Рецензії «Життя без обмежень»

Середня оцінка
Найкращі рецензії
  • "Никогда не живите своими ограничениями. Живите так, как будто Вы способны на все!" (Ник Вуйчич)
    Serg, 14 вересня 2016 р.
    Я впервые открыл для себя Ваш книжный магазин, и теперь с нетерпением жду замечательные книги. Спасибо! Сам имею инвалидность (инвалид детства), из-за чего часто отчаивался, комплексовал, опускал руки и просто плыл по течению... Бывало, было сложно совладать собой, не сорваться. Хотя и получал поддержку со стороны родных, друзей, однако часто просто слезы на глаза наворачивались…

Знаю, что есть случаи гораздо тяжелее чем у меня, и люди полноценно живут радуясь каждому дню, не взирая ни на что. Ранее слыхал о Нике Вуйчиче, но как-то не приходилось познакомиться с ним ближе. На прошлой неделе заказал эту книгу, надеясь на качественные изменения. И я очень доволен! Автор буквально открыл мне глаза, заставил смотреть на мир, и жизнь, совершенно иначе. Как же все-таки ему было тяжело! НЕВЕРОЯТНО!

То, как Ник справлялся с самими трудными моментами быта, как держался, априори, в суровом беспощадном обществе - просто удивляет. Он большой молодец. Без рук и ног, и чтобы вот так… Ребята! Те, кого постигла судьба жизни инвалида, не теряйте веры в себя. Держитесь. Воспринимайте мир таковым, как видите его Вы. Ведь есть намного более страшный недуг - инвалидность моральная, и еще больше - безразличие к себе. Страшно НЕ оказаться без конечности, стать ограниченным в некоторых физических действиях. Страшно опустить руки! Побольше бы таких книг, как у Вуйчича. Книг о невероятной силе воли, жажде к жизни и светлому будущему.

Рекомендую всем, всем, всем!
  • Язик не повертається назвати його інвалідом...
    Юлія , 13 липня 2018 р.
    Звичайно, я очікувала від цієї книги дечого іншого. Я думала, це буде своєрідна автобіографія, опис життєвого шляху, а отримала проповідь, в якій багато чистої віри, Бога і сподівання на його милосердя.

У людини ні рук, ні ніг, а він щиро вірить в Бога і в його благодать! У цій книзі він прямо-таки світиться душевною красою і добротою! Мені складно повірити, що бувають такі люди. Мені складно осягнути таку людську душу! Буває, зустрінеш людину - начебто і повноцінний, і здоровий, і батьки живі, а озлоблений якийсь на весь світ не зрозуміло за що. Нік Вуйчич не має ні рук, ні ніг, а має неймовірну доброту і щирість! Я не люблю книги, в яких занадто багато Бога, але я дивилася в цій книзі не на Бога, а на Ніка. Я слухала його історію, місцями гірку і хворобливу, але таку сильну духом, відважну. Він зміг повірити в себе, не закритися, не втекти від світу, а навпаки, протягнути світу невидиму руку дружби і милосердя. Він розповідає про своє життя, про те, що допомагає йому бути сильніше, йти до своєї мети, не дивлячись ні на що і максимально жити повноцінним життям.

І стало шкода не його, а себе, тому що маючи величезний потенціал не тільки я, але і багато навколо мене, не використовують його так, як робить це Нік. Язик не повертається назвати його інвалідом після цієї книги.
  • Ментальні перепони
    Галина Заборська, 6 грудня 2017 р.
    «Життя без обмежень» - така коротка, і така містка фраза. І її автором є не якийсь там фантомний проповідник чи теоретик, який вчить вас жити. Ця фраза належить Ніку Вуйчичу!!! Дивлячись на цю завжди усміхнену людину ти розумієш, що замість того щоб сидіти та скиглити, нарікати на невдачі й шкодувати себе, потрібно ставити перед собою мету, і йти до неї, робити кроки, для того, щоб її реалізувати.
    Звісно, більшість людей любить скаржитися на долю. Однак не кожен робить щось для того, щоб її змінити. Ніхто не обирає собі тіла, батьків, сім’ї та де їм народитись. У когось можуть бути заможні батьки, і вони допоможуть своїй дитині стати успішною людиною, а в когось – навпаки. Хтось стає фізично розвинутим, а хтось залишається худорлявим.
    Нік Вуйчич показує своїм прикладом, що головне в людині – сила духу. Бажання щось змінити, яке підтримується дією.
    Фраза «Дорогу подолає той, хто рухається» може бути епіграфом для цієї книги. І якщо ви вирішите, що вам десь не пощастило – подивіться на Ніка Вуйчича, його сила духу, буде надихати вас кожну хвилину. Від вас потрібно лише одне – бажання, підкріплене дією.
  • Мотивує жити!
    anastasi77777 , 8 грудня 2016 р.
    "Життя без обмежень" - це книга Ника Вуйчича. Вона дуже популярна в колах мого спілкування. Я постійно чую, що хтось відвідував семінари Ника Вуйчича, що хтось прочитав його роботу, коментарі типу: він перевернув моє життя, почитай і ти…
    Дуже багато реклами, дуже багато відгуків. І саме тому мені стало цікаво, а що то за особистість і про що він намагається донести до людей?!
    Прочитавши його біографію і лише десяток сторінок книги…я зрозуміла.
    Це неперевершена людина, котрая змогла змиритись з фізичними вадами і вижити у цьому світі. Він дійсно мотивує до дій, до життя. Ніколи не здаватись, вірити у себе, вірити близьким людям, бути чесним перед самим собою - це головні тези його книги і стилю життя.
    Найбілший плюс цієї роботи - це реальність та автобіографічність.
    Я би не повірила б йому, якщо він би не пережив все те, про що пише.
    Книга надинула мене! Я подивилась на всі ті можливості, що маю і почала їх використовувати!
    Ніколи не думала, що одна книга переверне моє життя.
    Пройшло 2 тижні з моменту покупки книги і тиждень, як я її прочитала. Я досі під враженнями.
  • Жить без ограничений
    Алла Ивановская, 14 вересня 2016 р.
    Когда о мотивации, вдохновении и успехе тебе рассказывает молодой, здоровый, привлекательный и успешный молодой человек, всегда найдутся скептики, которые критически выскажутся в его сторону, мол, ему говорить легко, у него все есть и не такие уж страшные лишения он переживал. Сам поневоле начинаешь сомневаться в его словах, какими бы привлекательными они не казались поначалу. А вот когда слова «Не сдавайтесь!» идут от человека, лишенного конечностей, он падает на ваших глазах и вновь поднимается — это имеет гораздо более убедительный эффект.

Ник Вуйнич сегодня является человеком, достойным восхищения. Лично меня прежде всего восхищает его сила духа и несокрушимость перед невзгодами. Книгу «Життя без обмежень» мне подарили на День рождения, зная, что я переживаю не самое лучшее время в жизни и я безумно счастлива, что выбор пал именно на эту книгу!

О чем же рассказывает Николас? Он рассказывает о своей судьбе, о том, как проходили его детские годы, всех его комплексах (небезосновательных) и желанием покончить жизнь самоубийством. Всё читается буквально на одном дыхании, текст невероятно близок, потому что описываемые чувства были у каждого из нас и у каждого они смогут найти особый отклик.

Ник нашел в себе поверить в лучшую жизнь и лучшего себя в ней, он выбрал путь борца за своё счастье — и преуспел в этом. Сегодня он один из самых знаменитых ораторов и общественных деятелей, а еще любящий отец и просто бесконечный источник вдохновения для множества людей. В конечном счете эта книга о неограниченных возможностях, которые заложены в каждом из нас.

В «Жизни без границ» много о Боге и вере в себя. Причем, одно проистекает из другого. В какой-то степени именно это и является залогом позитива Ника — он Верит и верит всем сердцем, поэтому оно открыто. По его мнению, Бог не совершил досадной ошибки, лишив его рук и ног, наоборот — поднявшись он смог вдохновить людей на борьбу с самыми разными проблемами. Ведь если вы не можете решить свою проблему, станьте решением для других!

Эта книга принесла многое в мою жизнь. Позже я делилась ею с близкими и часто дарила. Ведь добром необходимо делиться!