Режим гения. Распорядок дня великих людей
Аудіокнига | Код товару 1235334
Автор
Мейсон Каррі
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Любов Сумм
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Режим гения. Распорядок дня великих людей

Цитата

"Розпорядку, який перетворився на рутину, людина слідує на автопілоті, без свідомих зусиль. І в той же час рутина складається в результаті вибору або цілого ряду виборів. В умілих руках режим дня - точно відкалібрований механізм, що дозволяє найкращим чином використовувати наші обмежені ресурси: перш за все час, якого нам найбільше не вистачає, а також силу волі, самодисципліну, оптимізм. Упорядкований режим - немов колія, по якій в хорошому темпі рухаються розумові сили генія, вона захищає його від тиранії мінливих настроїв".

Мейсон Каррі

Про що книга

Як працюють творчі люди? Як їм вдається побудувати свій день так, щоб повсякденна рутина стала частиною творчого процесу? Коли на задумане не вистачає часу, чи слід пожертвувати всім - сном, пристойним доходом, чистотою в домі - чи ж можна розвинути здатність концентрувати зусилля, працювати менше та краще?

Бетховен і Кафка, Жорж Санд і Пікассо, Вуді Аллен і Агата Крісті, Лев Толстой, Генрі Джеймс, Чарльз Дікенс, Джон Апдайк. Письменники, композитори, художники, балетмейстери, драматурги, філософи, карикатуристи, коміки, поети, скульптори... Уривки з листів і щоденників, інтерв'ю та особисті бесіди - Каррі звідусіль збирає свідчення про те, як творять великі. Ці короткі замальовки можуть і розважити, і захопити, і надихнути; вони допомагають проникнути в "глибоке, живе злиття дисципліни і розбещеності", з якої складається і якою живиться творчий темперамент. Читач дізнається про те, як знаменитості поєднували побут і творчість, якого розкладу слідували, як боролися зі своїми страхами, втомою і сумнівами, як їли, спали, спілкувалися, гуляли, - словом, про всі ті "хитрі ритуали", які допомогли їм стати великими.

Чому книга гідна уваги

  • Прочитавши цю книгу, ви зрозумієте, як включати "режим генія" і створювати шедеври зусиллям волі і щоденною працею, не чекаючи міфічної музи;
  • Дізнаєтеся, які хитрощі використовують відомі люди, щоб зосередитися, зібрати волю в кулак, сісти за роботу, зберегти віру в себе - і досягти тих видатних результатів, про які всі будуть говорити.

Хто автор

Мейсон Каррі народився в Пенсільванії. Він закінчив університет Північної Кароліни в Ешвілі і працює редактором в Print, друкується також в Slate і Metropolis. Живе в Брукліні.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Мейсон Каррі
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Любов Сумм
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Режим гения. Распорядок дня великих людей
Режим гения. Распорядок дня великих людей
120 грн
Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Режим гения. Распорядок дня великих людей

 
Характеристики Режим гения. Распорядок дня великих людей
Автор
Мейсон Каррі
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Любов Сумм
Тип
Аудіо