Правила инвестирования Уоррена Баффетта
Електронна книга | Код товару 1234615
Автор
Джеремі Міллер
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2017
ISBN
9785961447347
Тип
Електронна

Все про електронну книгу Правила инвестирования Уоррена Баффетта

Про що книга «Правила інвестування Воррена Баффета»

Інвестиційного гуру Воррена Баффета багато хто називає «провидцем». Сам Баффетт говорить, що передбачати поведінку ринку безглуздо і тільки терпіння, ощадливість і вірність принципам допоможуть досягти довгострокового успіху. Такого прагматичного підходу він дотримується з моменту організації свого першого товариства Buffett Partnership Limited (BPL) у 1956 р. Саме тоді молодий Баффетт почав раз на півріччя розсилати партнерам листи, в яких розповідав про результати роботи і детально пояснював свої методи інвестування. Баффетт не пише книг, але його листи партнерам, зібрані в цьому виданні, дають можливість зрозуміти образ думок і філософію інвестування великого підприємця.

Автор-укладач книги інвестиційний аналітик Джеремі Міллер, об'єднавши листи за темами, аналізує історію успіху компанії BPL з 1956 по 1970 р. - періоду, за визнанням самого Баффета, з найвищою прибутковістю, яку він коли-небудь отримував. Викладені тут підходи, незважаючи на еволюцію в методах інвестування, не втрачають актуальності й досі.

Чому книга «Правила інвестування Воррена Баффета» гідна прочитання

- У книзі вперше представлено підбірку листів Воррена Баффета партнерам. Це свого роду літопис його уявлень, підходів і роздумів в період до придбання більш відомої публіці компанії Berkshire Hathaway.
- Хоча листи і містять складний аналіз, який має приваблювати досвідчених професіоналів, вони фактично є вступом до інвестування.
- У книзі ви знайдете докладний аналіз таких базових принципів Баффетта, як стратегія диверсифікації проти тенденції, майже релігійне шанування складного відсотка і процес консервативного (на противагу традиційному) прийняття рішень. Також тут викладено методи інвестування в «недооцінені акції», «подієві акції» та «контролюючі акції», три принципові «методи управління», які згодом перетворилися на важливі підходи.

Для кого ця книга

Книга буде однаково цікавою новачкам в інвестуванні і досвідченим професіоналам.

Автор

Джеремі Міллер - інвестиційний аналітик в нью-йоркській компанії Mutual Fund Company. За 15 років роботи в сфері фінансів він обіймав різні посади в декількох найбільших інвестиційних банках світу, спеціалізуючись на продажу акцій і науково-дослідницькій діяльності.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Джеремі Міллер
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2017
ISBN
9785961447347
Тип
Електронна
Рецензії
Купити - Правила инвестирования Уоррена Баффетта
Правила инвестирования Уоррена Баффетта
184 грн
Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Правила инвестирования Уоррена Баффетта

 
Характеристики Правила инвестирования Уоррена Баффетта
Автор
Джеремі Міллер
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2017
ISBN
9785961447347
Тип
Електронна