Пиши, сокращай (комплект из 3 книг)
Паперова книга | Код товару 1260786
Автор
Людмила Саричєва, Максим Ільяхов
Видавництво
Альпіна Паблішер Україна
Мова
Російська
Рік видання
2020
Кількість сторінок
1144
Ілюстрації
Кольорові, Чорно-білі
Формат
145х215 мм, 140х200 мм
Палітурка
М'яка

Усе про книжку Пиши, сокращай (комплект из 3 книг)

Книга 1. Нові правила ділового листування

Останні двадцять років нас вчили, що ділове листування - це нескінченні реверанси, безглузді форми ввічливості і вимучені шаблони: «Колеги, я вас почув», «Клієнт надіслав правки, внесіть АСАП. Заздалегідь дякую», «З повагою до вас і вашого бізнесу». Сучасне ділове письмо - це махрова фальш, копійчані маніпуляції і погано приховуване обопільне презирство.

Максим Ільяхов і Людмила Саричєва, автори культової книги «Пиши, скорочуй», пропонують змінювати культуру ділового письма і висувають два нових правила: повага до адресата і турбота про його інтереси. Листи, складені за такими правилами, привернуть увагу людей і допоможуть знаходити спільну мову.

Слідуючи рекомендаціям з книги, ви навчитеся писати комерційні пропозиції, супровідні листи, прохання колегам, відповіді клієнтам та будь-які інші робочі листи.

Це обов'язкова книга для всіх, хто пише по роботі: керівників, менеджерів та фахівців.

Надруковано в Україні.

Книга 2. Пиши, скорочуй. Як створювати сильний текст

Що таке добре і що таке погано в інформаційних, рекламних, журналістських та публіцистичних текстах на конкретних прикладах. Як писати листи, на які будуть відповідати, і розсилки, від яких не будуть відписуватися. Як створювати дієві і не вульгарні рекламні оголошення. Як викладати думки коротко, зрозуміло і переконливо: без сміття, фальші і штампів. Слідуючи рекомендаціям, ви навчитеся писати зрозуміло, зацікавлювати читачів і домагатися довіри.

Це обов'язкова книга для копірайтерів, авторів і редакторів, а також дизайнерів, програмістів, менеджерів, підприємців, керівників, службовців і всіх, хто використовує текст в роботі.

Книга 3. Ясно, зрозуміло. Як доносити думки і переконувати людей за допомогою слів

  • Вибудовування дійсно результативної комунікації. 
  • Інструменти ясності для створення текстів, стовідсотково зрозумілих цільовій аудиторії. 
  • Розбір помилок, які допускає більшість пишучих (як навчитися бачити і правильно усувати їх). 

Ця книга про правильну і зрозумілу комунікацію: як за допомогою слів доносити свої думки і впливати на людей.

Максим Ільяхов розвиває тему, порушену в бестселері «Пиши, скорочуй». Ви дізнаєтеся, як привернути увагу читачів, як допомогти їм зрозуміти і прийняти точку зору автора, як цікаво і доступно розкрити будь-яку тему, навіть найскладнішу.

Ви знайдете в книзі понад 50 інструментів поліпшення тексту. У розділі «Контекст» автор покаже, як впоратися з упередженістю читачів і налаштувати їх на вірне сприйняття інформації. У розділі «Інтерес» - як перетворити нудний текст на захоплюючий, не змінюючи його змісту. Розділ «Текст» присвячений використанню прикладів, антиприкладів, аналогій, метафор, сюжетності та слоганів - тому, що допоможе адресату правильно зрозуміти написане вами. У розділі «Подача» представлено інструменти миттєвого впливу: як донести головне заголовком, схемою або фотографією.

Максим Ільяхов розповідає про створення сильного тексту, підкріплюючи теорію прикладами з власної практики.

Цитати

«У 2016 році вийшла книга "Пиши, скорочуй". У ній було описано базові прийоми роботи з текстом: як видаляти смислове сміття, підвищувати читаність і наводити лад у тексті. Ці знання можна застосувати майже до будь-якого тексту і будуть корисними всім, хто пише по роботі. "Ясно, зрозуміло" - продовження для тих, хто професійно займається текстом: рекламників, журналістів, піарників, викладачів, блогерів і всіх, хто задіяний в комунікаціях. Якщо ви пишете листи, виступаєте з презентаціями, продаєте або навчаєте - книга для вас».

«Фокус цієї книги - на результативній комунікації: як робити так, щоб люди розуміли нас і робили те, що ми хочемо. Для цього ми будемо усувати перешкоди - поганий контекст, відсутність інтересу, абстракції та відчуття "полотна тексту"».

Ви дізнаєтеся:

  • Як доносити свої думки в світі, де люди все менше читають? 
  • Як привертати увагу до тексту в соцмережах, рекламі або ЗМІ? 
  • Як впливати на картину світу за допомогою тексту? 
  • Як домагатися ясності в складних темах і створювати експертність? 
  • Що робити, щоб текст був зрозумілим без читання? 

Для кого

Книга адресована всім, хто вже вміє писати і скорочувати, але хоче робити це краще - так, щоб не тільки інформувати, а й переконувати словом, - копірайтерам, маркетологам, бізнес-тренерам, підприємцям і блогерам.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Людмила Саричєва, Максим Ільяхов
Видавництво
Альпіна Паблішер Україна
Мова
Російська
Рік видання
2020
Кількість сторінок
1144
Ілюстрації
Кольорові, Чорно-білі
Формат
145х215 мм, 140х200 мм
Палітурка
М'яка
Купити - Пиши, сокращай (комплект из 3 книг)
Пиши, сокращай (комплект из 3 книг)
1 075 грн
Немає в наявності
 
Інформація про автора
Людмила Саричєва
Людмила Саричєва

Популярний сучасний письменник, блогер, редактор і ідейний натхненник широко відомого ресурсу «Главред», а також творець унікальних у своєму роді інструкцій з написання статей, листів і навіть СМС. Один з найвідоміших авторів, діяльність якого присвячена питанням правильного написання текстів і їх редгуванню. Її твори вважаються настільними для всіх копірайтерів, редакторів, журналісті...

Детальніше

Максим Ільяхов
Максим Ільяхов

Максим Ільяхов - лінгвіст, кандидат педагогічних наук, відомий редактор і розробник сервісу перевірки тексту «Главред», також є ректором Школи редакторів Дизайн-бюро А. Горбунова. Ільяхов написав понад чотириста статей про редактуру, контент-маркетинг і рекламу, а також створив курс «Інформаційний стиль і редактура тексту». Є автором «Рассылки Главреда» - на сь...

Детальніше

Характеристики Пиши, сокращай (комплект из 3 книг)
Автор
Людмила Саричєва, Максим Ільяхов
Видавництво
Альпіна Паблішер Україна
Мова
Російська
Рік видання
2020
Кількість сторінок
1144
Ілюстрації
Кольорові, Чорно-білі
Формат
145х215 мм, 140х200 мм
Палітурка
М'яка
Папір
Офсетний
ISBN
978-617-7858-03-3, 978-617-7858-04-0, 978-617-7858-74-3
Вага
1 500 гр.
Подарункові видання та комплекти
Комплекти
Тип
Паперова
 

Про автора Пиши, сокращай (комплект из 3 книг)