Рецензії «Дом странных детей. Графический роман»

Дом странных детей. Графический роман

Звичайна ціна: 176 грн

Спеціальна ціна: 150 грн

Середня оцінка
2
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Найкращі рецензії
Написати свою рецензію
 • Графічний роман - це незвично і цікаво!
  Наталия , 30 січня 2018 р.
  Рецензія корисна?
  Моє знайомство із творчістю Ренсома Ріггза почалось із фільму. Оскільки фільм мені сподобався, вирішила почитати книгу.
  Книга дуже цікава, читалася на одному диханні. Вона неймовірно втягує в себе з перших сторінок, історія дуже захоплює. Читається дуже швидко, книга написана настільки літературно і ритмічно, що неможливо відірватися.
  Що стосується сюжету, то для любителів містики і фентезі - то, що потрібно. Книга розповідає про пригоди дітей, мають незвичайні здібності, вони б'ються з чудовиськами, потрапляють в різні ситуації. В кінці книги дається список фотографій, де вказана сторінка, на якій знаходиться фотографія, її назва і колекціонер. Справжність цих фотографій дає книзі свій неповторний стиль. Занурює читача в нереальний світ дивних дітей.
  Герої книги і вся містика, пов'язана з ними в міру прочитання книги викликали у мене асоціації з пригодами Гаррі Поттера і його друзів. Хоча це і підліткова література, мені здається буде цікаво її почитати і дорослим, так як дає можливість повернутися в дитинство.
  Книга, як ви зрозуміли, мені дуже сподобалась. І ось після просмотру фільму та після прочитання книги мені на очі попався цей графічний роман. Спочатку я навіть сумнівалась, чи варто його купувати? Ну що нового може сказати/показати? Але купивши, не пожалкувала! Навіть, якщо ви читали/дивились "Дім дивних дітей" разжу купити і прочитати цю цікаву книгу ще й у вигляді графічного роману!
 • Красиво и оригинально
  Юлия Мурлина, 30 травня 2017 р.
  Рецензія корисна?
  Мне кажется, все, кто читал интереснейшую трилогию "Дом странных детей", были увлечены ею и ещё долго не могли избавиться от ощущения, что необходимо продолжение! И хотя Ренсом Риггс ещё нескоро (только в октябре!) порадует нас новыми приключениями странных детей, он в сотрудничестве с Кассандрой Джин выпустил комикс по мотивам знаменитого романа.

  Конечно же, нельзя не отметить чёткость и простоту рисунков. Некоторые из них раскрашены в самые причудливые цвета, из-за чего они, отнюдь, ничего не теряют. Герои изображены привлекательными, особенно, Эмма. Она не обладает какими-то особыми достоинствами, огромной грудью или длинными волосами, но её образ очень милый.

  Иллюстрации выполнены на плотной бумаге, благодаря чему страницы не затаскиваются и не "затираются", что случается порой из-за частого использования. Хочется отметить качество графического романа - ничего более удобного в использовании и качественного я не видела.

  Вопреки моим ожиданиям комикс оказался довольно внушительным: он тяжелее любой книги из трилогии и весит почти килограмм. К тому же, его размер -15*21, 5 сантиметров. А ведь это намного больше, чем "Дом странных детей", "Город пустых" или "Библиотека душ".

  Что меня порадовало, так это цена. Я ожидала, что этот графический роман будет стоить минимум 200-300 гривен, но на сайте yakaboo комикс довольно бюджетный. (Для сравнения, на некоторых сайтах цена перевалила за 250 грн).

  В общем, покупайте - не пожалеете!