Мене цікавлять категорії
 • -10% знижки до
  Ірена Карпа — українська письменниця, співачка, журналістка, телеведуча. З жовтня 2015 року — перша секретарка з питань культури посольства України у Франції. Членкиня Українського ПЕН.
  до кінця акції
 • -20% знижки до
  Подарунковий сертифікат - безпрограшний подарунок, адже вибір завжди залишається за власником сертифікату, і в підсумку він отримає саме те, що йому найцікавіше!
  до кінця акції
 • -30% знижки до
  Їх називали дітьми квітів. Вільні й дивні хіпі. А Пауло відрізнявся від них. Він був звичайним. Бразильський хлопець з еспаньйолкою, що мріяв стати письменником, побачити й пізнати світ і себе самого. Та одного дня Пауло відчув: уже час. Зібрав речі й вирушив у мандрівку. Не думав про те, що буде завтра, — як усі хіпі. Перу, Чилі, Аргентина, автостоп, випадкові зустрічі, незнайомі обличчя. В Амстердамі Пауло зустрічає дівчину-хіпі Карлу. Вона перевертає його світ і кличе в загадкову подорож до Непалу. Мандруючи з дивакуватими й таємничими супутниками через Європу та Центральну Азію, вони шукатимуть шлях до себе. І одне до одного…
  до кінця акції
 • -30% знижки до
  Купуйте акційні книжки від видавництва "Смолоскип" зі знижкою -30%!
  до кінця акції
 • -15% знижки до
  Купуйте акційні книжки від видавництва Vivat зі знижкою -15% до Міжнародного дня космосу!
  до кінця акції
 • -20% знижки до
  Євгеній Комаровський - відомий український лікар, педіатр, журналіст і ведучий низки популярних передач на телебаченні. Автор великої кількості книг і наукових статей, присвячених різним аспектам здоров'я дитини. При цьому літературна творчість Євгена Комаровського - це не сухі медичні терміни, а прості і зрозумілі рекомендації для батьків, написані живою і доступною мовою. І що найголовніше - вони дозволяють розвіяти безліч помилок і міфів, які в епоху інтернету та соціальних мереж поширюються серед людей з небувалою швидкістю.
  до кінця акції
 • -30% знижки до
  Купуйте акційні книжки видавництва "Смолоскип" зі знижкою до -30% до Дня пам’яті жертв політичних репресій
  до кінця акції
 • -15% знижки до
  Купуйте акційні книжки видавництва #книголав зі знижкою -15% до Дня банківського працівника
  до кінця акції
 • -10% знижки до
  Знижка -10% на попереднє замовлення книжки Yakaboo Publishing "Жінки, що біжать з вовками. Жіночий архетип у міфах та легендах"
  до кінця акції
 • -10% знижки до
  Знижка -10% на попереднє замовлення книжки Yakaboo Publishing "Нехай будуть з вами інновації. Як ізраїльська винахідливість рятує світ"
  до кінця акції