний (W0825)
Код товару 587545
Бренд
Wow Wee
Вік
Від 6 до 8 років
Упаковка
Коробка
Артикул
W0825
Матеріал
Пластик

Все про товар Робот WowWee MiP чорний (W0825)

Інтерактивний Робот MIP – це перший у світі робот з автоматичним балансуванням. Робот був створений компанією WowWee сумісно з науково-дослідним інститутом робототехніки при Університеті Каліфорнії в Сан-Дієго, США і може похвалитися останніми досягненнями в ділянці роботобудування.

Робот MIP має сім режимів роботи. Для зміни режиму просто поверніть ліве або праве колесо робота в будь-якому напрямку. При зміні режиму змінюється колір світлодіодного індикатора.

1. Синій колір— Режим MIP.
В цьому режимі робот управляється жестами і реагує на звук і дотик (технологія GestureSense). По жесту вашої руки робот може їхати вперед або назад, повертатися або реагувати на плескання.
2. Рожевий колір - Режим балансування.
Ви можете ставити різні предмети на тацю робота. Він не втратить рівновагу навіть під вантажем, що дорівнює його власній вазі!
3. Білий колір - Режим клітки.
Робот намагатиметься від вас втекти, а ви повинні перешкоджати цьому, блокувати йому дорогу рукою. З часом робот MIP почне рухатися все швидше і швидше!
4. Режим програмування.
Робот може запам'ятати до 50 команд, заданих жестами. Також в цьому режимі робот може погодитися принести вам баночку кока-коли на таці!
5. Жовтий колір - Режим дослідження місцевості.
Робот MIP буде рухатися по всій наданій йому місцевості (наприклад, квартирі), акуратно об'їжджаючи перешкоди і реагуючи на все, що зустрічається на його шляху.
6. Бірюзовий колір - Режим танцю.
Робот MIP потішить вас запальними танцювальними рухами під музику.
7. Помаранчевий колір - Режим слідування.
Робот MIP буде йти за вами, немов на невидимому повідку!

А ще роботом MIP можна керувати за допомогою програми для пристроїв на базі iOS або Android (технологія Bluetooth Low Energy для бездротового з'єднання). Завантаживши безкоштовний додаток, ви зможете поекспериментувати зі створенням маршрутів прямування для MIP, попросити його потанцювати під музику, обрану вами, або навіть влаштувати битву між двома роботами MIP!

В основі робота закладена технологія MIP або Mobile Inverted Pendulum, яка заснована на принципі перевернутого маятника, центр ваги якого розташований вище його точки опори, що робить конструкцію нестійкою і викликає потребу в постійному балансуванні для утримання вертикального положення. Саме для утримання вертикального положення робот MIP оснащений набором багатовісних гіроскопів і акселерометрів.

Інтерактивний, багатофункціональний і автономний Робот MIP - більше, ніж просто іграшка!

Елементи живлення: 4 х ААА (у комплект не входять)
Матеріал: високоякісна пластмаса
Розмір: 178 x 50 x 102.5 мм

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Бренд
Wow Wee
Вік
Від 6 до 8 років
Упаковка
Коробка
Артикул
W0825
Матеріал
Пластик
Відгуки
Купити - Робот WowWee MiP чорний (W0825)
Робот WowWee MiP чорний (W0825)
 
Товар більше не виробляється
 

Найкращі відгуки Робот WowWee MiP чорний (W0825)

 
Характеристики Робот WowWee MiP чорний (W0825)
Бренд
Wow Wee
Вік
Від 6 до 8 років
Упаковка
Коробка
Артикул
W0825
Матеріал
Пластик