Рецензії «Завжди поруч»

Середня оцінка
Найкращі рецензії
  • Довгоочікувана прем'єра!
    Ірина , 4 січня 2018 р.
    Довгоочікувана прем'єра, яка хвилює та вражає.
    Є багато причин, щоб прочитати цю книгу, одна з яких - мова написання. Справа не в тому, що книга українською, я маю на увазі, як вона написана українською! Текст читається приємно та надзвичайно легко. Автор – дійсно майстер слова, він не використовує діалекти, які вже набридли. У творі суто літературна мова.
    Книгу прочитала на одному подиху! Хоча, деякі моменти довелося перечитувати двічі… так припали до душі.
    Порадувала й помірна ціна. Приваблива обкладинка, кремовий папір, якісний друк, красиве оформлення. Ну і, звичайно, зміст.
    Чудовий твір. У ньому підіймається тема відносин між батьками, їхнього впливу на вибір дітей, пошук себе у цьому світі, дружба, соціальні аспекти, які потребують обговорення… і між усім цим переплітається любовна лінія.
    Головний герой вважав, що йому відомий сценарій його життя. Проте, настав момент обирати – продовжувати все за планом, чи віддатися почуттям та піти власним шляхом.
    Що саме відбудеться з Флоріаном, читайте у книзі, вона варта уваги.
  • Новое слово в украинской прозе!
    Вера , 6 січня 2018 р.
    Купила книгу молодого украинского автора Михаила Гранда «Завжди поруч».
    Сразу скажу – она мне понравилась!
    Сначала было просто интересно, о чем пишет современный писатель? С первых страниц книга заинтриговала, читалось легко, сюжет увлекал своей оригинальностью и естественностью. Произведение заставило задуматься обо всей жизни глобально.
    Специально выбрала книгу на украинском языке, и меня покорило умение автора владеть словом – стиль написания легкий, речь литературная и богатая. Приятно, что в стране есть такой талантливый писатель.
    Хочу прочитать другие книги автора, тем более что он пишет в разных литературных жанрах.
    Рекомендую прочитать книгу «Завжди поруч», чтобы окунуться в интересный и своеобразный мир главного героя по имени Флориан, его непростые жизненные проблемы и формирование его личности и характера вопреки всем трудностям.
    Книга позволит вам насладиться литературной речью романа, легкостью и стилем написания, покажет красочность и глубину украинского языка.
    Удачи автору на его поприще, думаю его ждет большое будущее!
  • Кожен може досягнути більшого!
    Юрий Дячук, 20 січня 2018 р.
    В нашому житті трапляється багато різних відкриттів: великих і малих.
    Для мене на початку цього року стала відкриттям ось ця книга.
    Я по-новому подивилася на світ сучасної молоді, та проблеми, з якими стикається практично кожна особистість, яка хоче чогось досягнути в цьому житті.
    Багато значить правильно вибрати свій власний шлях, свою професію, знайти справжніх друзів та кохання.
    Герой книги на шляху до цього всього, проте на кожному кроці йому трапляються перешкоди.
    Він змінює рід діяльності, відмовившись від престижної роботи за кордоном, коли розуміє, що у нього є зовсім інше покликання.
    Як важливо не боятися перемін у житті, особливо коли прагнеш змін.
    Отже, головний герой Флоріан вирішує писати книгу, його цікавить не тільки художня сторона твору, він піднімає політичні, історичні, соціологічні питання людства, бо не може не думати про це – про суцільну несправедливість та брехню!
    Це унікальна книжка, в якій зацікавлює не тільки сюжет, але можна дізнатися і зрозуміти багато історичних та соціальних фактів.
    Хотілося би, щоб в нашому сучасному житті було більше такої молоді, як Флоріан – з позитивною життєвою позицією, та з намаганням зробити наше життя кращим і не чекати, коли це зробить хтось інший.
    Книга зацікавить як молодь, так і старше покоління. Кожний знайде для себе те, що зачепить його душу. Ви побачите частинку себе у цьому творі. А сама книга буде вражати відвертою розмовою про наше сьогодення.
  • "Завжди поруч"
    Андрій , 9 січня 2018 р.
    Чому люди так мало читають??! Чому молодь не цікавиться літературою?! Впевнений, якщо б дана ситуація змінилась - моя рецензія була б не перша, а сота!
    Це дуже достойна книга, - з точки зору самого сюжету, манери написання, філософських вставок автора. У мене не було бажання прочитати її якнайшвидше. Навпаки, я насолоджувався кожним реченням, описом, смакував історію життя героїв книги. Частенько задумувався, а що зробив би я? Деякими персонажами захоплювався,дивувався, іноді мені самому не вистачає такої ж хоробрості та сили духу, яка описана в книзі.
    Зі всіх сюжетних ліній припала до душі історія Валентина та його сім*ї. Гадаю, багатьом близька ця тема: як іноді важко йти за своєю мрією, коли вона не приносить доходів і немає розуміння з боку найближчих людей.
    "Завжди поруч" мотивує та надихає. Адже як важливо довіряти самому собі,ламати стереотипи нав*язані суспільством, йти до своїх цілей, навіть коли весь світ проти тебе!
    Думаю, кожен трактувати цю книгу по-своєму, кожен помітить в ній щось унікальне. Хтось бачить відносини батька та сини, хтось - стосунки молодих людей і які вони бувають, а ще хтось - дітей з нещасливих сімей, труднощі та перепони, які здатен кожен подолати, якщо захоче.
    І хоча книга добра та чуйна, в ній багато болю, самотності, розчарування. Я глибоко вражений написаним. Можливо, автор пережив в житті не легкі часи, аби зуміти ТАК написати...
    Творчих взлетів, Михаїле! Дякую за Вашу працю!
  • Роман «Завжди поруч» - це прорив в українській літературі!
    Валентина , 2 лютого 2018 р.
    Роман «Завжди поруч» - це прорив в українській літературі!
    Сюжет книги інтригує та зацікавлює з перших сторінок, стиль написання неперевершений, а багатство мови просто зачаровує.
    Попри це все книгу можна ще й віднести одразу до декількох літературних жанрів: роман, соціальна драма, контркультура, а під кінець крапля загадкової містики.
    Персонажі у книзі актуальні й наче живі. Твір спонукає читача замислитися над багатьма особистими та суспільними проблемами не тільки під час читання, але й через деякий час - книжка надихає на нові роздуми про сенс життя та правильний вибір.
    Герой книги Флоріан успішний багатий хлопець, який після закінчення юридичного факультету має поїхати на престижну роботу за кордоном. Та не все так просто складається у долі Флоріана – його дівчина Жоржина зненацька залишає його, піддавшись своїй легковажності та корисливості. Він у свою чергу вирішує кардинально змінити своє життя; відмовитися від престижної роботи та почати писати роман, над яким він давно вже замислювався.
    В цей переломний момент він залишається на одинці з собою: батьки його не можуть одразу зрозуміти, тому підтримкою стає маленький талісман – знайдений іграшковий ведмедик Вірджил.
    Ця книга про те, як не розгубитися в такий відповідальний момент у житті, не замкнутися у собі, зневірившись у людях! А навпаки – простягнути руку дружби та підтримки оточуючим.
    Так вчиняє і Флоріан, і з часом він знаходить нове велике кохання, розуміння й підтримку батьків та нових вірних друзів.
    Ця книга про те, як віднайти своє місце у житті, не зрадити самому собі, не втрачати гідності у важку хвилину та не лишатися самотнім, а довіритися своїм мріям та прагненням, і тим, хто завжди поруч.
    Цей роман вчить оптимізму та незламності, а маленький талісман Вірджил нагадує людям, що дива в житті трапляються, коли ми цього варті та бажаємо понад усе.
  • Нова книга відомого українського письменника Михаїла Гранда
    Юлія Манкевич , 2 лютого 2018 р.
    Нещодавно я прочитала книгу відомого українського письменника Михаїла Гранда.
    Його новий роман «Завжди поруч» викликав у мене позитивне враження. Приємно, що автор книги знайшов чудову тему, він пише про сучасну молодь, про те, що хвилює людей, змушує йти до мети, або опускати руки.
    Головний герой хлопець Флоріан - юрист, який щойно закінчив університет, йому світить чудове й забезпечене майбутнє, престижна робота закордоном, але він розуміє, що у нього зовсім інше покликання, та вирішує залишитися жити на батьківщині щоб написати книгу про сьогодення.
    Цей юнак має свій бізнес, він зайнята людина, проте це не заважає його серцю відкриватися назустріч проблемам навіть незнайомих людей…
    Образ Флоріана може стати прикладом для молоді в його культурних та людських цінностях. Та показати, що інколи варто повернутися до всього спиною та йти до поставленої мети.
    Ця книга зацікавила мене й багатьма історичними фактами, які автор уміло вплітає в художній формат. Це зроблено невимушено, з почуттям міри та такту.
    Я зацікавлено читала цей роман, він приніс мені не тільки естетичне задоволення, але й здивував мене майстерністю його написання, живим словом! А також серією історичних та соціальних фактів, які були раніше не відомі мені.
    Бажаю усім приємного читання. Впевнена, що цей твір відкриє для Вас багато нового, як відкрив для мене.
  • "Книга, якій точно є місце на книжковій полиці!"
    Лідія Мазурчак, 13 січня 2018 р.
    Отримала книгу з рук автора, але довго не наважувалася прочитати. Новизна завжди лякає, але водночас і заворожує, надихає та захоплює. Так само і ця книга. Подаю 5 причин, чому варто прочитати її:
    1. Вона значно відрізняється від інших, тобто манера написання в автора досить індивідуальна та приваблива. Коли починаєш читати, то вже не можеш відірватися
    2. Вона розвиває. В книзі знайдеться чимало речей, над якими прийдеться роздумувати. Після прочитання обов’язково залишиться приємний післясмак.
    3. Кожен персонаж розкриває собою якусь частину сюжету та несе в собі частинку глибини книги, тої думки, яку автор хоче донести. Книга мотивує і надихає.
    4. Тут не зустрінеш Івана, Петра, Серьожу… Автор використовує незвичні для теренів України імена та навмисне не називає міст. В цьому символізм книги.
    5. Читаючи книгу, можна не тільки насолодитися цікавим та свіжим сюжетом, а й поповнити свій багаж знань з різних галузей науки
    У книги є тільки один недолік – вона швидко закінчується, а тому настає час прощання з героями, містами та цікавим Вірджилом, який овіяний чимось чи то чудесним, чи то магічним. Хто такий Вірджил? Не скажу, нехай бажання пізнати веде вас до книги М. Гранда.

Рекомендую!
  • Найкраща книга
    Марта , 6 березня 2018 р.
    «Завжди поруч» – це захоплива історія про те, де потрібно шукати мотивацію та як залишатися самим собою, не зважаючи ні на що.
    Мабуть, це найкраща книга, яку я читала за останні рік-два.
    Тому хочу подякувати автору за ті враження та емоції, які подарувала мені його книга!
    З її допомогою я все таки вирішила, на який факультет буду поступати, і змогла переконати в цьому своїх батьків.
    У книзі також була схожа ситуація. Головний герой, що правда, вже закінчив навчання, але він встав перед вибором що до майбутньої роботи. І в нього також були через це непорозуміння з рідними. Батько не сприймав його вибір. Але пройшов час і цей чоловік зрозумів, що діти не повинні відповідати уявним ідеалам своїх батьків. Кожен – особистість, і кожен має право прожити своє життя.
    Мені здається, що у цій книзі кожен знайде щось своє. Це художній твір, з різними персонажами та ситуаціями, але він мені нагадує якийсь порадник – відкрив сторіночку, прочитав, і ти вже знаєш що робити з тим, що тебе турбує.
    Якщо комусь сумно, самотньо, то обов’язково почитайте цю книгу.
  • Ця книга надихає. Спасибі Автору!
    Марта Олександрівна , 28 лютого 2018 р.
    В наш буремний час історичних змін йде переоцінка та пошук людьми моральних та духовних цінностей.
    Дуже часто у скрутні часи людей охоплює розпач, зневіра та спостерігається зменшення собівартості духовних і моральних цінностей.
    Роман «Завжди поруч» є відображенням сучасності: розшарування суспільства на бідних та багатих, безробіття, втрата моральності, зневіра у хорошому майбутньому навіть забезпеченої частини суспільства.
    Та не все так погано у нашому житті, головний персонаж книги Флоріан є прикладом того, що у нас є чудова молодь – освічена, наполеглива, працьовита, з високими моральними принципами, яка виведе наше суспільство і країну на кращий рівень.
    Історичні дослідження, які проводить автор і головний герой книги Флоріан, паралелі які проведені з проблемами сьогодення говорять про те що можна досягнути більшого рівня розвитку, якщо суспільство стане більш об’єднаним і кожен почне працювати для кращого майбутнього.
    А маленький іграшковий ведмедик Вірджил та його містична допомога по спасінню батька Флоріана натякає на те, що наше щасливе майбутнє залежить від багатьох чинників, але одним з найважливіших складових успіху має бути віра в успішне майбутнє.
  • Герой нашого часу
    Злата , 10 лютого 2018 р.
    Завжди звертаю увагу на літературні новинки сучасних українських авторів.
    Ця книга мені не просто сподобалась, вона припала до душі і стала особливою.
    Сюжет твору розповідає нам про наше сьогодення. При тім не про найгірші його сторони: наркоманію, пияцтво та кримінал, бо деколи читаючи про це, здається у нас поруч немає нічого доброго і такі книжки лишають великий тягар на серці.
    Книга «Завжди поруч» написана оптимістично і з вірою у краще майбутнє, хоча і підкреслюється, що в нашому суспільстві є ще великі проблеми, але якщо ми не будемо байдужими, то все може змінюватися на краще.
    Головна постать роману Флоріан – хлопець з хорошої забезпеченої сім’ї, який не є батьківським «трутнем», а сам вчиться, займається бізнесом та має мету у своєму житті – написати книгу. При цьому всьому він не залишається байдужим до проблем оточуючого світу, він не шукає собі в друзі тільки собі рівних по статках, а простягає руку допомоги людям, які не в силах подолати як фінансові, так і моральні труднощі.
    На мою думку такий персонаж як Флоріан є героєм нашого часу, взірцем для наслідування. Саме такі люди як він (а у нашій країні я впевнена таких не мало) покращать становище у суспільстві та здолають всі труднощі.