Відгуки «Послуга упаковки подарунка папером крафт бурий (123123)»

Найкращі відгуки
Написати свій відгук
  • Отзыв
    Олександр Шкурей, 14 січня 2018 р.
    Відгук корисний?
    Останнім часом дуже модно робити подарунки не в кольорових паперах (з малюнком чи без), а саме у крафтовому папері. Признаюсь, це ціла лихоманка! Його шукають фотографи у вигляді конвертів, щоб вкладати свої фото; продавці квітів, для упаковки продукції; фабрики з солодощами для оригінальної упаковки тощо.

Але вважаю, що найбільш краще призначення такого паперу - це упаковка печатної продукції! Якабу абсолютно не прогадав із цим. Крафтовий папір не лише модний. Він за своєю структурою більш автентичний, він не дозволяє побачити особливо вміст пакунка, поки його не розгорнеш. Додає трішки офіційозу.

Отож, це підійде для тих, хто:
    - даруйте на цьому слові, але для тих, хто не вміє добре упакувати подарунки (але в душі він перфекціоніст);
    - хто хоче зробити оригінальний подарунок;
    - хто хоче бути в тренді;
    - хто немає часу на упаковку своїми руками.

Мінусів тут абсолютно немає!

Скористайтесь і ви цією послугою, магазин подбає про одержувача пакунка та упакує книгу в найкращій традиції!
    Залишити коментар
  • Отзыв
    Константин Кратов, 12 травня 2018 р.
    Відгук корисний?
    Отличное качество упаковочной бумаги и отличное качество самой упаковки.
    Залишити коментар
  • Отзыв
    Елена , 4 червня 2018 р.
    Відгук корисний?
    Доброго дня, Колеги, в сенсі любові до читання і книжок!
    Я задоволена сервісом Yakaboo.ua з усіх сторін: від розміщення замовлення до його отримання моею знайомою, оскільки я робила їй подарунок. Мені було приємно дізнатися, що книжки можно загорнути в папір і не вкладати чек, якщо це подарунок. І саме важливе - вчасно доставлене замовлення. Сервіс виправдовує назву! Дякую, шановні співробітники за турботу про нас, читачів та наших друзів - гурманів літератури!
    Залишити коментар
  • Отзыв
    Павел , 16 квітня 2018 р.
    Відгук корисний?
    Более чем доволен покупкой и качеством упаковки. Для любителей эстетики - услада для глаз настолько, что даже не хотелось распаковывать. Спасибо большое, приятное обслуживание, однозначно буду заказывать у вас еще не одну книгу и всем советую. Успехов!