Покажи свою работу! 10 способов сделать так, чтобы тебя заметили
Електронна книга | Код товару 1225073
Автор
Остін Клеон
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2017
ISBN
978-5-00100-286-4
Тип
Електронна

Все про електронну книгу Покажи свою работу! 10 способов сделать так, чтобы тебя заметили

Це маніфест для всіх підприємців і творчих особистостей, які хочуть добитися успіху в цифровому столітті. У своєму бестселері «Кради як художник» Остін Клеон показував читачам, як розвинути креативність за допомогою «крадіжки» ідей. У цій ще важливішій книзі він показує, як зробити наступний ключовий крок - стати відомим. Використовуйте свою мережу знайомств, залучайте інших в творчий процес і дозволяйте красти свої ідеї.

Повна ілюстрацій, статей, цитат і прикладів, ця книга містить 10 правил («Вам не обов'язково бути генієм», «Діліться чимось невеликим кожен день»), які допоможуть вам стати сміливим, продуктивним, відкритим і відомим.

Для кого ця книга

Для всіх, хто хоче досягти успіху, використовуючи свої найкращі здібності.

Слово автору

Я хотів написати путівник по новому образу дій. Ось що я придумав: перед вами книга для тих, кому противна сама думка про саморекламу. Дозволю собі сказати, що цей гід - альтернатива самореклами. Я спробую навчити вас сприймати свою роботу як нескінченний процес, ділитися нею таким чином, щоб залучити тих, хто може бути в ній зацікавлений, а також справлятися з усіма плюсами і мінусами, пов'язаними з публічністю. «Кради як художник» розповідає, як красти ідеї у інших людей, а ця книга про те, як впливати на інших, дозволяючи їм вкрасти ідеї у вас.

Уявіть, що майбутньому роботодавцю не довелося читати ваше резюме, тому що він вже знайомий з вашим блогом. Уявіть, що ви студент і отримуєте першу роботу завдяки своєму навчальному проєкту, який розмістили в інтернеті.

Уявіть, що вас звільняють, але у вас є контакти людей, обізнаних з вашою роботою і готових допомогти вам відшукати нову. Уявіть, що ви перетворюєте додаткову роботу або хобі на професію, тому що ваше оточення вас підтримує. Або уявіть такий простий і не менш приємний стан справ: ви витрачаєте більшу частину свого часу, сил і уваги на заняття творчістю, ремеслом або бізнесом, одночасно створюючи всі умови для залучення людей, які поділяють ваші інтереси.

Все, що ви повинні зробити, - це показати всім свою роботу.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Остін Клеон
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2017
ISBN
978-5-00100-286-4
Тип
Електронна
Рецензії
Купити - Покажи свою работу! 10 способов сделать так, чтобы тебя заметили
Покажи свою работу! 10 способов сделать так, чтобы тебя заметили
169 грн
Доступні формати для скачування:
 
Інформація про автора
Остин Клеон
Остин Клеон

Відомий американський письменник, художник і публіцист. У сучасному світі з його цифровими технологіями і можливістю миттєвого доступу до будь-якої інформації підхід до творчості сильно змінився. Письменники публікують свої твори в блогах, радиться про подальший розвиток сюжету з читачами на форумах, а художники продають картини в цифровому вигляді через інтернет. Саме тому, як ці процеси протікаю...

Детальніше

Рецензії Покажи свою работу! 10 способов сделать так, чтобы тебя заметили

 
Характеристики Покажи свою работу! 10 способов сделать так, чтобы тебя заметили
Автор
Остін Клеон
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2017
ISBN
978-5-00100-286-4
Тип
Електронна
 

Про автора Покажи свою работу! 10 способов сделать так, чтобы тебя заметили