Рецензії «Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива»

Найкращі рецензії
Написати свою рецензію
 • Очень недурно!
  anastasi77777 , 9 грудня 2016 р.
  Рецензія корисна?
  "Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива" - это долгожданная книга по двум причинам: книга от издательства "Yakaboo Publishing" и украинский перевод мирового бестселлера!

  Какие преимущества книги:
  1. Прекрасный перевод и издательство!
  2. Сама страна и политическая, экономическая и финансовая стороны безумно увлекательны и интересны!
  3. Сама книга действительно мудрая и основывается лишь на проверенных фактах и реальных событиях.
  4. Практичные рекомендации для предпринимателей и политических деятелей! Книга буквально насыщенна советами и идеями.
  5. Освещается новый взгляд на тему войны, интонаций и нововведений.
  6. Объективность авторов - это, по моему мнению, главное достоинство работы. Никогда я еще не читала такую информационную выжимку политического, социального и военного дела.

  Недостатки книги:
  1. Хорошей книги всегда мало!
  2. Очень много исторических и политических нюансов, которые затрагиваются и не все читатели имеют достаточно глубокие знания этих вопросов, что затрудняет чтение.
 • З почином!
  Тарас Трембач, 4 лютого 2017 р.
  Рецензія корисна?
  І так, перед нами перша книга видавництва "Yakaboo Publishing" – "Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива". Потрібно признати, що видавництво обрало дуже вдалу книгу для свого деб`юту! Книга американців Дена Сенера і Сола Сінгера - хороша, цікава, пізнавальна. Перед нами добротний нон-фікшин! Відчувається, що автори дуже добре підготувались до написання книги, добре вивчили тему, зібрали багато цікавого матеріалу. З розділу "Подяки"
  дізнаємось, що автори провели сотні інтерв`ю з ізраїльськими міністрами, підприємцями, військовими, науковцями та зібрали колосальну кількість матеріалу і лише найцікавіше попалу в книгу. Саме так і повинен писатись якісний нон-фікшин!

  Про що книга? Дана книга це серія окремих, не зв`язаних між собою розповідей про історію та культуру Ізраїлю, економічний розвиток, іміграцію, ЦАГАЛ (армія оборони Ізраїлю), кібуци, та багато іншого.

  З книги дізнаєтесь про те:
  - що основні мікропроцесори компанії Intel (8080, 386, Core 2 Duo) були створені саме в Ізраїлі.
  - що таке хуцпа?
  - як генерали ЦАГАЛу роблять каву сержантам, а рядові солдати можуть відправити в відставку свого командира простим голосуванням.
  - як зрада Шарля де Голя стимулювала створення ізраїльського ВПК.
  - чому в Ізраїлі довгий час не було автомобілів Honda, Toyota, Mazda, зате всі їздили на Subaru.

  В книзі багато цікавого матеріалу про діяльність ізраїльських ІТ-компаній та організацію і принципи функціонування ЦАГАЛу, а тому книжка повинна особливо зацікавити військових та ІТ-шників.

  Окремо хочеться відмітити хорошу поліграфію та гарну обкладинку. Ця книга однозначно прикрасить вашу книжкову шафу! Однак, шрифт вартувало б зробити крупнішим, тим більше, що поля занадто великі, їх можна було зменшити і за рахунок цього кількість сторінок, а отже і собівартість видання книги, не зросла б. Людям з 100% зором важко уявити як не просто читати книги з маленьким шрифтом!

  Прочитавши книгу, особисто я не замітив якихось помилок чи ляпів, а це вже велике досягнення! Нажаль в нон-фікшині, що появляється на українському ринку дуже багато неточного перекладу, а то і відвертих помилок.

  Книга залишає деякі запитання, можливо, хтось надасть відповіді в коментарях?
  Зокрема в книзі сказано, що між Ірландією та Ізраїлем 40 років не було
  дипломатичних відносин, чому?

  На 278 сторінці, в примітці, вказано, що видавництво Темпора в 2016 році видало книгу Девіда Ландеса "Багатство і бідність народів". Це правда? Щось нігде не находжу цієї книги? :-).

  Для читачів, які бодай засвоїли шкільний курс історії та економіки книга буде доступною та зрозумілою.

  Одним словом - обов`язково купуйте та читайте!
 • Лучшая книга украинского издательства уходящего года
  Станислав Курженко, 15 грудня 2016 р.
  Рецензія корисна?
  Если бы меня попросили описать книгу "Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива" одним словом, это было бы слово "своевременность". Именно это я чувствовал, когда начал читать первые страницы и это чувство не покидало меня до последней строчки.

  Существует великое множество книг об историях успеха крупных компаний, таких как "Amazon", "Google", "Zappos", не меньше пишут книг о великий мира сего, таких как Илон Маск, Стивен Джобс, Генри Форд и Нельсон Мандела. Но мало кто пишет об успехе целых стран. Вероятно, потому что их успех - это следствие долгого упорного труда нескольких поколений, особого склада ума, философии, географического расположения и... счастливого стечения обстоятельства. Подобным книгам тяжело впечатлить взыскательного читателя, которому интересен успех, добытый упорным трудом.

  Израиль именно такой. Ему не повезло с соседями и местом на карте, из-за которых история страны пошла по известной, очень непростой тропе. Вокруг Израиля - пустыня, коей он до недавнего времени был и сам. Но богатство этой страны в её людях - упорных, предприимчивых, умных и талантливых. Именно и только (!) благодаря этому "стартовому капиталу" родился Израиль, который мы сегодня знаем - процветающую страну стартапов, известную своими научными ресурсами, сервисом и уровнем жизни.

  Почему же книга "Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива" так своевременна для нашей страны? Потому что вышеописанный Израиль родился не так давно. Он прошел через испытания войной и неблагоприятными природными ресурсами, но ей удалось стремительно развиться до уровня лучших европейских стран. Не к этому ли так стремиться Украина сейчас?

  Читал книгу с большим удовольствием и закрыл её очень вдохновленным. Для меня "Країна стартапів" стала лучшей книгой уходящего года. Если Yakaboo Publishing удастся и дальше радовать подобными работами, то у него есть все шансы занять почетное место в моей библиотеке.

  Благодарю Yakaboo (а с ним и, собственно, Yakaboo Publishing) за книгу. Как я уже писал - очень своевременное вдохновение, с которым вхожу в новый год. Всех благ!
 • Про маленьку країну з великими викликами.
  Полтавець Олексій , 3 травня 2017 р.
  Рецензія корисна?
  Книга присвячена опису того процесу, що привів Ізраїль до успіху в галузі інновацій. Майже вся книга присвячена двом основним аспектам - армії та ментальній культурі, що перш за все викликана еміграцією.
  Ці два аспекти пронизують усю книгу наскрізь.
  Армійська культура проілюстрована чисельними прикладами, їх багато і вони зображують важливість тієї атмосфери для економіки. Вплив армійських зв'язків на формування бізнесової прошарки суспільства. Те ж саме бачимо при описах ментальної культури - звідки вона взялася, що на неї вплинуло, та й головне, які важливі риси допомагають досягнути успіху.
  Книга про Ізраїль, тут ви не побачите помпезного опису інших народів чи країн, вони тут лише нейтральні або арабські. Це про єврейський народ та те, як їм вдалося. Історії успіху завжди чимось приваблюють.
  До видавництва прохання не робити такі величезні поля; примітки знаходяться в кінці книги, але чому? Вони переважно короткі, а гортати до кінця книги заради назви книги, з якої взята цитата, нелогічно, тим паче, що на сторінках величезні відступи, що аж ріжуть очі білизною, де можна сміливо розмістити купу приміток.
 • Якісне видання
  vasiLIT , 29 грудня 2016 р.
  Рецензія корисна?
  З задоволенням прочитав книгу «Країна стартапів». Відразу бачимо дбайливе ставлення видавництва до свого першого дитя, першої літературної ластівки, виданої надзвичайно якісно. Формат книги є великим, сторінки білого кольору, товсті, прошита вона досить щільно.

  Судячи з назви, читачу може здатися, що книга про те, що євреї - найрозумніші люди. Але книга не про це. Вона про те, що стартапи - це не справа одних тільки приватних осіб. Спробуйте відкрити компанію в маленькому провінційному містечку. Де Ви візьмете гроші? У банку? Чи є у Вас зв'язку в місцевих органах влади? Який відсоток і кому вам треба відстебнути? Всі ці питання - прерогатива дебільного суспільства. Тому Ізраїль - країна розумних людей. Що дуже повчально в цій книзі - це те, що переважна кількість прикладів дано з досвіду підприємницької діяльності людей, які є мігрантами і потрапивши в зовсім інші умови, ці люди відразу стали реалізовувати свій творчий потенціал.

  Ця книга про те, якими мають бути внутрішня політика і економічна система, щоб демагогія про необхідність розвивати країну і робити її інноваційної змінилася щоденною практикою підтримки такого курсу. А ось в рамках такої державної політики книга вже дає рецепти інноваторам, як реалізувати їх потенціал в бізнесі.

 • отлично!
  victoria.rolik , 19 серпня 2018 р.
  Рецензія корисна?
  Книга очень понравилась, рассказывает о примерах успешных компаний и людей, которые смогли успешно реализовать самые амбициозные бизнес цели в молодом израильском государстве под угрозой постоянных военных конфликтов. Интересны примеры как решения бизнес и экономических задач на общегосударственном уровне, так и анализ личностных и профессиональных качеств самих людей, которые прямо или непосредственно участвовали в становлении израильского экономического чуда.
  Данная книга может быть полезна, как топ-менеджерам, так и руководителям разного уровня, а также обычным сотрудникам, особенно в период перемен в нестабильной экономике для достижения больших целей. Как переключиться из режима "выживания" в режим "успех", как включить в рядовом сотруднике инициативность, как быть командой нового типа. Как мыслить уровнем задач не только в рамках одной компании, но и на уровне блага для всего государства и даже на международном уровне.
  Отдельная благодарность за возможность взглянуть на себя со стороны и провести переоценку трудовых взаимоотношений)
 • Одна из самых вдохновляющих книг этого года
  Евгения Хубатка, 20 квітня 2017 р.
  Рецензія корисна?
  Одна из книг, которые не только расширяют мировозрение, но и меняют образ мышления. Потрясающая история маленькой страны, против которой было все - соседи, политическая обстановка, климат и многое другое, и которая смогла подняться до небывалых высот именно "вопреки", а не "благодаря".

  Книга очень хорошо написана, легко читается, несмотря на обилие фактов, которые очень умело собраны из сотен источников и интервью. Авторы не просто рассказывают об экономике Израиля, но и рассказывают о философии израильтян, об устройстве общества, об их образе мышления, которые привели их к успеху и достойны восхищения, изучения и подражания.

  Наши истории немного похожи, но украинцам у израильтян еще учиться и учиться. Очень полезная книга для украинцев - когда мы говорим, что у нас падает экономика, потому что у нас война, стоит посмотреть на Израиль, который перманентно находится в состоянии войны и создал уникальную армию, которая не только помогать защищать страну, но и фактически взращивает стартаперов.

  Я открыла для себя многое, и очень рекомендую эту книгу к прочтению, чтобы увидеть привычное в новом свете.
 • Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива
  Анна , 30 березня 2017 р.
  Рецензія корисна?
  Вау!!!!
  Я просто навіть не очiкувала такої книги. По-перше, Yakaboo Publishing - це круто:)
  По-друге, якість книги не тільки ззовні, а і зсередини неймовірна. Тут дуже крутий переклад, сама історія дуже цікава. Книга дуже політично продуманна. Тут багато рекомендаіцій, аналізу, конструктивної критики. Це захопило у книзі.
  Є одне "але". Я не дуже гарно розбираюсь у політиці, а особливо у ізраїльському економічному диві. І для початку ця книга важка. Хоча я паралельно гуглила різні факти, історію, біографії. Робити це було не обов'язково. Але тільки так я змогла чітко розуміти, що я читаю.
  Майкл Орен (історик і автор бестселера "Шість днів війни") написав дуже вдалий коментар з приводу "Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива" - "Це було насичене і проникливе читання". Не думаю, що зможу описати це краще.
  Розказувати про цю книгу можна дуже довго. Я можу багато хорошого сказати від оформлення, видання і до самого тексту. Але варто просто прочитати самому цю книгу.
  Про таке читання не можна забути!
 • Великолепно!
  Pavel Tkachenko, 10 січня 2017 р.
  Рецензія корисна?
  Будучи далеким что от сионизма, что от IT-сферы, крайне тяжело найти в себе мотивацию прочесть эту книгу, пусть даже и такую повсеместно популярную, с гроздью позитивных отзывов авторитетных рекомендантов, несколькими десятками переводов на основные языки мира.

  Я для себя нашел эту мотивацию в том качестве, с каким эта книга была издана на украинском языке. Такую книгу очень хочется держать в руках, а раз так - сложно удержаться и не заглянуть вовнутрь. (Честно скажу, еще я был на ее презентации, ведь это - первая книга нового издательства Yakaboo publishing, и слышал очень много хорошего об этой книге от разных авторитетных политиков, бизнесменов и просто людей, но даже если бы меня там не было, книга просто потрясающая внешне, а это - немаловажная предпосылка для того, чтобы ознакомиться с ее внутренностями).

  Когда открываешь книгу, становится понятно, для чего эта книга нужна современному украинцу, ищущему свой путь к счастью и благоденствию. Ведь Израиль, построенный в ходе войн, без фундамента в виде полезных ископаемых, с полностью неблагоприятными природными и климатическими условиями, показал пример того, как внутри государства может быть создана среда, стимулирующая предпринимательство.

  Разумеется, израильский путь никому не пожелаешь. Но главные акценты израильтян стоят того, чтобы быть изученными и примененными где бы то ни было, включая Украину. А это - содействие государства в построении инфраструктуры для развития предпринимательства, прямое вмешательство и стимулирование определенных сфер деятельности, это поддержка атмосферы свободы, многообразия, толерантного отношения к инакомыслию, культура спора и отсутствия авторитетов как основа общественной жизни, и еще многое, о чем вы можете прочесть в этой великолепной книге.

  Разумеется, книга неплоха и с точки зрения интереса к истории государства Израиль (хотя детальное ее изучение не являлось целью книги).

  Насколько нужно быть айтишником, чтобы читать эту книгу? Ни на сколько! Стартап в данной книге используется как метафора, применимая не столько к способам организации предпринимательской деятельности, сколько к самому способу жизни государства и общества в Израиле. И именно те закономерности, что нашли авторы и построили на их основе свое повествование, являются самыми ценными лично для меня, не-еврея, не-айтишника, но украинца, мечтающего построить нечто столь же вдохновляющее на своей земле.
 • Концетрована антизрада та джерело натхнення
  Ірина Порхоменко, 15 грудня 2016 р.
  Рецензія корисна?
  Що робити, якщо ти — невеличка країна посеред пустелі, що переживала протягом років на надто сприятливі умови для життя (війну, наприклад)? Звісно, що шлях ти бачиш лише вгору, до світла, розвитку та добробуту, проте як — ти ж усе ще невеличка країна посеред пустелі.

  У Ізраїля є рецепт успіху. Його записали Ден Сенор та Сол Сінгер у книзі “Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива”.

  Перед тим, як дійти до суті рецензії, невеличкий дисклеймер: я завжди трохи скептично та з осторогою відношуся до мотиваційної та бізнес-літератури. На сьогоднішній день маємо бум на цей жанр, тому часто пишуть, друкують та перекладають майже все підряд, що має мінімальні шанси на успіх. Але вважаю, що цей проект — не просто чергова книга про історію успіху і написана вона не тільки для топ-менеджерів, політиків чи бізнесменів різного рівня. Ця книга — для цілої України, яка переживає не надто веселі часи.

  Як казала Оксана Форостіна (засновниця ТАО на співзасновниця Yakaboo Publishing), книга “Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива” - це концентрована антизрада, що дуже своєчасно з'явилася на нашому книжковому ринку. На мою думку, її треба дати читати усім, хто розчарувався у державі, у політиках та цілому світі, який, чомось, комусь щось винен. Вона надихає самому брати ініціативу у свої руки та робити добрі справи навколо себе і поліпшувати життя. Інноваційним бізнесом, науковими відкриттями, або хоча б позитивною філософію, що людина буде пропагувати довкола себе — у Ізраїля є чому повчитися.

  Додам, що видання дуже якісне. В нього вклалися усі та з душею — від перекладу до верстки. Якщо і були помилки, то я їх не помітила) Якщо ви плануєте подарунок для людини, що цікавиться інтелектуальною літературою, ще й українського видавництва — зверніть на неї увагу, не пожалкуєте. Та й самі читайте, бо книга того варта.

  Сподіваюся, що “Країна стартапів” зазнає успіху та її прочитає якомога більше людей. Тоді, можливо, дуже скоро щось подібне буде написано українцями про Україну. Маємо надію, має натхнення...