Відгуки «Океан Ельзи: Найкраще (2 Cd)»

Середня оцінка
Найкращі відгуки
Написати свій відгук
  • Отзыв
    Сергей , 9 вересня 2016 р.
    Відгук корисний?
    Від їхньої музики щоразу мурахи по шкірі пробігають! Це просто кайф - знову й знову слухати свою улюблену, українську пісню. Музику-ровесник, музику, з якою ріс та мужнів. В тяжкі життєві моменти «не здавався без бою», під «Квітку» танцював свій перший медляк на дискотеці. Гордий жити в один час з великими музикантами - Вакарчуком, Гудімовим та Ко. Їхня музика, шедеври О.Е. - наше національне надбання, саме наш колорит та спосіб життя. В словах та текстах все по-справжньому, так, як це можемо відчувати тільки ми, українці. Слухаючи збірник кращих «океанічних» хітів, знову ловив себе на цій думці. Друзі, таке однозначно варто додавати до свого плейлиста. Та що я говорю, Ви й так добре цю музику знаєте. Часто, в різних моментах, користуюсь фразами Славіка: сумую за дружиною - протягую в трубку мобільного «Я так хочу до тебе…» Щоразу, коли їду на вихідні до батьків, в голові прокручую теплі «Я їду додому…» Ні, ніяких од чергового фаната! Бо й, навіть, не фаната. Просто люблю відчувати їхню музику. Класні мелодії, ритми, гра слів та ліричні нариси - все це знайшов і в цьому збірнику. Для когось, особливо, молоді - це щось нове, хоче вже й звучало раніше. Для мене - «все саме нове - старе забуте». Отож, залюбки придбав диски для себе в авто. Тепер разом з сім’єю й друзями щоразу слухаю. Тут і деякі найновіші пісні, і «мірові» хіти, що просто «розривають». До речі, хочу відповісти скептикам з приводу того, що Вакарчук виконує свої пісні «з кашею в роті»…. Друзі, справжня музика не потребує обов’язкової чіткої дикції! Це манера виконання виключно «Океану Ельзи», і в цьому весь смак! Хто не розуміє - проходимо повз! І ще: був приємно здивований оперативністю доставки записів, за що окремий «дякую» Якабу. Якість релізу мені дуже сподобалась! Обкладинка цупка та добре тримає фарбу - майже все літо коробка пролежала на підвіконні, на сонці, однак ніскільки не «вигоріла».
  • Отзыв
    Олександр , 3 лютого 2018 р.
    Відгук корисний?
    Це самий найкращий гурт в Украні, назва альбому говорить сама за себе!!! Цей альбом можна слухати при любому настрої!!! Купуйте для себе та даруйте друзям, не пожалкуєте!!!
  • Отзыв
    ЕЛЕНА ДОЛИНСКАЯ, 2 лютого 2017 р.
    Відгук корисний?
    Покупала на подарок родственникам за границу, но не удержалась и очень хотелось и себе. Я очень довольна. Думаю и родственникам тоже понравится.
  • Отзыв
    Михаил Савчук, 22 грудня 2016 р.
    Відгук корисний?
    Покупал данный сборник для заокеанских родственников, но не удержался и распечатал послушать. У Океана каждый альбом можно назвать "НАЙКРАЩЕ". Подборка просто класс!!!!!!!! Родственники тоже остались очень довольны. Теперь себе в коллекцию хочу купить. Магазин как всегда сработал на отлично.
  • Отзыв
    Виктор , 3 жовтня 2016 р.
    Відгук корисний?
    Підбірка пісень, просто супер! Якість також на рівні!
  • Отзыв
    Katya Bushma, 23 вересня 2016 р.
    Відгук корисний?
    Рекомендую! Оформлення замовлення, упакування і доставка - все швидко і якісно. Дякую!
  • Отзыв
    Юля, 14 травня 2015 р.
    Відгук корисний?
    Очень классное оформление диска, приятно открывать и держать в руках, музыка мне хорошо знакомая и прочно любимая. Берите сразу два - себе и в подарок лучшему другу!
  • Отзыв
    MLG, 18 березня 2015 р.
    Відгук корисний?
    Отличный сборник! Действительно самое лучшее и самое желанное. Качество записи чистое, звук хороший.
  • Отзыв
    Laryssa694, 5 лютого 2015 р.
    Відгук корисний?
    Замечательный альбом, очень хорошее качество.
    Хорошо и быстро оформили заказ. Доставили быстро. Спасибо
  • Отзыв
    DKS, 28 січня 2015 р.
    Відгук корисний?
    Добротное исполнение - прекрасный (универсальный) вариант для подарка. Именно для этого и покупал. Все три уехали за кордон.
    Выгодная покупка как по финансам, так и содержимому.