Іграшка для розвитку Полесье Логічний теремок (9159)
Код товару 577290
Бренд
Wader Polesie
Вік
До 2-х років
Артикул
9159

Все про товар Іграшка для розвитку Полесье Логічний теремок (9159)

Логічний теремок - це дитяча багатофункціональна іграшка-сортер, у вигляді будиночка з чотирма кольоровими дверцятами. У будиночку живуть чотири тваринки: кішка, зайчик, ведмедик, порося. Їх фігурки у своїй основі мають чотири різних геометричних фігури - у поросяти в основі лежить коло, у зайчика - трикутник, у ведмедика - квадрат, у кошеняти - хрестик.

Звірята потрапляють в свої кімнати через спеціальні отвори на даху будиночка. Для цього потрібно вставити фігурку у відповідний за формою отвір і натиснути кнопочку - іграшка провалюється в свою кімнатку. Щоб дістати звірятко з будиночка, потрібно підібрати відповідний ключик, відкрити дверцята кімнатки. Завдання не легке, але дуже цікаве!

Теремок і його малюків-звірят можна використовувати в сюжетно-рольових іграх з малюком і для вивчення назв кольорів, геометричних фігур і тварин. Іграшка також сприяє розвитку логічного мислення та дрібної моторики.

Особливості:

  • Розмір іграшки – 185х185х160 мм
  • В комплекті - будиночок-сортер, 4 фігурки звірів і 4 ключа.
Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Бренд
Wader Polesie
Вік
До 2-х років
Артикул
9159
Відгуки
Купити - Іграшка для розвитку Полесье Логічний теремок (9159)
Іграшка для розвитку Полесье Логічний теремок (9159)
 
Товар більше не виробляється
 
Інформація про бренд
Wader Polesie
Wader Polesie

Компанія "Полісся" добре відома на ринку Росії, Білорусії, країн СНД і Європи як виробник високоякісних пластмасових іграшок з екологічно чистих матеріалів з використанням передових технологій. Яскраві кольори, неповторний дизайн, гнучка система знижок та індивідуальний підхід дозволяють нам займати одне з провідних місць на ринку. Ми не просто робимо і продаємо дитячі іграшки, а допомагаємо бать...

Детальніше

Найкращі відгуки Іграшка для розвитку Полесье Логічний теремок (9159)

 
Характеристики Іграшка для розвитку Полесье Логічний теремок (9159)
Бренд
Wader Polesie
Вік
До 2-х років
Артикул
9159