Рецензії «Гаррі Поттер i Смертельні реліквії»

Середня оцінка
9
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
Найкращі рецензії
Написати свою рецензію
 • Рецензия
  Марина Бондарчук, 16 червня 2018 р.
  Рецензія корисна?
  Последняя книга о приключениях Гарри Поттера насыщена и полна событиями. Сцены сменяют одна другую очень быстро, так что история постоянно держит читателя в напряжении. "Что же дальше?!" - и сразу же прочитывается следующая глава - оторваться невозможно.
  Гарри, Рон и Гермиона ищут крестражи, в которых Волан-де-Морт заточил частицы своей души. Гарри уверен, что один крестраж находится в школе чародейство и волшебства, которая стала когда-то для Тома Реддла родным домом, но друзья снова не верят ему. Да и в дружбе Гарри и Рона назревает очередной кризис.

  Эта часть самая печальная. Многие погибают, да и сама история подходит к концу.
  Также "Гарри Поттер и Дары Смерти" очень мрачна часть.
  И если предыдущие я перечитывала уже не однократно, то эту после первого прочтения еще ни разу не открывала.
  И все же даже после окончания серии фанаты не спешат расставаться с полюбившейся историей - взять хотя бы сколько дополнительных книг вышло о вселенной Гарри Поттера и сразу становится понятно, что история Мальчика-Который-Выжил еще не скоро покинет прилавки книжных магазинов.
 • Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії
  Евгения , 24 березня 2017 р.
  Рецензія корисна?
  Ось і підібралися ми до останньої книги із серії книг про юного чарівника - «Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії». Саме в цій книзі читач доходить до кульмінації і розв'язки всієї серії книг Джоан Роулінг. Книга дуже динамічна і довгоочікувана для всіх читачів-шанувальників цієї серії романів. Мої діти якраз увійшли у смак, коли виходила ця книга, і я була дуже рада, що український видавець «А-ба-ба-га-ла-ма-га» зміг першим у світі протягом лічених днів забезпечити переклад цієї довгоочікуваної епопеї!
  Нарешті багато таємниць стають відомими, відкриваються старі секрети. До того ж, Джоан Роулінг вдається здивувати всіх читачів непередбачуваними сюжетними поворотами. Все скінчиться, хоч і добре, але не так, як ми собі могли уявити. Хороші, безумовно, переможуть, але як - залишається інтригою до самого кінця книги. Дану книгу екранізували навіть у двох частинах, настільки насиченою була ця книга. Сюжет надзвичайно непередбачуваний та приголомшливий.
  Однозначно рекомендую усім всю серію книг про Гаррі Поттера! Приємного читання)
 • Последняя и самая невероятная!
  Алена Брезицкая, 8 лютого 2017 р.
  Рецензія корисна?
  Эту книгу больше всего ждали фанаты Поттерианы, ведь она последняя в серии. А я до последнего не хотела ее читать, ведь если я узнаю концовку - это будет значить, что волшебство закончилось. Оттягивала до последнего, а потом решила посмотреть сначала фильм, а потом насладиться чтением. Ведь в книгах всегда больше деталей и всяких интересностей.
  Книга вышла мрачноватая, но интересная. В ней сразу понимаешь, что герои выросли и события происходят не детские. В этой части действие впервые не разворачивается вокруг Хогвартса, а сразу везде или в отдельных местах.
  В этой книге мы возвращаемся к истокам, чтобы узнать наконец все о связи Гарри с Волан-де-Мортом, чтобы узнать чем же закончиться их противостояние, и что же станет с магическим миром.
  Книга вышла взрослая, непредсказуемая и очень загадочная. До последнего переживала как же все закончиться и выживет ли Гарри. А еще эта книга очень грустная и высокоморальная и заставила меня плакать.

  Так грустно осознавать, что история, на которой я росла закончена. Но она никогда не будет забыта, покуда будет жить в памяти фанатов со всего мира. Возможно эту книгу не поймут дети в юном возрасте, ведь она рассчитана на старшую школу и взрослых, но даже им будет интересно узнать, чем же закончиться эта история.
 • Абсолютно не обєктивний ностальгії пост)))
  Viktoria Gnypa, 1 серпня 2018 р.
  Рецензія корисна?
  Оскільки гряде чергова екранізація “Фантастичних звірів”, я вирішила перечитати останню частину Поттеріани, щоб освіжити в пам'яті канонічну біографію Дамблдора без отих новомодних нашарувань, які нам намагається втюхати мама Ро на хвилі тотальної толерантності (суто моя суб'єктивна думка, прошу помідорами не кидатись. Бо не люблю, коли мою улюблену казку дитинства намагаються підігнати під шаблони мейнстриму).


  Ну так про, що я? Розказувати про Гаррі Поттера немає сенсу. Хіба глухий не чув історію ХлопчикаЩоВижив. Перечитувати Поттеріану, це як повертатися додому, до тих почуттів, які ти переживав, коли читав її вперше, може віднаходити щось нове, непобачене в перший раз, коли похапцем перегортав сторінки (які там деталі, коли на п'яти наступав Самі-Знаєте-Хто), може дивитись на історію дорослішим поглядом. Але це завжди класно - сісти ввечері на ліжко, взяти величезне горня кави, обмотатись пледом і читати. Такі книжки, як Гаррі Поттер не мають вікових обмежень. Хоча навіть в свої 20 з копійками я не можу пробачити Роулінг Сіріуса Блека)))
 • Рецензія
  Анастасия Кононова, 12 червня 2018 р.
  Рецензія корисна?
  Якщо ви вже прочитали попередні шість книжок, то настав час до розв'язки і фінали нашої улюбленої історії. Так, саме "Смертельні реліквії" є завершальною книгою, де нарешті відбудеться вирішальна битва добра і зла, а всі таємниці буде нарешті розкрито.
  Отже, ми знаємо, що Гаррі вирішив вирушити на пошуки горокраксів. Що він планує робити? Як він буде шукати їх? Чи піде він один або його вірні друзі, Рон та Герміона підуть разом з ним? Відповіді на ці запитання ви отримаєте лише прочитавши цю книгу.
  Цей роман трохи відрізняється від попередніх шести. По-перше, це є вже більш доросла книга, бо ми вже виросли разом з Гаррі Поттером. По-друге, книга містить багато моментів, де неможливо втриматися від сліз. Джоан Роулінг дуже здивувала своїх прихильників фіналом саги. Повірте, ви не зможете передбачити, чим закінчиться улюблена історія.
  Чудовий український переклад, неймовірно красиве оформлення, папір приємний на дотик - читання "Смертельних реліквій" від видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" принесе вам чимало задоволення і насолоди.
 • Конец приключениям
  Крістіна , 11 червня 2018 р.
  Рецензія корисна?
  Вот и подобрались мы к последней книги из серии книг о юном волшебнике - «Гарри Поттер и Дары Смерти». Именно в этой книге читатель доходит до кульминации и развязки всей серии книг Джоан Роулинг. Книга очень динамичная и долгожданная для всех читателей-почитателей этой серии романов. Мои дети как раз вошли во вкус, когда выходила эта книга, и я была очень рада, что украинский издатель «А-ба-ба-га-ла-ма-га» смог первым в мире в течении считанных дней обеспечить перевод этой долгожданной эпопеи!
  Наконец многие тайны становятся известными, открываются старые секреты. К тому же, Джоан Роулинг удается удивить всех читателей непредсказуемыми сюжетными поворотами. Все кончится, хоть и хорошо, но не так, как мы себе могли представить. Хорошие, безусловно, победят, но как - остается интригой до самого конца книги. Данную книгу экранизировали даже в двух частях, настолько насыщенной была эта книга. Сюжет чрезвычайно непредсказуемый и потрясающий.
  Однозначно рекомендую всем всю серию книг о Гарри Поттере! Приятного чтения)
 • Рецензія
  Анастасия Кононова, 30 жовтня 2017 р.
  Рецензія корисна?
  Ось ми і дійшли до останньої книги про пригоди Гаррі Поттера. В цій частині йому доведеться нарешті покінчити зі злом, що панує у світі чарівників, який захопив злий та жорстокий Лорд Волдеморт.

  Мені було так сумно, коли я усвідомила, що прочитала вже шість книг, і для розв'язки мені залишилось прочитати лише одну. Але разом із сумом мені було неймовірно цікаво, адже мені здавалось, що перемогти у цій битві Поттеру не вдастся, - настільки все було погано. Але Джоан Роулінг написала цю історію для того, щоб показати нам: якби там не було, та добро завжди перемагає, навіть тоді, коли здається. що надії на перемогу вже немає. І це те, що мені найбільше подобається в творах цієї британської письменниці. Вона дає нам надію на щасливе майбутнє, якщо тільки ми будемо вірити в нього і боротися за нього до кінця.

  Як завжди, порадувало видавництво "А-ба-ба-га-ла-ма-га". Дякую їм велике! Неймовірно гарна обкладинка, яка одразу привертає увагу, чудовий переклад.
  Насправді, "Гаррі Поттер" - це така книга, яку краще читати українською, як на мене.

  Я думаю, що від фіналу цієї історії ви залишитесь у захваті, але попереджаю: краще запастись серветками, тому що під час читання були моменти, коли я просто не могла стримати сліз.
 • Найпопулярніша у світі дитяча книга
  Дарья Сузанская , 23 червня 2017 р.
  Рецензія корисна?
  У мене не має слів, одні лише емоції та здивування. Остання книга, остання сторінка, останній рядок, останнє слово. Сльози на твоєму обличчі падають на сторінки, а голос у голові говорить:"Ні, ще має бути продовження, шоу має тривати!" Але ти закриваєш книгу, ставиш на полицю, та ще довго не можеш прийти до тями. Усі події, герої, слова затьмарюють розум. Те відчуття, коли дочитуєш останню сторінку, перегортаєш її і розумієш, що тільки закінчилася одна з найкращіх книг у твоєму житті. Усі ці 4000 сторінок зосталися позаду. Тобі весело і водночас сумно. Ти відверто будеш скучати за улюбленими героями, тобі буде не вистачати їхніх пригод, випробувань, чарівності.
  "Гаррі Поттер і смертельні реліквії" не можуть залишити байдужим нікого. Ця зворушлива історія про хлопчика, що вижив, залишає після себе приємний осад. Ти як маленька дитина починаєш вірити у дива, у Ґогвартс, у чарівних тварин. У тебе ще не гасне вогник надії, що колись у поштовій скрині опинеться заповітний лист.
  На мою думку, "Гаррі Поттер" має бути прочитанним кожною дитиною і дорослим. Це саме той твір, про який треба розповідати своїм дітям.
  Я плекаю велику надію, що пані Роулінг ще багато років буде радувати нас історіями про магів, маглів та чарівний світ дитинства!
 • Рецензия
  Анастасия Кононова, 5 травня 2017 р.
  Рецензія корисна?
  Итак, перед вами последняя и заключительная часть серии о Гарри Поттере под названием "Гаррі Поттер i Смертельні реліквії" от издательства "А-ба-ба-га-ла-ма-га" на украинском языке. Стоит отметить потрясающий формат и переплет, это делает чтение любимого произведения намного приятнее.
  Мы росли все эти долгие годы вместе с "мальчиком, который выжил" и вот наконец решающая битва добра и зла - Гарри Поттера и Лорда Волан-де-Морта. Наши любимые персонажи выросли и им предстоит последний бой, и нет вероятности, что все выживут, однако наши герои готовы защищать мир волшебства и любимую школу Хогвартс.
  Эта часть намного отличается от предыдущих. В ней больше нет той детской наивности, теперь все мрачно и серьезно. Тучи сгущаются над волшебным миром и всем предстоит тяжелая битва с Темным Лордом и его армией Пожирателей Смерти.
  Могу сказать, что здесь будет много моментов, где вам захочется поплакать, а в конце вы будете чувствовать опустошение от того, что ваша любимая история закончилась. Но одно могу сказать точно - вы будете в восторге, ведь Джоан Роулинг нас не разочаровала и создала еще один шедевр.