Первая помощь своими руками. Если скорая не спешит
Електронна книга | Код товару 1234640
Автор
Джеймс Хаббард
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2017
ISBN
9785961447903
Тип
Електронна

Все про електронну книгу Первая помощь своими руками. Если скорая не спешит

Про що книга «Перша допомога своїми руками: Якщо швидка не поспішає»

Довідник з надання допомоги при невідкладних станах - книга з розряду необхідних. Її автор, сімейний лікар з 30-річним стажем Джеймс Хаббард, вважає, що допомогу здатні надавати не тільки фахівці. Уміння швидко прийняти рішення і почати діяти - нерідко єдине, що може врятувати потерпілому життя. Удари, порізи, укуси, переломи, опіки і відмороження, кровотечі і отруєння, скачки тиску і задуха, аритмія і епілептичні припадки, непритомність і т.п. - чи багато хто з нас знає, як правильно діяти при цих станах? Книга підкаже, що потрібно робити, якщо ви зіткнулися з найпоширенішими проблемами зі здоров'ям у дорослих і дітей. Численні ілюстрації допоможуть вам краще запам'ятати корисні рекомендації доктора Хаббарда.

Чому книга «Перша допомога своїми руками» гідна прочитання

- Вона допоможе вам не розгубитися і допомогти собі та іншим в ситуації, коли здоров'ю завдано шкоди, життю загрожує небезпека, а лікарська допомога з якоїсь причини не може бути надана,
- це повноцінний практичний довідник, в якому розказано про безліч небезпек, що підстерігають нас вдома і на природі; перераховані ознаки, що дозволяють розпізнати нездужання, і дані чіткі рекомендації, як діяти в тому чи іншому випадку;
- «Перша допомога...» буде вашим надійним помічником вдома і на дачі, в поході і подорожі; вона написана просто, зрозуміло і цікаво.

Для кого ця книга

Для широкого кола читачів.

Автор

Джеймс Хаббард - практикуючий сімейний лікар з 30-річним досвідом роботи, один з провідних американських експертів з медицини виживання. Популярний письменник і лектор, засновник сайту TheSurvivalDoctor.com. «Кожна людина заслуговує шансу на виживання», - говорить він. За допомогою своїх книг, сайту і лекцій він намагається навчити наданню невідкладної медичної допомоги якомога більшу кількість людей.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Джеймс Хаббард
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2017
ISBN
9785961447903
Тип
Електронна
Рецензії
Купити - Первая помощь своими руками. Если скорая не спешит
Первая помощь своими руками. Если скорая не спешит
120 грн
Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Первая помощь своими руками. Если скорая не спешит

 
Характеристики Первая помощь своими руками. Если скорая не спешит
Автор
Джеймс Хаббард
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2017
ISBN
9785961447903
Тип
Електронна