Программирование: принципы и практика с использованием C++
Паперова книга | Код товару 890894
Автор
Бьєрн Страуструп
Видавництво
Диалектика, Вильямс
Мова
Російська
Рік видання
2011
Перекладач
Дмитро Клюшин
Кількість сторінок
1248
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
170x240 мм

Усе про книжку Программирование: принципы и практика с использованием C++

Вступний курс програмування, написаний автором мови С++.

Підготовка до створення реальних програм
Автор книги вважає, що читачі в кінці кінців почнуть писати нетривіальні програми або в якості професійних розробників програмного забезпечення, або в якості програмістів, які працюють в інших областях науки і техніки.

Наголос на основні концепції і методи
Основні концепції і методи програмування в книзі викладаються глибше, ніж це прийнято в традиційних вступних курсах. Це дозволить читачам розробляти корисні, правильні, зрозумілі і ефективні програми.

Програмування на сучасній мові С++
Книга являє собою введення в програмування взагалі, включаючи об'єктно-орієнтоване і узагальнене програмування. Вона також являє собою прекрасне введення в мову С++, одну з найбільш популярних мов програмування в сучасному світі. У книзі описані сучасні методи програмування на С++, включаючи стандартну бібліотеку, що дозволяє спростити програмування.

Для початківців програмістів і всіх, хто хоче навчитися програмувати
Книга призначена в основному для людей, які ніколи раніше не програмувати. Вона випробувана більш ніж тисячею студентів університету. Однак досвідчені програмісти і студенти, які вже вивчили основи програмування, також знайдуть в книзі багато корисної інформації, яка дозволить їм перейти на більш високий рівень майстерності.

Широке охоплення тем
Перша половина книги охоплює широкий спектр основних понять, методів проектування і програмування, властивостей мови С++ і її бібліотек. Це дозволить читачам писати програми, які виконують введення і виведення даних, обчислення та побудову простих графічних зображень. У другій половині розглядаються більш спеціалізовані теми, такі як обробка тексту і тестування. У ній міститься багато довідкового матеріалу. Тексти програм і інші додатки читачі можуть знайти на веб-сайті автора.

Про автора

Доктор Б'ярн Страуструп (Bjarne Straustrup) - винайшов і першим реалізував мову програмування С++ та написав книгу Мова програмування С++. Зараз він працює професором комп'ютерних наук в Технічному коледжі Техаського університету агрокультури і машинобудування (College of Engineering Chair in Computer Science Professor at Texas A & M University), є членом Національної академії технічних наук США (U.S. National Academy of Engineering) і співробітником корпорації AT&T. До переходу на академічну роботу він багато років працював в дослідному центрі AT&T Bell Labs. Він також є одним з членів-засновників міжнародного комітету по стандартизації мови С++ (ISO С++).

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Бьєрн Страуструп
Видавництво
Диалектика, Вильямс
Мова
Російська
Рік видання
2011
Перекладач
Дмитро Клюшин
Кількість сторінок
1248
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
170x240 мм
Рецензії
Купити - Программирование: принципы и практика с использованием C++
Программирование: принципы и практика с использованием C++
1 970 грн
Є в наявності
 
Інформація про автора
Берн Страуструп
Берн Страуструп

Відомий програміст, творець одного з "високих" мов програмування - С ++ і автор безлічі навчальних посібників по цій мові Б'ярн Страуструп народився і виріс у місті Орхус, Королівство Данія. Ще в школі проявилася його схильність до точних наук - фізики та математики, а ще - захоплення фотографією. Після школи навчається в Університеті Орхуса на відділенні інформатики та комп'ютерних технологій. У...

Детальніше

Рецензії Программирование: принципы и практика с использованием C++

 
Характеристики Программирование: принципы и практика с использованием C++
Автор
Бьєрн Страуструп
Видавництво
Диалектика, Вильямс
Мова
Російська
Рік видання
2011
Перекладач
Дмитро Клюшин
Кількість сторінок
1248
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
170x240 мм
Палітурка
Тверда
Видання
2-е
ISBN
9785604072486
Вага
1 625 гр.
Тип
Паперова
 

Про автора Программирование: принципы и практика с использованием C++