Рецензії «Викрадачі вогню. Таємна революція змінених станів»

Середня оцінка
Найкращі рецензії
  • прометеївське повстання
    Hannah Kolyada, 11 січня 2018 р.
    Що є найціннішим ресурсом поміж таких понять як: час, енергія, влада та гроші? Звісно це більш філософське питання але серед цих найкоштовніших речей, що ви оберете? Гроші, владу? Найцінніше, що ми маємо - час та можливість його правильно використати. А отже і енергію, адже без неї ми нічого не зможемо зробити і нічого не встигнемо. А як щодо інтуїції, натхнення, творчості та пошуку нестандартних рішень? А як щодо змінених станів нашої свідомості?
    Згідно давньогрецьких легенд титан Прометеус, що був захисником людей від свавілля древніх богів, викрав вогонь з Олімпу та подарував людям. Навчив зберігати та користуватися і запалив іскру в Їхніх серцях. А як щодо нового вогню, того стану нашої психіки, що дає натхнення. Автори книги (Стівен Котлер та Джеймі Уіл) говорять саме про екстаз. Про ейфорійний трансцедентний стан, що характеризується знеособленістю, позачасністю, легкістю тна внутрішньою наповненістю. Про легальні та нелегальні способи цього стану досягти. А деякі з них скажімо просто недосяжні непосвяченим в це таїнство. Книга про справжніх хантерів, що полюють за цим станом адже він як вогонь, запалює серця та може приносити користь людям.
    Гадаю, що в першу чергу книга буде цікава тим, хто шукає можливості виходу "out of box",розширення свідомості та світогляду, можливостей навчання, інноваційності, креативності та інноваційності. Хочеться також відзначити чудовий переклад українською мовою Yakaboo Publishing.
    Особисто мені книга дуже сподобалась, хто ж не хоче "зазирнути за хмари"?