Питание в спорте на выносливость. Все, что нужно знать бегуну, пловцу, велосипедисту и триатлету
Електронна книга | Код товару 10107153
Автор
Монік Райан
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Серія книг
Миф. Спорт / Спорт-драйв
Мова
Російська
Рік видання
2018
Рік першого видання
2012
Перекладач
Василь Горохів
Кількість сторінок
518

Все про електронну книгу Питание в спорте на выносливость. Все, что нужно знать бегуну, пловцу, велосипедисту и триатлету

Про книгу

Детальний, науковий, доступний і структурований посібник зі спортивного харчування для плавців, бігунів, велосипедистів і тріатлетів.

Книга відповідає на питання, пов'язані зі звичайним і спортивним харчуванням, добавками, водою та напоями, вітамінами і мінералами, тактикою харчування до, під час і після тренувань і змагань.

• Що потрібно їсти для максимальних результатів у спорті?
• Яка їжа дозволяє швидше відновлюватися після навантажень?
• Чи безпечні харчові добавки?
• Чи можна втрачати вагу і при цьому мати достатньо сил для тренувань?

У новому виданні вже класичного посібника зі спортивного харчування Монік Раян відповідає на ці та всі інші питання в цій спірній, складній і таємничій для багатьох темі.

Плавання, біг, тріатлон і велоспорт занадто різні, щоб для них міг існувати один готовий і відповідний для всіх план харчування. Так що Монік Раян розглядає особливості кожного виду спорту, щоб ви могли харчуватися правильно і досягати результатів. Є в книзі і поради для особливих випадків - для молодих і літніх спортсменів, вегетаріанців і діабетиків, занять спортом в період вагітності.

З цією книгою ви зможете розібратися з усіма питаннями і термінами, розкласти все по поличках і почати харчуватися з урахуванням своїх потреб і завдань в спорті.

Відгуки

Triathlete magazine: «Раян зрозуміло розповідає про величезний світ харчування, пропонує прості рецепти для поліпшення ваших результатів».

Для кого ця книга

Для всіх, хто займається видами спорту на витривалість - бігом, плаванням, велоспортом, тріатлоном - на аматорському або професійному рівні.

Для тренерів і спортивних лікарів.

Про автора

Монік Раян - лікар, фахівець із загальної та спортивної дієтології з 30-річним досвідом співпраці з елітними атлетами і любителями різного віку, а також спортивними командами з вищих північноамериканських ліг. Вона заснувала компанію Personal Nutrition Designs.

Цитати з книги

Якісне пальне
Незалежно від того, любитель ви чи професіонал, обов'язково варто скласти збалансоване меню - і це частково мистецтво, а почасти наука. Перш за все потрібно грамотно підібрати страви, але не менш важливо знати, скільки і коли їсти.

Цілюща вода
Важливо повністю задовольняти потреби організму в гідратації. При відсутності тренувань для цього потрібно випивати мінімум 11-16 склянок рідини (2,7-3,8 л) в день. В середньому 240 мл щогодини. Приблизно половину денного споживання повинна становити вода, проте інші рідини теж корисні.

Втома для спортсмена
Втома може наступити раптово, наприклад, коли під час довгого забігу «більше не можеш», або підкрадатися непомітно, поступово погіршуючи якість тренувань. З точки зору харчування втома буває пов'язана з цілим рядом факторів. На всі ці аспекти впливають і підготовка до тренування або змагання, і відновлення після них.

Заправляйтеся фруктами
Фрукти - свіжі, сушені та у вигляді соку - важливе джерело концентрованих вуглеводів, які дають спортсменові сили для тренувань і матеріали для відновлення. Всі фрукти поживні, але деякі особливо добрі. Кращий спосіб отримати різноманітні фітонутрієнти - їсти фрукти в асортименті.

Сніданок дуже важливий
Тренування може початися рано вранці. Через брак часу перед ним виходить лише злегка перекусити, тому сніданок стає значним відновлювальним прийомом їжі. Для відновлення оптимальне сполучення цільнозернових злаків, знежиреного молока або йогурту і фруктів.

Харчове відновлення
Оскільки харчування відіграє найголовнішу роль у розвитку витривалості, а запаси пального в організмі обмежені, вуглеводи - фундамент тренувального раціону, а білки і жири відіграють підтримуючу роль, хоча не менш значиму. Харчове відновлення - це правильне меню, яке дає паливо, що дозволяє підійти до наступного тренування з необхідним запасом енергії.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Монік Райан
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Серія книг
Миф. Спорт / Спорт-драйв
Мова
Російська
Рік видання
2018
Рік першого видання
2012
Перекладач
Василь Горохів
Кількість сторінок
518
Рецензії
Купити - Питание в спорте на выносливость. Все, что нужно знать бегуну, пловцу, велосипедисту и триатлету
Питание в спорте на выносливость. Все, что нужно знать бегуну, пловцу, велосипедисту и триатлету

Звичайна ціна: 173 грн

Спеціальна ціна: 95 грн

Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Питание в спорте на выносливость. Все, что нужно знать бегуну, пловцу, велосипедисту и триатлету

 
Характеристики Питание в спорте на выносливость. Все, что нужно знать бегуну, пловцу, велосипедисту и триатлету
Автор
Монік Райан
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Серія книг
Миф. Спорт / Спорт-драйв
Мова
Російська
Рік видання
2018
Рік першого видання
2012
Перекладач
Василь Горохів
Кількість сторінок
518
ISBN
978-5-00117-453-0, 9785001174530
Тип
Електронна