Рецензії «Позаду льодовні»

Середня оцінка
Найкращі рецензії
  • Мир взросления
    Крістіна Сопільняк, 11 червня 2018 р.
    Маленькая книга о взрослении. Том и Класс - двойняшки, лучшие закадычные друзья с рождения. Но это лето все кардинально меняет - они уже не дети. Касс больше не хочет делиться с Томом всем сокровенным, вести их общий Список - блокнот с недостатками, образами и ошибками каждого.
    А Том не может понять сестру, преследует ее, не дает покоя. Ему нужно, чтобы его выслушали, а кроме сестры этого не сделает никто на ферме.
    А еще он не понимает, как ему относиться к Джеймисону - работнику фермы, убийцы животных и насекомых; не может разобраться со своими чувствами к его дочери Лисса - худенькой, бледной, тихой девушке.

Как преодолеть ненависть и помочь врагу? Как не оттолкнуть дорогих людей? Как отпустить прошлое? Ответы даст повесть Энн Файн.

Книга мне понравилась - она ​​прекрасно передает чувства подростков. Некоторые поступки героев внезапные, иногда нелепые, или даже болезненные для других. Но таковыми и являются подростки, ведь они ищут себя. А еще, говорят, ребята взрослеют медленнее девушек, и показала автор на примере близнецов, сравнивая внутренний мир сестры и брата.
    Советую всем подросткам и любителям young adult.
  • Дорослішання, що застало так раптово
    Марина , 2 червня 2018 р.
    Я довго думала чи варто купувати цю книгу. Начитавшись відгуків на неї, я зрозуміла, що більшості людей вона не сподобалася. Переважно говорили, що вона нудна.
    У центрі історії Том і Касс - брат і сестра. Це нерозлучні двійнята, які завжди разом. Вони вдвох проводять свій вільний час, граються, веселяться, придумують спільні цікавинки, як от записувати хиби у характері та діях один одного, про які їм час від часу сповіщають дорослі. Льодовня —образ - символ цієї книги. Саме з нею пов'язано багато дій Тома і Касс . Згодом настає важливий період у житті брата і сестри - літо, протягом якого вони змінюються. Том і Касс уже інші. Вони мають свої таємниці, якими вже не так охоче, як раніше, діляться один з одним, проблеми та переживання. Книгу було дуже цікаво читати. Вона однозначно не нудна... Як ви вже зрозуміли, я таки купила цю книгу і не пошкодувала ні на мить! Я продовжую знайомитися з творчістю Енн Файн. Наступною до прочитання книгою буде "Борошняні немовлята". Надіюся, і вона не розчарує.
  • Порівняння внутрішнього світу хлопця і дівчини - підлітків
    Anna , 24 липня 2017 р.
    Маленька книжка про дорослішання. Том і Класс - двійнята, найкращі нерозлучні друзі з народження. Але це літо все кардинально міняє - вони уже не діти. Касс більше не хоче ділитися з Томом усім сокровенним, вести їх спільний Список - блокнот з хибами, образами і помилками кожного.
    А Том не може зрозуміти сестру, переслідує її, не дає спокою. Йому потрібно, щоб його вислухали, а окрім сестри цього не зробить ніхто на фермі.
    А ще він не розуміє, як йому ставитися до Джеймісона - працівника ферми, вбивці тварин і комах; не може розібратися зі своїми почуттями до його доньки Лісси - худенької, блідої, тихої дівчини.

Як подолати ненависть і допомогти ворогу? Як не відштовхнути дорогих людей? Як відпустити минуле? Відповіді дасть повість Енн Файн.

Книга мені сподобалася - вона чудово передає почуття підлітків. Деякі вчинки героїв раптові, інколи безглузді, або й навіть болючі для інших. Але такими і є підлітки, адже вони шукають себе. А ще, кажуть, хлопці дорослішають повільніше від дівчат, що й показала авторка на прикладі двійнят, порівнюючи внутрішній світ сестри і брата.
    Раджу усім підліткам і любителям young adult.