Рецензії «Книга про тварин»

Середня оцінка
Найкращі рецензії
  • Незвичайна енциклопедія
    Катерина Мазуренко, 16 лютого 2018 р.
    Це незвичайна книга про тварин - не зовсім енциклопедія в класичному розумінні (замала інформаційна складова), не зовсім атлас (така задача і не стояла перед автором), не книга-гра... Таких «не» можна писати і писати. І тим не менш, хоча формат цієї книги мені визначити важко - це, однозначно, дуже гарна книга. Кому б вона підійшла? Перш за все, сучасній дитині - тій, яка живе у епоху Google та YouTube, для якої сухий фактаж інформації вже не релевантний, яка сприймає «емоційним зором». Тому що ця книга досить емоційна - в ній відчувається ставлення автора до того, що він зображає (а підсилює відчуття особиста історія автора, наші дівчата просили її перечитувати, що, взагалі, рідко буває з розділом «від автора» в книгах), ілюстрації ніби промовляють до читача - і це і є той ефект, яким може бути багата сучасна, дійсно сучасна енциклопедія. Як мамі, мені до вподоби, що книга дає мені простір щось розповісти дитині, а іноді і пошукати відео в інтернеті на тему, яка зацікавила. І хоча, як на мене, це скоріше мотиваційна книга, тим не менш, дитина молодшого шкільного віку, яка цікавиться світом тварин і може вже самостійно гортати і перечитувати сторінки, знайде тут для себе багато цікавого. Саме такій дитині будемо купувати на подарунок ще одну книгу :) Щодо якості: гарна поліграфія, хороша тверда обкладинка, супер обкладинка (як на мене, зайва, ми її зняли і повирізали тваринок з неї для аплікацій), книга звичайного формату А4.