Рецензії «Карти. Ілюстрована мандрівка материками, морями та культурами світу»

Найкращі рецензії
Написати свою рецензію
 • Лучший подарок детям на новый год!
  anastasi77777 , 29 грудня 2016 р.
  Рецензія корисна?
  Книга - это всегда хороший подарок, но когда она еще и развивающая и очень познавательная - это идеальная комбинация!
  Мои дети всегда ждут книг, которые я тщательно выбираю. И в очередной раз я случайно натолкнулась на прекрасный экземпляр!
  "Карти. Ілюстрована мандрівка материками, морями та культурами світу" - это потрясюще качественная книга, которая занимает детей на долгие часы. Читая ее вы совершаете путешествие вместе со своими детьми! Она очень хорошо прорисована, иллюстрирована! Тут нет скучных, сухих фактов. Все рассказывают в игривой форме. Именно это делает ее удобной для родителей. Книга с изумительной бумагой, которую хочется и хочется листать!
  Это, правда, очень редкая находка. Потому что тяжело найти реальную книгу для своих детей. И я рекомендую эту книгу, потому что она сделана для ребенка. Не для продажи, не для популярности, а для ребенка. Для развития и образования!
  Это большая редкость и я рада, что имею возможность советовать ее!
  Очень-очень рекомендую! Это вложение в правильное развитие Вашего ребенка!
 • Отзыв
  Елена Квилинская, 22 грудня 2015 р.
  Рецензія корисна?
  Супер-р-р книга, интересная, увлекательная с красочными иллюстрациями. Ребёнок в полном восторге. Качество на высшем уровне. Рекомендую приобрести.
 • она классная
  Виктория Казакова, 9 грудня 2015 р.
  Рецензія корисна?
  Книга с офигенными детальными иллюстрациями, скучных научных фактов там нет, самое то для детей)) все самое основное о каждой стране и континенте в шутливо-визуальной форме.
 • Must have!
  Олеся Кізима, 28 серпня 2017 р.
  Рецензія корисна?
  Як здійснити найбюджетнішу навколосвітню мандрівку, не виходячи з дому? Легко і надзвичайно цікаво! Навіть за відсутності Інтернету! Материками, морями-океанами та культурами світу! Усе це можливо завдяки геніальній дитячій книзі ,,Карти" від надзвичайно талановитих, щиро відданих своєму творчому покликанню Олександри та Даніеля Мізелінських!

  Я закохалася в цю книжку з перших погляду, доторку до обкладинки та навмання відкритих сторінок. Вірю, що таких як я залюблених у цей шедевр, тисячі, якщо не мільйони, дітей, їхніх батьків та просто дорослих, небайдужих до якісної, енциклопедичної літератури. Хоч цільовою аудиторією видання є діти, впевнена на 100%, що жоден дорослий не відмовився би від такого книжкового подарунку! Стільки інформації, поданої так захоплююче, кольорово та доступно, де буквально кожен квадратний сантиметр про щось розповідає! Географічні, історичні, культурні відомості - усе вибране, найцікавіше - до Ваших послуг!

  Понад 50 карт познайомлять з 42-ма країнами, з наддетальними зображеннями, вивчати які можна днями, місяцями та роками! І не лише вдома. Хоч книга великоформатна та з нелегких, вона дуже міцна, з цупкими сторінками. Її можна брати з собою у далекі поїздки, щоб дослідження у дорозі розвіювали нудьгу та збагачували новими знаннями. А менші хлопчаки із задоволенням ,,гасатимуть" сторінками маленькими машинками!)

  Рекомендую ,,Карти" Мізелінських усім! Тим більше, що невдовзі вийде оновлене видання з 16-ма додатковими картами!
 • Стильный "виммельбух"!
  Марина , 6 квітня 2017 р.
  Рецензія корисна?
  Книга поражает своим стильным обликом, своим огромным форматом, а главное, тем количеством информации, которая она вместила в себя! Это просто "Вау!".
  У книги большой формат, добротный переплет, плотные листы, детализированные и стильные иллюстрации. Содержание книги находится на переднем форзаце и очень оригинально выглядит (карта мира).
  Сама книга поделена на разделы по континентам - Европа, Азия, Африка, Южная и Северная Америка, Австралия и Океания, Арктика и Антарктида. Один разворот - одна отдельная страна (все чем славится, все "визитные карточки" этой страны - известные люди, кухня, растительный и животный мир, архитектурные и исторические памятники, научные открытия, спорт и многое другое).
  Очень хорошо и четко прорисованы детали, эту книгу хочется рассматривать снова и снова и ребенку, и взрослому! Рисовка великолепная, очень современно и стильно!
  Авторы (Александра и Даниэль Мизелиньские) и издатели (команда "Видавництво Старого Лева") потрудились на славу! Большое им спасибо!
  Эта книга поможет сделать из вашего ребенка настоящего эрудита! Идеальна и как подарок!
 • Популярна у всьому світі
  Галина Пузырная, 10 лютого 2017 р.
  Рецензія корисна?
  Ця книга трапляється в книгарнях по всії Європі на всіх мовах. Така популярність вже багато про що говорить. Повна дрібних малюночків, саме так як подобається дітям. Стиль зображень доволі специфічний, модний на данний час, але все досить правдиво в деталях і цікаве для розглядання. На картах є інформація яка буває на дорослих мапах - найвизначніши гори, ріки, інші природні феномени як то олешківськи піски в Україні. Намальвані тварини та рослини найбільш пошірені в кожній країні. Але разом з тим є і головні міста з памятками архітектури, типові національні страви, історичні постаті, подекуди цікаві історичні деталі (напріклад боги Єгипту). Це вже більше схоже на путівник, звичайно неповний і суб’єктивний, але цікавий орієнтир що видвідати в першу чергу в кожній країні. Велике задоволення роздивлятися країни в яких був, впізнавати що їв та що бачив. Часом знаходяться неочікувані цікавинки, виявляється цукрові буряки вирощують не лише в Україні, а і на півночі Франції та на півдні Фінляндії. Не дуже популярні для відпочинку країни можуть здивувати і дорослого читача своїм наповненням - там теж багато чого цікавого бігає, росте чи побудовано.

  Думаю ця карта непогане заохочення майбутнього подорожування для дитини, знайомство зі світом і його різномаїттям. Непогана преамбула перед вивченням гуографії та біології в школі, в книзі добре підібрані факти і їх не мало.
 • Хороша!
  Катерина Песня, 12 серпня 2016 р.
  Рецензія корисна?
  Отличная книга. Большая, с множеством прорисованных деталей. Иллюстрации немного "детские", но это только привлекает внимание маленьких читателей. Удобно, что книга масштабная, такая большая, и страны с континентами прорисованы крупно. Я думаю, так и нужно подавать географию. А то на этих глобусах, да картах классических ничего не видно! Ни рек, ни озер... А тут, все в деталях.

  Страницы матовые, а переплет твердый. Это придает книге особого шарма!

  Ну книга, на самом деле, шедевр и маст хэв и маст рид (или маст си, это у кого как) у каждого ребенка с 4-х лет. Хотя, мой малыш в свои 2 года отлично её рассматривает, там мало текста. Правда, мало что понимает, но книга уже стала любимой.
 • Рецензия
  Сергій, 28 травня 2015 р.
  Рецензія корисна?
  Чудовий атлас. Діти читають з задоволенням. До речі, він досить великий, на фото не видно.
 • Рецензия
  Татьяна, 23 березня 2015 р.
  Рецензія корисна?
  Книга очень нравится. Рассматриваю ее каждый день. С момента покупки прошло больше месяца, но я всю ее еще не рассмотрела.
  Отлично подана информация о странах, ее основных традициях, а также даны разные "вкусные" факты из жизни страны. Мне очень нравится данная книга!
 • Рецензия
  юлия, 18 лютого 2015 р.
  Рецензія корисна?
  занимательная книга и для деток и для взрослых.интересные иллюстрации.качественная бумага