Правила жизни Брюса Ли. Слова мудрости на каждый день
Фото - Правила жизни Брюса Ли. Слова мудрости на каждый день
Аудіокнига | Код товару 1226170
Автор
Брюс Лі
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Серія книг
МИФ. Личное развитие
Мова
Російська
Рік видання
2019
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Правила жизни Брюса Ли. Слова мудрости на каждый день

Роздуми Брюса Лі, зібрані з його щоденників і записів. Про життя і смерть, мистецтво, особисту свободу і філософію, волю і етику. Брюс Лі надихав багатьох. Шанувальники його фільмів захоплювалися його спортивною підготовкою; любителі єдиноборств поважали його за глибоке розуміння бойових мистецтв; інші жили відповідно до його філософії, в якій сплелися воєдино духовна і фізична складові бойових мистецтв.

У коледжі Брюс слухав лекції з філософії, і вони дали йому поштовх до вивчення праць провідних мислителів світу. Він не обмежувався конкретною культурою або епохою. Він жадібно вивчав сотні праць представників найрізноманітніших філософських течій: західних і східних, давніх і сучасних, - щоб знайти духовні установки, необхідні для його власного розвитку. Брюс все життя вчився і виробив особисту філософію, основою якої стало звільнення духу через глибинне самопізнання.

Щоб пізнати реальність і осягнути істину, потрібно позбутися від забобонів, упередженості і умовних реакцій. Завдяки бойовим мистецтвам Брюс зміг розширити свій потенціал і дати іншим натхнення для саморозвитку. Він був надзвичайно талановитим наставником. Він часто повторював: «Учитель дає учням не істину, а напрямок її пошуків. Хороший вчитель - тільки каталізатор».

Філософія Брюса Лі по-різному впливала на людей. Він часто вибивав з колії людей, які вивчають бойові мистецтва, коли змінював звичний хід тренувань і змушував задуматися, чи варто сліпо приймати філософські підвалини. Ті, хто навчався у самого Брюса Лі або був знайомий з його працями, прагнули розвивати свій потенціал, виходити за жорсткі рамки і координувати роботу тіла і розуму, щоб впевненість пересилила страх.

Для кого ця книга

Це книга для всіх, хто цікавиться бойовими мистецтвами, філософією, творчістю Брюса Лі.

  • Виконавець: Андрій Курілов
  • Тривалість: 4 години 31 хвилина 47 секунд
Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Брюс Лі
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Серія книг
МИФ. Личное развитие
Мова
Російська
Рік видання
2019
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Правила жизни Брюса Ли. Слова мудрости на каждый день
Правила жизни Брюса Ли. Слова мудрости на каждый день

Звичайна ціна: 220 грн

Спеціальна ціна: 165 грн

Доступні формати для скачування:
 
Інформація про автора
Брюс Ли
Брюс Ли

Видатний майстер східних єдиноборств, актор, каскадер і автор численних літературних праць з вивчення бойових стилів. У своїх творах він детально описує власні системи і методики тренувань, розповідає, як розвивати тіло, дух і силу волі. Купити книги Брюса Лі варто всім, хто цікавиться східними бойовими мистецтвами і бажає підвищити рівень майстерності в цій області. Всі книги Брюса Лі засновані н...

Детальніше

Рецензії Правила жизни Брюса Ли. Слова мудрости на каждый день

 
Характеристики Правила жизни Брюса Ли. Слова мудрости на каждый день
Автор
Брюс Лі
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Серія книг
МИФ. Личное развитие
Мова
Російська
Рік видання
2019
Тип
Аудіо
 

Про автора Правила жизни Брюса Ли. Слова мудрости на каждый день