Приціл. Як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе
Паперова книга | Код товару 878158
Yakaboo 5/5
Автор
Джон Девід Манн, Брендон Вебб
Видавництво
Yakaboo Publishing
Мова
Українська
Рік видання
2018
Рік першого видання
2017
Перекладач
Олександра Бойченко, Сергій Грицаєнко
Кількість сторінок
284
Ілюстрації
Немає ілюстрацій

Усе про книжку Приціл. Як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе

Книга «Приціл: як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе» Брендон Вебб — новий погляд на ведення бізнесу від снайпера «морських котиків».

Про книгу

Розповсюджений вислів «колишніх не буває» цілком надається до автора цієї книжки. Бізнес та успіх у бізнесі — друга серія життя Брендона Вебба, колишнього морського піхотинця та снайпера-"морського котика", спецпризначенця з досвідом бойових дій в Афганістані та Іраку, фахівця з військового вишколу. Зараз він є автором бестседерів, гучних розслідувань та CEO багатомільйонного бізнесу Hurricane Group. У книжці «Приціл» він розповідає, як навички та життєві уроки, здобуті під час навчання у війську та в бою, допомагали йому долати виклики у цивільній кар'єрі. Хоча досвід спецпризначенців є одним з найунікальніших та найскладніших можливих досвідів, Вебб розповідає, як використовував його, долаючи труднощі та негаразди у бізнесі.

Про авторів

Брендон Вебб є генеральним директором компанії Hurricane Group, Inc. Будучи головним офіцером Військово-морських сил США з більш ніж десятилітнім досвідом, він виконував кілька бойових операцій на Близькому Сході та в Афганістані, був головним інструктором в швейцарській школі снайпінгу «морських котиків». Він є автором бестселера New York Times The Red Circle, а також книг Among Heroes, The Killing School, The Making of a Navy SEAL та The Power of Thought.

Джон Дейвид Манн — співавтор Вебба у книгах The Red Circle, Among Heroes, The Making of a Navy SEAL, The Killing School.

Відгуки і цитати

«Яка неймовірна подорож! Спостерігаючи, як колишній снайпер «морських котиків» підходить до викликів і складнощів у зростанні на початку до 100 мільйонів доларів; плюс через п'ять коротких років дає майстер-класи з бізнесу та керівництва». 
Девід Бах, автор The Automatic Millionaire і Start Late, Finish Rich

«Найбільш цікава, захоплююча бізнес-книга, яку ви коли-небудь читатимете».
Маршалл Ґолдсміт, автор What Got You Here Won’t Get You There

«Брендон виконав вражаючу роботу, де описав передові перевірені принципи, які допоможуть вам досягти цілей у вашому особистому і професійному житті. Я дуже рекомендую цю книгу! "».
Яйрек Роббінс, мотиваційний оратор, автор Live It!

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Джон Девід Манн, Брендон Вебб
Видавництво
Yakaboo Publishing
Мова
Українська
Рік видання
2018
Рік першого видання
2017
Перекладач
Олександра Бойченко, Сергій Грицаєнко
Кількість сторінок
284
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Рецензії
 •  
  Total Focus:  7 убивчих принципів успішного бізнесу від Брендона Вебба 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Про великий бізнес написано безліч книг та посібників, а  хороші бізнес-книги можуть дати поштовх до створення або розвитку власного бізнесу та сформувати ваші погляди, врешті-решт навчити мислити креативно.

  Книга «Приціл: як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе» саме така книга, яка варта уваги, бо відрізняється від усіх традиційних концепцій та бізнес-літератури.
  Це оригінальний погляд на ведення бізнесу.  

  Автор книги
  Колишній офіцер Військово-морських сил США та снайпер Брендон Вебб ділиться історією про те, як навички та життєві уроки, здобуті під час навчання у війську та в бою, допомагали йому долати виклики у бізнесі та в особистому житті.

  Найголовніша ідея книги – приціл (приціл гвинтівки) – не втрачати зосередженість на одній справі: «оберіть  одну справу, зосередьтеся на ній і виконуйте її на абсолютній межі ваших можливостей. Зосередьтеся на вашій кар’єрі, інвестуйте в себе і навчіться відповідати «ні» на всі інші пропозиції. Ваше завдання номер один: продовжуйте займатися своєю справою. Не випускайте ціль із поля зору. Залишайтеся зосередженими» - зазначає автор.

  Сенс книги
  "Можливо, вам дивно, що колишній морський котик-снайпер написав книжку про бізнес. Проте сенс у цьому є. Тренування, спосіб мислення і досвід, яких вимагає підготовка бійця спеціальних операцій, ідеально збігаються з тим, що потрібно успішному бізнесменові й підприємцю, що змушує нас зазнавати невдач, учитися, адаптуватися і перемагати, і в процесі ми навчаємося досягати поставленої мети, хай би чого це коштувало. Приймати неможливі рішення під шаленим тиском, думати швидко, думати самостійно та зосереджуватись не на перешкодах, а на тому, як їх долати за допомогою креативних рішень" - пише Вебб.

  Слід зазначити про описаний неоціненний досвід Вебба: пошуку себе, після завершення військової кар’єри, болючого розлучення з дружиною, перші спроби створення бізнесу, невдачі, початок нової справи та шлях до успіху.
  У кожному розділі описані історії ведення бізнесу друзів-підприємців, які можуть бути цікавими для пошуку відповідей на безліч запитань та практичних рекомендацій.
  На мою думку, описані автором принципи могли бути описані будь-яким іншим підприємцем, не спецпризначенцем. Але при читанні книги зрозуміла те, що варто звернути увагу, особливо підприємцям –  на «особливий ДНК, притаманний військовим», який можна розвинути в собі: «морським котикам та іншим спецпризначенцям притаманно щось, внаслідок чого відсоток дуже успішних бізнесів, започаткованих ними, є досить високим. Так, ніби це закладено в нашій ДНК. У «Прицілі» я збираюся розібрати цю ДНК і показати, як ви також можете її розвинути» - пише автор.
  Також корисно розвивати витримку,  яка необхідна у будь-якій справі успішному керівнику та  не боятися почати все спочатку, вміти аналізувати інформацію, ситуацію,  зосереджуватись та бачити не тільки себе, а й навколо себе. Це допоможе ухвалювати правильні та зважені рішення.    
  Автор формулює власну формулу успіху: «це природний поступ: пряме наведення → довершеність → лідерство», які описує у розділах книги та виокремлює  сім убивчих принципів для успішного бізнесу, які допоможуть досягти цілей в особистому і професійному житті, навчитися долати труднощі, мислити глобально і нестандартно.

  Автор наголошує на тому, що «довершеність має значення» та є основою всіх інших принципів, описаних у цій книжці, є постійна відданість блискучому стандарту особистого і професійного життя.
  На  сторінках книги автор описує план успіху, який ґрунтується на семи принципах, які ведуть до успіху в бізнесі (алюзія на книжку Стівена Кові «Сім звичок надзвичайно ефективних людей», яку варто теж прочитати).
  Отож, головне послання автора не витрачати, а «прицілитись» на основне, бо «життя надто дорогоцінне, аби витрачати його на другорядні ролі. Хай би що вас хвилювало, захоплювало, розпалювало пристрасть, я закликаю зосередитись на цьому просто зараз.
  … і ви досягнете видатних звершень. Вкладайте свої зусилля у гідну справу».

  Книга легко читається, але слід читати її неквапливо.
  Треба зауважити, що доцільно прочитати усім, хто прагне до особистісного розвитку або цікавиться досвідом успішних людей.
 •  
  Перша книга по бізнесу, яку можна рекомендувати всім. 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Загалом, маю дуже скептичне ставлення до книжок такого штибу - занадто штучно, і не має певності, що це пишуть практики.

  Брендон Вебб зацікавив мене перш за все своєю незвичною біографією - колишній спецпризначенець, "морський котик", інструктор снайперів і ... власник багатомільйонної медіаімперії.

  Сюжет книги будується на 7 "убивчих принципах". Автор спочатку описує якусь ситуацію, в якій опинився (від збройних конфліктів, в яких брав участь, до сімейного життя та перш бізнес-спроб), і пояснює яка з засад попереднього досвіду допомогла йому вирішити ту чи іншу ситуацію. Далі йде докладний опис цього принципу - як його виховати в собі, навіщо він потрібен, яке місце він займатиме у загальній мозаїці. В кінці кожного розділу є історія американського бізнесмена, друга Брендона Вебба, який опинившись у скрутній ситуації застосував котрийсь з принципів і вивів бізнес з-під удару.

  Книга читається дуже легко, а принципи виглядають настільки простими, що мимохідь приходить думка - вони ефективні саме через свою простоту.

  Рекомендую до прочитання!
Купити - Приціл. Як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе
Приціл. Як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе
180 грн
Є в наявності
 
Інформація про автора
Джон Девід Манн
Джон Девід Манн

Джон Девід Манн — автор з численними відзнаками таланту: Nautilus Award, the Axiom Business Book Award (золота медаль), Taiwan's Golden Book Award за інновації та the 2017 Living Now Book Awards «Evergreen Medal» за «внесок у благодійні глобальні зміни». Його книги видані 35 мовами та було продано понад 3 мільйони примірників. Коли Джону було 17 років, він разом з др...

Детальніше

Брендон Вебб
Брендон Вебб

Брендон Вебб — колишній «морський котик», який став успішним підприємцем та створив два бренди. Він отримав численні відзнаки за свою службу: Top Frog at Team 3 (найкращий бойовий дайвер), the Presidential Unit Citation (нагороджена президентом Джордем Бушем), Navy and Marine Corps Commendation medal with "V" (за бойову доблесть). Брендон рано закінчив свою військову кар’єр...

Детальніше

Рецензії Приціл. Як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе

5/5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
 •  
  Total Focus:  7 убивчих принципів успішного бізнесу від Брендона Вебба 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Про великий бізнес написано безліч книг та посібників, а  хороші бізнес-книги можуть дати поштовх до створення або розвитку власного бізнесу та сформувати ваші погляди, врешті-решт навчити мислити креативно.

  Книга «Приціл: як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе» саме така книга, яка варта уваги, бо відрізняється від усіх традиційних концепцій та бізнес-літератури.
  Це оригінальний погляд на ведення бізнесу.  

  Автор книги
  Колишній офіцер Військово-морських сил США та снайпер Брендон Вебб ділиться історією про те, як навички та життєві уроки, здобуті під час навчання у війську та в бою, допомагали йому долати виклики у бізнесі та в особистому житті.

  Найголовніша ідея книги – приціл (приціл гвинтівки) – не втрачати зосередженість на одній справі: «оберіть  одну справу, зосередьтеся на ній і виконуйте її на абсолютній межі ваших можливостей. Зосередьтеся на вашій кар’єрі, інвестуйте в себе і навчіться відповідати «ні» на всі інші пропозиції. Ваше завдання номер один: продовжуйте займатися своєю справою. Не випускайте ціль із поля зору. Залишайтеся зосередженими» - зазначає автор.

  Сенс книги
  "Можливо, вам дивно, що колишній морський котик-снайпер написав книжку про бізнес. Проте сенс у цьому є. Тренування, спосіб мислення і досвід, яких вимагає підготовка бійця спеціальних операцій, ідеально збігаються з тим, що потрібно успішному бізнесменові й підприємцю, що змушує нас зазнавати невдач, учитися, адаптуватися і перемагати, і в процесі ми навчаємося досягати поставленої мети, хай би чого це коштувало. Приймати неможливі рішення під шаленим тиском, думати швидко, думати самостійно та зосереджуватись не на перешкодах, а на тому, як їх долати за допомогою креативних рішень" - пише Вебб.

  Слід зазначити про описаний неоціненний досвід Вебба: пошуку себе, після завершення військової кар’єри, болючого розлучення з дружиною, перші спроби створення бізнесу, невдачі, початок нової справи та шлях до успіху.
  У кожному розділі описані історії ведення бізнесу друзів-підприємців, які можуть бути цікавими для пошуку відповідей на безліч запитань та практичних рекомендацій.
  На мою думку, описані автором принципи могли бути описані будь-яким іншим підприємцем, не спецпризначенцем. Але при читанні книги зрозуміла те, що варто звернути увагу, особливо підприємцям –  на «особливий ДНК, притаманний військовим», який можна розвинути в собі: «морським котикам та іншим спецпризначенцям притаманно щось, внаслідок чого відсоток дуже успішних бізнесів, започаткованих ними, є досить високим. Так, ніби це закладено в нашій ДНК. У «Прицілі» я збираюся розібрати цю ДНК і показати, як ви також можете її розвинути» - пише автор.
  Також корисно розвивати витримку,  яка необхідна у будь-якій справі успішному керівнику та  не боятися почати все спочатку, вміти аналізувати інформацію, ситуацію,  зосереджуватись та бачити не тільки себе, а й навколо себе. Це допоможе ухвалювати правильні та зважені рішення.    
  Автор формулює власну формулу успіху: «це природний поступ: пряме наведення → довершеність → лідерство», які описує у розділах книги та виокремлює  сім убивчих принципів для успішного бізнесу, які допоможуть досягти цілей в особистому і професійному житті, навчитися долати труднощі, мислити глобально і нестандартно.

  Автор наголошує на тому, що «довершеність має значення» та є основою всіх інших принципів, описаних у цій книжці, є постійна відданість блискучому стандарту особистого і професійного життя.
  На  сторінках книги автор описує план успіху, який ґрунтується на семи принципах, які ведуть до успіху в бізнесі (алюзія на книжку Стівена Кові «Сім звичок надзвичайно ефективних людей», яку варто теж прочитати).
  Отож, головне послання автора не витрачати, а «прицілитись» на основне, бо «життя надто дорогоцінне, аби витрачати його на другорядні ролі. Хай би що вас хвилювало, захоплювало, розпалювало пристрасть, я закликаю зосередитись на цьому просто зараз.
  … і ви досягнете видатних звершень. Вкладайте свої зусилля у гідну справу».

  Книга легко читається, але слід читати її неквапливо.
  Треба зауважити, що доцільно прочитати усім, хто прагне до особистісного розвитку або цікавиться досвідом успішних людей.
 •  
  Перша книга по бізнесу, яку можна рекомендувати всім. 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Загалом, маю дуже скептичне ставлення до книжок такого штибу - занадто штучно, і не має певності, що це пишуть практики.

  Брендон Вебб зацікавив мене перш за все своєю незвичною біографією - колишній спецпризначенець, "морський котик", інструктор снайперів і ... власник багатомільйонної медіаімперії.

  Сюжет книги будується на 7 "убивчих принципах". Автор спочатку описує якусь ситуацію, в якій опинився (від збройних конфліктів, в яких брав участь, до сімейного життя та перш бізнес-спроб), і пояснює яка з засад попереднього досвіду допомогла йому вирішити ту чи іншу ситуацію. Далі йде докладний опис цього принципу - як його виховати в собі, навіщо він потрібен, яке місце він займатиме у загальній мозаїці. В кінці кожного розділу є історія американського бізнесмена, друга Брендона Вебба, який опинившись у скрутній ситуації застосував котрийсь з принципів і вивів бізнес з-під удару.

  Книга читається дуже легко, а принципи виглядають настільки простими, що мимохідь приходить думка - вони ефективні саме через свою простоту.

  Рекомендую до прочитання!
 •  
  Управління бізнесом за методикою спецназу 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Книга колишнього бійця підрозділу спеціального призначення ВМС США SEAL (в народі - «морські котики») написана надзвичайно цікаво. Склад, динаміка, енергія - все тут на своєму місці. Матеріал можна легко використовувати як мотивуючий.
  Поради «Прицілу» (а їх в книзі 7) особливою новизною не відрізняються - фокусуйся, цінуй людей, звертай увагу на контекст, прийми невдачу і т.д. Тут цінність в іншому - життєвому досвіді. Джон Девід Манн та Брендон Вебб розповідають про уроки, які вони отримали за час військової служби, такі, що допомагають підприємцю стати «спецназівцем від бізнесу». Автори пояснюють, чому досконалість має значення для ведення бізнесу, а правильно підібраний колектив важливіше бізнес-плану; в чому різниця між босом і керівником, та в чому сила провалів і невдач.
  Особливе місце в книзі приділено невдачам. Адже саме на них вчаться. Зазвичай книги про успіх та його досягнення рясніють або гаслами, або вправами, дієвими (як стверджують автори) методиками. Рідко хто показує купу своїх косяків, і те, що він з усім цим робив. Прийняти невдачу - це перший крок для пошуку правильного, успішного шляху. І прийняти невдачу - не означає здатися (це окреме рішення). Прийняти невдачу означає - визнати її факт, погодитися, що на даний момент світ далекий від ідеалу. Та починати з цієї, нової стартової точки.
  Книга проілюстрована оригінальними історіями успіху підприємців та керівників, які створювали свій бізнес з нуля, реорганізовували наявний або ж завойовували нові ринки. Особливо було цікаво читати про засновника мережі магазинчиків з продажу заморожених йогуртів «16Handles» - підприємцем, який придумав розсилати по підписці коробки з товарами для собак. Звичайно ж, в книзі є багато історій інших бізнесменів, чиї приклади надихають. Реальні історії, які допомагають уявити та спроектувати власний шлях до успіху.
  Ключова думка книги, на мою думку, полягає в тому, щоб вибрати одну навичку й працювати над її покращенням. Особливо важливим є «знати свій номер», тобто точно розуміти, що робити, щоб бути прибутковим. І стільки на все це потрібно коштів. Бо якщо цього не знати, то як тоді розуміти, до чого прагнути?!
  В цілому, книга написана відмінно, дуже надихає. Єдине, що заважає мені дати їх тверду п'ятірку - це відсутність «поштовху» для негайного застосування (у дусі 7 звичок), але я припускаю, що це не є метою видання. Якщо ви прагнете бути найкращими в тому, що робите, «Приціл. Як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе» читати обов’язково.
  Окремі слова вдячності за якість видавництву «Yakaboo Publishing». Давно чекав книгу українською, і ось - нарешті! Переклад високого рівня, друк тексту також. Шрифт читабельний, сторінки білі, не білосніжні, тому очі під час читання не втомлюються. Дизайн обкладинки оригінальний. Маю в планах замовити ще один примірник на подарунок. Надіюсь, вони ще у вас залишаться)

 •  
  Чи зроблені ви з такої міцної сталі, яка не покришиться у найважливіший момент? Книга про те, як стати спецпризначенцем у світі бізнесу. 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Передусім, придбала цю книгу, бо мені (як, мабуть, і багатьом) був цікавий досвід колишнього морського піхотинця та снайпера-«морського котика», бо щоб бути спецпризначенцем, потрібен дуже специфічний стан свідомості, який «дозволяє проходити крізь цегляні стіни».

  Дуже сподобалася перша третина книги з елементами фрактального та асоціативного мислення, у якій Вебб розповідає про інсайти та навички, здобуті ним під час навчання та бойових операцій на Близькому Сході та в Афганістані, та про їх перенесення у площину викликів, що постали перед ним у бізнес-світі. Решта книги особисто мені була менш цікавою – далі переважно містяться поради у дусі Карнегі – хороші та правильні речі, але загальновідомі та завчені ще зі шкільної лави.

  Рекомендую книгу усім, хто прагне бути «всебічно добре влаштованою людиною» та бажає натренувати смак до довершеності. Автор ділиться корисними порадами, як присвятити себе ідеї на всі 100% і як не втратити приціл, культивуючи цілковиту ситуаційну усвідомленість та розвиваючи широку гнучку увагу, як керувати своєю уявою шляхом ментальних репетицій, як підняти продуктивність на наступний рівень під час несподіваних провалів та невезіння, як виховувати у собі блискучі лідерські риси та ін.

  Книга "Приціл" – чудове нагадування всім нам, що видатний успіх починається в голові – так само, як і поразка, а перешкоди існують на нашому шляху лише для того, щоб допомогти нам довести, що ми можемо зробити те, що хочемо, і змусити нас розвинути потрібні навички й ресурси.
  Окрема велика зірочка за посилання на книгу Умберто Матурані і Франціско Варели «Древо познания: биологические корни человеческого понимания» (The tree of knowledge: the biological roots of human understanding). Дуже хотілося би, щоб ця книга з’явилася на Yakaboo для широкого кола читачів.

  Також окремо хочеться подякувати за якісний переклад.
 •  
  Рецензія на книгу "Приціл" 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Книга не просто про те, що багато успішних військових принципів допомагають виживати та жити у світі бізнесу. Це книга, яка містить краще, ніж сотні книг MBA - вона про справжній підприємницький досвід - як успішний, так і не дуже. Автор має успішний досвід виживання у воєнних подіях, але цінним його досвід є тим, що він знає, як правильно і які правильні приймати рішення. Вміння "прицілюватись", що на полі бою, що у розвитку власної справи - є дуже важливим. Брендон Вебб виніс багато цінних уроків зі своїх провальних вчинків у бізнесі - і до цього він закликає читачів - виносити уроки, а не хнюпитись і безкінечно аналізувати, чому сталось те чи інше. Автор наголошує на тому, що переможці, незалежно від сфери діяльності, ніколи б такими не стали, якби не команда, на яку вони можуть опертися у будь-який час. "Єдина команда, єдиний бій" - правило, яке дозволяє існувати багатомільйонному бізнесу Вебба. Книга не містить нічого зайвого, містить не просто ілюзорні рекомендації, а готові до втілення поради, які стосуються не тільки бізнесу. Впевнена, що буду перечитувати її ще неодноразово.
 •  
  Как начать действовать 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Всегда интересно читать людей, вышедших из военной сферы и преуспевающих в бизнесе (особенно часто это происходит в США и Израиле). Как правило, это люди закаленные, железной дисциплины, мотивированные и не склонны жалеть себя или винить в своих неудачах других. Если вам не хватает в жизни мотивации - эта книга для вас. Но она будет интересна не только мужчинам, но и женщинам, так как вмещает в себя базовые советы по изменению себя к лучшему.
  Особенно понравилось, что Брендон Вебб достаточно честно и без прикрас описывает вещи, как они есть, не боясь нарваться на несогласных читателей и не стараясь им угождать. Например, вот что автор говорит о деньгах и их отсутствии:
  "Люди, стесненные в средствах, первыми закричат: «Деньги — не главное!». Что на самом деле значит: «У меня проблемы с деньгами, и я буду притворяться, что они мне не нужны». А это полная ахинея. Да, деньги не главное, но с их помощью ты заботишься о своих родных. Деньги кормят их, гарантируют медицинские услуги, обеспечивают впечатления. Люди, не имеющие денег, страдают из-за этого: едят дешевую некачественную пищу и быстрыми темпами приобретают сердечные заболевания и рак; не ухаживают за собой, потому что у них нет на это средств; живут в диком напряжении, поскольку выбиваются из сил на работе. Они не могут позволить себе лучшее, и это обидно. Такова правда жизни. Вся эта болтовня о том, что богатые эгоцентричны, порочны, равнодушны, — полнейшая чушь, состряпанная, чтобы помочь неимущим чувствовать себя более добродетельными и подсластить им жизнь".
 •  
  Военная стратегия в бизнесе 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Многим известно, как порой сложно после военной службы вернутся в привычную обстановку и в особенности открыть свое дело. Автор предоставил читателям весь свой путь по построению бизнеса. Все проблемы, сложности и опасения с расчетами выгоды и потери. Хорошая книга для людей, не любящих воду в тексте. Также хороший бизнес план и возможно новое дыхание для уже существующих компаний. Также она должна быть у военных, которые планируют открыть свое дело. Рассчитана на широкий круг читателей.
  Переплет твердый, хороший текст, удобный формат книги. Язык украинский.
 
Характеристики Приціл. Як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе
Автор
Джон Девід Манн, Брендон Вебб
Видавництво
Yakaboo Publishing
Мова
Українська
Рік видання
2018
Рік першого видання
2017
Перекладач
Олександра Бойченко, Сергій Грицаєнко
Кількість сторінок
284
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
60х84/16 (145х200 мм)
Палітурка
Тверда, Суперобкладинка
Папір
Офсетний
Шрифт
DenHaag Narrow, Swift Pro
Тираж
3000
ISBN
978-617-7544-09-7
Вага
370 гр.
Тип
Паперова
 

Про автора Приціл. Як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе