Рецензії «Коти-вояки. Пророцтва починаються. У 6 книгах. Книга 6. Темні часи»

Найкращі рецензії
  • Перемогти допоможе віра
    Anna , 21 жовтня 2017 р.
    Нарешті мною прочитана остання книга з першого циклу про войовничих котів. А сама серія налічує близько 40! книг. Перший цикл "Пророцтва починаються" розповідає нам про Рудька-Вогнелапа-Вогнесерда-... Яке ж його наступне ім'я? Залишу інтригу. "Темні часи" ведуть розповідь відразу після "Небезпечного шляху". Хоч те жахливе таємниче зло вигнали з лісу, Тигрозір і не думає зупинятися. Він хоче завоювати абсолютну владу у лісі, знайшовши підступного союзника. Кровожерливого і холоднокровного. Як поплатиться давній Вогнесердів ворог? Кланами доведеться об'єднатися, щоб остаточно перемогти того ворога, якого впустив Тигрозір. Битва, втрати, жах неминучі. Чи вистоять вони?

У 6 частині велику роль відіграє Зореклан - така собі святиня котів-вояків. Це їх релігія, їх заступники - духи предків, які захищають нащадків. Ця частина дає зрозуміти, наскільки важливою є віра у суспільстві. Не обов'язково віра у вищі сили, це може бути і віра у перемогу, у власні сили, у силу любові і дружби, відданості і довіри. Кожній цій рисі можна знайти підтвердження серед вояків. Чого варті лиш Хмарохвіст з Ясносердою, чи Ожинолап.

Загалом, увесь цикл я можу оцінити на твердих 4.5 (дуже цікавий). Шанувальники фентезі, любителі котів, поціновувачі войовничості і битв, шукачі несподіванок, не проходьте повз. До речі, обкладинка 6 просто дивовижна, порівняно з 5, чи не так?.
  • Объединимся, за лес сразимся.
    Елена Богатченко, 26 жовтня 2017 р.
    Как почтовая марка клеится к конверту, так и я накрепко прикрепилась к шеститомному кошачьему серийному циклу, пока все "не проглотила".
    Порой читала тёмной ночью до часиков шести утра, чего давненько не выделывала, с момента стендалевского Жюльена Сореля.
    "Летала" днём сонно зевающей осой, зато все книжечки были прочтены в рекордные сроки.
    С чего бы этакая спешность?
    Просто добравшись до середины захотелось поскорее домчать до финала.

Каждый дальнейший цикл относительно котов определяет одну какую-нибудь важную тему.
    Шеститомный сборник основных рассказов знакомит читателей со старым лесом и его обитателями: кошками и прочими зверятами.
    Между делами отображается показ юной молодости огненно-рыжего кота Огнезвёзда, его друзей, врагов.

***
    Он смотрел на соседского пса,
    Боксёр проживал прощальные года.
    Бесконечно унылой, как тоска,
    За калиткой жизнь его прошла.

Не желал селиться средь людей,
    Убежал котёнок в мир зверей.
    Махнув на прощание хвостом,
    Прощался Огонёк со всем двором.
    Он перебрался в племена,
    Родилась в лесу его семья.