Просто Космос. Практикум по Agile-жизни, наполненной смыслом и энергией
Аудіокнига | Код товару 1226189
Автор
Катерина Ленгольд
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Просто Космос. Практикум по Agile-жизни, наполненной смыслом и энергией

Про книгу

У 14 років Катерина Ленгольд екстерном закінчила школу. У 20 заснувала стартап - перший у світі маркетплейс супутникових даних. У 23 роки продала його каліфорнійській компанії Astro Digital, перебралася до Кремнієвої долини і стала наймолодшим віце-президентом світової космічної індустрії.

Напевно, ви подумали: «Вона або геній, або робот. Або й те, й інше». Але ні. Досягнення Катерини - результат вміння ставити чіткі цілі, «нарізати» їх на маленькі шматочки, планувати кроки і знаходити «мотивуючу морквину» - нагороду для себе за досягнуті результати.

Вперше своєю системою планування Катерина поділилася в agile-щоденнику «Космос». Він миттєво став бестселером. Тисячі відгуків показали, що система працює для будь-яких цілей - в бізнесі, роботі, творчості та особистому житті. «Просто космос» - це розвиток теми: книга про те, як перетворити agile-планування на стиль життя.

У книзі - поради, вправи, продуктивні звички, інструменти, які допомагають рухатися вперед і не втрачати смаку до життя.

Ви дізнаєтеся:

  • Чому досить «дотримуватися мрії»
  • Що страшного у фразі «Я дуже зайнятий»
  • Як планувати неробство
  • На що витратити 100 очок сили волі
  • Що їсти та як спати, щоб поповнити запас енергії
  • Чому токсичне оточення і новини вбивають продуктивність

Ця книга - не про великі цілі та глобальне призначення. Не про жорсткий тайм-менеджмент і планування на 10 років вперед. Вона про конкретні, прості, послідовні кроки. Про те, де шукати енергію і мотивацію. Про те, як бути гнучким: ти завжди можеш звернути з дороги, якщо зрозумів, що вона не твоя. Про те, як отримувати задоволення кожного дня, поєднувати особисте життя, роботу і розвиток і підкорити свій особистий космос - яким би він не був для вас.

Від автора

Динамічне, яскраве, наповнене експериментами в кар'єрі, спілкуванні та особистому розвитку - для мене це й є життя в стилі agile. Життя, в якому кожен крок - чергова точка зростання, новий досвід, нова можливість. Життя, в якому ми уважно і регулярно прислухаємося до себе замість того, щоб слідувати вигаданому плану в пошуку соціально-схвалюваного «успіху» та інстаграмного «щастя».

Ну що? Готові спробувати? Пропоную почати цей експеримент.

Для кого ця книга

Для батьків і студентів, фахівців і менеджерів, керівників і власників бізнесу - для всіх, хто хоче встигати набагато більше, швидше рухатися до досягнення своїх цілей і зберігати гармонію в житті.

  • Виконавець: Катерина Ленгольд
  • Тривалість: 3 години 00 хвилин 00 секунд
Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Катерина Ленгольд
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Просто Космос. Практикум по Agile-жизни, наполненной смыслом и энергией
Просто Космос. Практикум по Agile-жизни, наполненной смыслом и энергией

Звичайна ціна: 220 грн

Спеціальна ціна: 165 грн

Доступні формати для скачування:
 
Інформація про автора
Катерина Ленгольд
Катерина Ленгольд

Катерина Ленгольд — серійна підприємиця, інвесторка, авторка двох бестселерів. Катерина вступила до університету, коли їй було всього чотирнадцять років. Має декілька вищих освіт, серед яких МІФІ, ВШЕ, Сколтех і Массачусетський технологічний інститут. У віці двадцяти років заснувала свій перший технологічний стартап, а у двадцять три продала його і стала віце-президентом аерокосмічної компан...

Детальніше

Рецензії Просто Космос. Практикум по Agile-жизни, наполненной смыслом и энергией

 
Характеристики Просто Космос. Практикум по Agile-жизни, наполненной смыслом и энергией
Автор
Катерина Ленгольд
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Тип
Аудіо
 

Про автора Просто Космос. Практикум по Agile-жизни, наполненной смыслом и энергией