Радість руху. Як фізична активність додає впевненості, зближує людей і робить їх щасливішими
Паперова книга | Код товару 1382415
Автор
Келлі Макгонігал
Видавництво
Наш Формат
Мова
Українська
Рік видання
2022
Перекладач
Анастасія Дудченко
Кількість сторінок
208
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
145х215 мм

Усе про книжку Радість руху. Як фізична активність додає впевненості, зближує людей і робить їх щасливішими

Авторка бестселера “Сила волі” написала науково обгрунтовану книжку, в якій не розповідає про необхідність фізичних вправ, а неочікувано показує як полюбити рухатися.

Фізична активність сприяє продовженню кращого життя, але багато хто з нас сприймає її як рутину. Натомість, на переконання Келлі Макґоніґал, вона не має бути такою. Фізична активність може й повинна приносити радість.

Авторка, у притаманному їй стилі, майстерно перемежаючи наукові дані з життєвими історіями, подає матеріал зі сфери нейробіології, психології, антропології та еволюційної біології, а також спогади, етнографічні дослідження та філософські роздуми. Вона демонструє як рух переплітається з такими найбазовішими людськими радостями, як самовираження, соціальні взаємини, досягнення, і чому він є потужною протидією сучасним нападам депресій, тривог та відчуття самотності. 

Келлі Макґоніґал розповідає історії людей з якими сама спілкувалася, і які знайшли своє покликання та приналежність через біг, ходьбу, танці, плавання, пауерліфтинг тощо з усього світу, від Танзанії, де живе одне з останніх диких племен на планеті, до танцювальної студії для людей з хворобою Паркінсона у Джульярдскій школі (Нью-Йорк) та вулиць Лондона, де волонтери поєднують фітнес та соціальний сервіс, та найвіддаленіших пустель, де спортсмени зміщують межі людських можливостей. 

Разом з тим, авторка змальовує портрет людської природи, який підкреслює нашу здатність сподіватися, співпрацювати та перевершувати себе.  

Результатом досліджень авторки є приголомшлива оповідь, яка відходить від знайомих аргументів на користь фізичної активності, і показує, чому рух є невід'ємною частиною нашого щастя і людяності водночас. 

Прочитавши цю книжку, ви дізнаєтесь, що ви можете зробити у своєму житті та спільнотах для того щоб використати силу руху для створення відчуття щастя, значимості та налагодження стосунків. 

Про авторку:

Келлі Макґоніґал – американська письменниця, психологиня (закінчила Бостонський університет), професорка Стенфордського університету, де викладає психологію та веде публічний курс на тему сили волі.

Авторка п’яти книжок, у тому числі  міжнародного бестселера «Сила волі. Шлях до влади над собою», має сестру-близнючку Джейн, відому дизайнерку комп’ютерних ігор. 

В межах своєї місії - публічно поширювати психологію, вона також працювала консультантом з психології для The New York Times Education Initiative, хост-інтерв’юеркою науковців та авторів для Public Radio’s City Arts & Lectures, брала участь у телевізійних програмах The Today Show, Good Morning America, The Anderson Cooper Show, та CNN’s Vital Signs.

Вже понад 20 років Келлі Макґоніґал веде навчальні курси з руху, наразі це BollyX та 305 Fitness у межах the Stanford Recreation Program.

У січні 2020 року американський журнал Oprah Magazine відзначив Келлі Макґоніґал як the first ever O! Visionary - першою серед людей, чиє нестандартне бачення світу означає краще майбутнє для всіх нас. Зокрема за її “безстрашну віру в людський потенціал” та здатність “перетворювати наукові дані на мудрість”.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Келлі Макгонігал
Видавництво
Наш Формат
Мова
Українська
Рік видання
2022
Перекладач
Анастасія Дудченко
Кількість сторінок
208
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
145х215 мм
Рецензії
Купити - Радість руху. Як фізична активність додає впевненості, зближує людей і робить їх щасливішими
Радість руху. Як фізична активність додає впевненості, зближує людей і робить їх щасливішими
240 грн
Є в наявності
 

Рецензії Радість руху. Як фізична активність додає впевненості, зближує людей і робить їх щасливішими

 
Характеристики Радість руху. Як фізична активність додає впевненості, зближує людей і робить їх щасливішими
Автор
Келлі Макгонігал
Видавництво
Наш Формат
Мова
Українська
Рік видання
2022
Перекладач
Анастасія Дудченко
Кількість сторінок
208
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
145х215 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
Тираж
1500
ISBN
978-617-7973-75-0
Тип
Паперова