Рецензії «iWoz. Від комп'ютерного ґіка до культу»

Середня оцінка
Найкращі рецензії
  • Підвищення комп'ютерной грамотності
    Галина Кузнєцова , 25 жовтня 2017 р.
    Дуже корисна книга. Особливо для викладачів комп'ютерної грамотності. Я сама є таким викладачем, тому говорю із знанням справи.
    Повчальним є спосіб передачі знань як частини світогляду. Привертає увагу моральна сторона світогляду батька котру він передав синові – чесність як життєва максима. А привчання до самостійності у діях і, головне у мисленні? Це те, чого вперто не хочуть бачити наші владоможці у народу, і чого не навчають у нашій школі, вишах. Мабуть самостійне мислення небезпечне для існуючого ладу.
    Описаний процес пізнання нового, дослідження різних явищ, складання всіляких систем на прикладах із життя автора. Це дуже повчально для кожної людини, котра цікавиться життям і не боїться пізнавати нове.
    Цікаво описана історія розвитку напівпровідникової електроніки у Сполучених Штатах і світі загалом. Дуже пізнавальна частина опису історії розвитку комп’ютерної техніки і, зокрема, фірми “Apple”.
    Окремої уваги і подяки до видавця заслуговує те, що книга перекладена саме українською мовою, це буде формувати ставлення до своєї країни і рідної мови. Також варта великої подяки робота перекладача, книга перекладена пристойною українською мовою.
    Буду застосовувати в навчанні дітей - як вчити їх нестандартно мислити і домагатися своїх цілей.
  • Еппл-сториз
    Ольга , 24 жовтня 2017 р.
    Я у захваті від прочитаного!
    По-перше, я відвідала Олерум-форум, де і купила книгу "iWoz. Від комп'ютерного ґіка до культу". По-друге, незалежно від першого - це дуже професійна та якісна література. Ця книга містить у собі все, що необхідно: історія, наука, імена, дати, профайли, новаторство та багато іншого. Буквально, якщо одним словом описати її - "натхнення" - це те слово, яке актуально характеризує книгу Возняка.
    Мені сподобався зміст, як видно з раніше описаного. Мені здалось, що ця праця - це щось середнє між пошаною всім тим, хто був з Возняком протягом його технологічної діяльності і квінтєсенція світового наукового прориву.
    Це реально історія кмітливого хлопця, який був ніким, а став найкращим.
    Я впевнена, що читання Таких (!) книг - це розвиток себе і отримання неабияких знань.
    Ця книга - є дуже відвертою біографією про реальне життя, а не вигадки невідомо кого.
    Особливо хочу відмітити главу № 10. Там описується ідея, як концепція і ідея самого Еппл. Дуже глибокий уривок, який я перечитала не раз. Бо саме там описувався правильний підхід до своїх мрій та ідей. Як змусити мрію втілюватись і який механізм може зробити твою мрію - справою життя.
    Рекомендую книгу!