podarochnye-sertifikaty

Подарункові сертифікати Yakaboo.ua

Найкращий подарунок – це можливість вибору. Довірте вибір одержувачу подарунка.

Подарунковий сертифікат Yakaboo.ua у вигляді пластикової карти або електронного сертифікату — це попередній платіж, який дає можливість купувати будь-які товари магазину, на суму еквівалентну його номіналу.

Переваги купівлі сертифікатів у нашому магазині

Yakaboo.ua — найбільший в Україні книжковий інтернет-магазин, який налічує понад 300 000 книг 71 мовою, включаючи найостанніші новинки і світові бестселери. Книги також доступні в електронному та аудіо форматах. Каталог товарів оновлюється щодня.

Ідеальний подарунок для корпоративних клієнтів

За допомогою сертифікатів Yakaboo.ua ви зможете зробити подарунки необмеженій кількості співробітників і ділових партнерів, навіть за межами України.

Цифровий подарунок без кордонів

Немає можливості привітати особисто? Подаруйте електронний сертифікат — ми доставимо його в будь-яку точку світу за лічені секунди.

Ексклюзивне дизайнерське рішення

Для корпоративних клієнтів ми пропонуємо спеціальні умови співпраці. Ми можемо розробити унікальні сертифікати, які будуть містити вашу корпоративну стилістику і будь-який бажаний номінал.

Правила використання сертифікату

  • Сертифікат не підлягає поверненню або грошовому обміну.
  • Загублені сертифікати не підлягають відновленню.
  • Сертифікат має обмежений термін дії.
  • У разі перевищення номіналу за сумою покупки необхідно сплатити різницю.
  • Якщо вартість покупки менша, ніж номінал сертифікату, необхідно сплатити 1 грн., при цьому залишок коштів лишається на бонусному рахунку клієнта.