• Розіграш 10 сертифікатів на онлайн-курс «Міркувати як кухар» від Євгена Клопотенка та швейцарської компанії FRANKE
  до кінця акції
 • До Чистого Четверга даруємо сертифікати на послуги мережі хімчисток UNMOMENTO
  до кінця акції
 • -20% знижки до
  До збірки ввійшли унікальні твори Ольги Кобилянської, Фаіни Раневської, Лесі Українки, Юрія Винничука, Наталени Королеви, Марини Цвєтаєвої та Антона Чехова. Вперше перекладено і представлено українською малознані твори О. Генрі, Оскара Вайлда, Вірджинії Вулф та Кейт Шопен, яка писала у 1900-х роках для американського «Vogue».
  до кінця акції
 • -30% знижки до
  Роман «Джерело» Айн Ренд - світовий бестселер, вперше опублікований у 1943 році в США. На сьогодні ця книжка вважається одним із найвідоміших творів американської літератури. За романом 1949-го року був знятий однойменний фільм, сценарій до якого написала сама Ренд, а головну роль зіграв Гарі Купер.
  до кінця акції
 • Купуйте будь-які паперові книжки та беріть участь у розіграші одного з п'яти сертифікатів для двох на екскурсію футуристським Києвом до Міжнародного дня музеїв
  до кінця акції
 • Купуйте книжку "Сніданки в саду" з автографом Руслана Сенічкіна та отримайте тарілку від "Покутська кераміка" у подарунок
  до кінця акції
 • Розіграш сертифікатів на квест-кімнати та VR-квести
  до кінця акції
 • Купуйте акційні товари та беріть участь у розіграші
  до кінця акції
 • Пулітцерівська премія — одна з найпрестижніших нагород у галузі літератури, журналістики, музики і театру в США, заснована видавцем «жовтої преси» Джозефом Пулітцером.
  З 1917 року премія вручається щорічно в перший понеділок травня опікунами Колумбійського університету в Нью-Йорку. Розмір премії — 10 тисяч доларів. Із 2017 року розмір премії зріс до 15 тисяч доларів.
 • -20% знижки до
  Катерина Бабкіна - молода українська письменниця і сценарист родом з Івано-Франківська. Народилася 22 липня 1985 року. Автор книжок: «Вогні святого Ельма» (2002), «після тебе» (2008), «Гірчиця» (2011), в 2014 опублікувала відразу кілька робот «Знеболювальне і снодійне», «Соня» та «Гарбузовий рік», далі були «Шапочка і кит» (2015), «Щасливі голі люди» (2016) і «Заговорено на любов» (2017). У 2018 році в співавторстві з Марком Левіним написала книжку «Сила дівчат: маленькі історії великих вчинків». У різні роки її книги виходили в таких видавництвах як: «Meridian Czernowitz», «КСД», «Видавництво Старого Лева», «#книголав» та інших. Її роботи перекладені багатьма мовами світу. У 2012 році за її сценарієм зняли короткометражне кіно «Зло», а в 2015 "Кончений". Крім цього, в 2013 році письменниця сама дебютувала в якості режисера короткого метра знявши фільм «Жовта коробочка».
  до кінця акції