Портрет и фигура акварелью
Електронна книга | Код товару 1225077
Автор
Мері Вайт
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Серія книг
МИФ. Арт
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Анна Агапова
ISBN
978-5-00117-722-7
Тип
Електронна

Все про електронну книгу Портрет и фигура акварелью

Про книгу

Знаменита художниця Мері Уайт у своїй книзі, написаній зрозумілою і виразною мовою і повній докладних покрокових прикладів, проведе початківців і більш досвідчених акварелістів по всьому творчому шляху: від вибору матеріалів до використання основних технік і роботи з натурщиками. Уайт не обмежується практичними прийомами, вона вчить новачків не просто домагатися схожості, але відображати в портреті характер і душу моделі.

Книга багата ілюстраціями: тут ви знайдете життєрадісні і психологічно точні акварелі самої Мері Уайт, а також роботи таких майстрів, як Мері Кессетт, Томас Ейкінс, Уїнслоу Хомер, Джон Сінгер Сарджент і Джоржия О'Кіфф.

Від автора

Акварель - як душа людини: рухлива, спонтанна, приваблива, непередбачувана, чарівна і свавільна. У неї так багато рис, які є у нас, так чому б не використати її для написання портретів? За допомогою природного світіння акварелі можна легко відтворити свіжість і матовість шкіри, так само як і передати фактуру одягу, волосся і фону, особливості погоди. Легкість і компактність приладдя, необхідного для роботи з аквареллю, робить цю техніку зручною для малювання в поїздках, на пленері, для швидких, спрощених замальовок моделі. Акварель ідеально підходить для пошуків, мрій і відкриттів.

Не існує «правильної» техніки або стилю малювання людей. Моя манера - всього лише одна з можливих. Завдяки наполегливості та завзятій праці ви знайдете свій шлях. Ця книга допоможе вам освоїти роботу з кольором, світлом і композицією, різні техніки і матеріали, основні принципи роботи з моделлю. У більшості розділів я поетапно показую, як створювала ту чи іншу картину. Вони ілюструють прийоми, які я використовую, і те, як я долаю окремі труднощі. Наприкінці кожного розділу я додала кілька вправ, які допоможуть вам вивчити техніку акварелі і надалі сформувати власний стиль. Тут немає простих рішень, готових рецептів і правил. Тільки рекомендації і надихаючі поради, якими я ділюся зі своїми учнями протягом тридцяти років.

Незалежно від того, яку мету ви ставите - стати професійним портретистом або отримати задоволення, займаючись малюванням на вихідних, - ця книга познайомить вас з основами акварелі, які дозволять вам добиватися бажаної виразності. І навіть якщо ви просто прочитаєте книгу і ніколи не візьмете в руки пензель, я сподіваюся, ви будете краще розбиратися в предметі і станете щасливіше, споглядаючи твори мистецтва і неймовірний світ навколо нас.

Моє головне бажання - надихнути вас і надихнути на те, щоб малювати так, як можете малювати тільки ви.

Для кого ця книга:

  • Для початкуючих і досвідчених акварелістів.
  • Для тих, хто мріє освоїти акварельну техніку.
  • Для тих, у кого не вистачає сміливості взятися за пензель.
  • Всім, хто шукає натхнення.
Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Мері Вайт
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Серія книг
МИФ. Арт
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Анна Агапова
ISBN
978-5-00117-722-7
Тип
Електронна
Рецензії
Купити - Портрет и фигура акварелью
Портрет и фигура акварелью

Звичайна ціна: 190 грн

Спеціальна ціна: 143 грн

Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Портрет и фигура акварелью

 
Характеристики Портрет и фигура акварелью
Автор
Мері Вайт
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Серія книг
МИФ. Арт
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Анна Агапова
ISBN
978-5-00117-722-7
Тип
Електронна