Рецензії «Керуй своєю підсвідомістю»

Середня оцінка
Найкращі рецензії
  • Книга про наш мозок та секрети в керуванні ним!
    Едуард , 2 березня 2018 р.
    Цю книгу читав, відносно довго, близько місяця. Але не тому, що не цікава чи важко дається. Ні. Це просто така специфіка самої книги, її просто неможна "проковтнути" за два-три дні. Тобто можна, але сенсу в цьому тоді небуде, вона не дасть жодних результатів. Сам автор книги, Д. Диспенза, пише про серйозні та важливі речі, які стосуються нашого мозку, того як саме ми мислимо та чому. Всі, наведені в книзі дані, опираються в останні наукові дослідження в області квантової фізики та фізіології. Але, незважаючи на серйозність всіх тих досліджень та даних, книга є зрозумілою, зрозумілою для будь-якого читача з абсолютно різним багажом знань. Автор пояснює нам, що таке думка, звідки вони потрапляють до нас, як саме вони впливають на нашу свідомість та підсвідомість, чому одні наші заповітні бажання здійснюються!!!, а інші ні, та як правильно потрібно концентруватися на отриманні бажаного, як правильно налаштувати наш мозок, на отримання правильного, бажаного результату. Це звучить наче якась езотерика, але повторюся, книга опирається на останні дослідження в області квантової фізики та фізіології. Нічого надприродного там немає, просто останні офіційні наукові дослідження. Хоча, майже сто років тому, ще сам Н. Хілл писав про це ж саме в своєму бестселері "Думай і Багатій" але опирався не на наукові дослідження, а на багатий досвід найбагатших людей Америки того часу. Тому, якщо ви хоча б раз задумувалися чи просто звертали увагу на те, чому часом просто нереальні бажання ставали реальними, тоді вам просто необхідно прочитати цю книгу і зрозуміти, як зробити так, щоб притягувати в своє життя більше таких бажаних "нереальних" подій;) Також, ви отримаєте знання про те, що таке медитація, навіщо вона і як її застосувати в житті, адже не даремно майже всі відомі та успішні люди, її практикують.