Рецензії «Коротка історія майже всього на світі. Від динозаврів і до космосу»

Найкращі рецензії
  • Коли назва відповідає змісту
    Vlad Denega, 9 вересня 2018 р.
    За останній час, мабуть найяскравіша книга, яку я прочитав. Не можливо відірватися. Незважаючи, що автор пише про різні наукові галузі, розповідь логічна, пов'язана, без змістовних і смислових "пробілів". Я завжди з цікавістю читав усі видання пов'язані з історією, космологією, розвитком науки, але ця книга додала нові факти і знання про відомі речі. Крім того, оповідь по розвиток геології тут подана найцікавіше з усього мною прочитаного. Книга не дарма в хітах продажу, думаю і після дочитаної останньої сторінки в усіх лишається відчуття цікаво проведеного часу і вдалої покупки. Як на мене, така книга має бути і в шкільній програмі - ніяка інша не дасть такого розуміння розвитку всесвіту і нашої планети на прикладі різних наукових дисциплін. Єдиний мінус, і це вже стає поганою фішкою "Нашого формату" - це Айнстайн, а не Ейнштейн. Для мене загадка для чого в українській книзі давати англійський фонетичний варіант. Крім того, планується видання біографії вченого, але там він вже, як в усіх інших джерелах, Ейнштейн.
  • Брайсон і коротка історія
    Tanya Chygryn, 4 вересня 2018 р.
    "Коротка історія майже всього на світі" Білла Брайсона - один з головних науково-популярних бестселерів початку нульових. Починаючи з Великого вибуху, вона веде нас через епохи, відкриваючи завісу на те що відбувається навколо. Книга читається легко, тому що відкриття в ній подаються через людей, які їх вчинили, по їх долі і спадщини, дружбу, ворожнечу, успіх або передчасне забуття. Охоплення тем найширше, тут і фізика, і хімія, і археологія з біологією, сплетені в щільний вузол взаємних зв'язків. Книга була прочитана не поспішаючи, розтягуючи задоволення, по одному розділу в день. Швидше і не хотілося, це як в один присід розправитися з тортом: нехай він буде нескінченно смачним, але занадто багато цукру можуть викликати огиду до продукту. Звичайно, багато часу пройшло з моменту написання книги. В кінцевому рахунку, в шкільних підручниках інформація застаріла раніше, ніж Брайсон взявся за роботу над своєю книгою. Однозначно рекомендую всім, кому цікава наука справжня та фундаментальна.