Рецензії «Багатство народів. Дослідження про природу та причини добробуту націй»

Найкращі рецензії
  • Безцінна праця з економіки
    Володимир , 23 липня 2018 р.
    Ця книга
    Про вигоду.
    Про торгівлю.
    Про причинно-наслідкові зв'язки.
    Про свободу.
    Про бізнес. І ще про мільйон речей. Монументальне чтиво для будь-якого громадянина будь-якої держави, яка бажає систематизувати та впорядкувати свої знання про діяльність держави і економіки в глибинному її сенсі. Книга, яку, судячи з усього, не читають наші правителі. Книга, яку потрібно, щоб вони прочитали.І щоб ви прочитали. Змушує замислюватися, висвітлює темні і незрозумілі моменти з самої звичайному житті. Пояснює податки, пояснює торгівлю і вигоду - начебто все просто, але цього, я впевнений, багато хто не знає. Або знають не до кінця. Книга, яку можна перечитувати з користю для себе. Написана трошки заплутаним стилем (що на українській, що на російській), але вже після першої сотні сторінок читання сильно спрощується і ви починаєте оперувати багатьма складними реченнями гранично легко, адже ви розумієте, про що йде мова. Розумієте, а не робите вигляд, як це часто буває на уроках з точних наук;).
    Сильно шкодую, що не зустрівся з цією книгою раніше.